سیب سبز

صنایع غذایی - فروش و سفارش انواع شیرینی و غذاها با ماندگاری بالا
  نمره غرفه (نسخه آزمایشی)
10 فروش
نمره غرفه یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که عملکرد مثبت و منفی غرفه را از ابتدای فعالیت غرفه نشان می‌دهد. غرفه‌هایی که خوش‌قول‌تر باشند، مشتری‌هایشان راضی‌تر باشند و محصولات بهتر و باکیفیت‌تری ارائه کنند، نمره‌شان بالاتر خواهد بود. بیشتر بدانید
تاسیس:
28 اردیبهشت 96
" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

درباره یک زندگی

باسلام
من فاطمه سعیدیان هستم. فاطمه اسم بانوی برتر جهان است و من به خودم می‌بالم، سعیدیان هم از خوشبختی میاد که من را امیدوار به قدم‌های آینده می‌کنه.
اسم غرفه‌ام در باسلام «سیب سبز» است که برای من نماد پاکی، سلامتی، کمیاب و بی‌نظیر بودن دارد.
همیشه احساس نیاز به پیشرفت و جلو رفتن را دارم بی‌تاب رسیدن به بهترین‌ها. زمان حال را دوست دارم و گذشته ام را هرگز فراموش نمی‌کنم.
محل تولدم شهر خوب قم است و بزرگ شده‌‌ی ایرانم. برای شهر قم احترام قایل هستم و بهترین خاطراتم در این جا بوده است حتی در زمان کودکی، گوشه‌هایی از ایران زندگی کرده‌ام اما نام شهر قم چیز دیگریست.
مدیر آموزشگاه صنایع غذایی و خدمات آموزشی سیب سبز هستم و چون نتیجه‌ی فعالیت‌های آموزشگاه عالی پیش می‌رفت، در جهت توزیع محصولات و رفع نیاز افرادی که بهترین ها را دنبال می‌‌کنند، به فکر فروش افتادم.
دوره هنرستان در رشته مدیریت خانواده تحصیل می‌کردم که در سرفصل دروس شش واحد شیرینی و آشپزی بود و به این واسطه در سن 15 سالگی در مسابقات استانی آشپزی-شیرینی پزی شرکت کردم و این آغاز حضور من در این عرصه بود.
همسرم مشوق اصلی و پشتیبانم در مسیر دشوار تاسیس آموزشگاه و ادامه فعالیتم در زمینه فروش محصولات است. تعریف و تمجید پدر و مادرم، همیشه من را مصمم‌تر از قبل به تلاش وا می‌داشت.
امیدوارم اولین آرزویم را فراموش نکنم، که در کارم بهترین باشم و بهترین را برای دیگران بخواهم.
تحصیلاتم کارشناس ارشد تکنولوژی آموزشی است و مدرس دانشکده فنی و حرفه‌ای هستم.
بعضی از موفقیت‌ها و فعالیت‌هایم کسب رتبه‌های پنجم و نهم به ترتیب در اولین و دومین جشنواره تولید محتوای الکترونیک با عنوان‌های بازی و اسباب بازی، خواندن و نوشتن است. همچنین داور آزمون صنایع غذایی از طرف سازمان فنی و حرفه‌ای بودم و کتابی هم به نام «رابطه اسباب بازی و زبان آموزی» نوشته‌ام.
کارم را دوست دارم اما سختی‌هایش گاهی من را کند می‌کند، هزینه‌های گزاف مکان و مواد اولیه، همچنین توان مالی پایین عموم مردم.

ارزشش را دارد

ارزش کار من به لبخند رضایت مشتری است. کیفیت محصولات سیب سبز و قابلیت ماندگاری زیاد نکات مثبتی هستند که استفاده کننده‌ی محصول را وا می‌دارد دوباره دوباره از سیب سبز خرید کند.
برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  فاطمه سعیدیان
  این غرفه در سراسر وب:
  
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست