کافه عسل میم

عرضه انواع عسل طبیعی و فرآورده های زنبور عسل
تلفن:09123843110-02133314483
تلگرام :@mimasal
  نمره غرفه (نسخه آزمایشی)
4351 فروش
نمره غرفه یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که عملکرد مثبت و منفی غرفه را از ابتدای فعالیت غرفه نشان می‌دهد. غرفه‌هایی که خوش‌قول‌تر باشند، مشتری‌هایشان راضی‌تر باشند و محصولات بهتر و باکیفیت‌تری ارائه کنند، نمره‌شان بالاتر خواهد بود. بیشتر بدانید
تاسیس:
28 مرداد 96
پیام غرفه‌دار:

ارسال رایگان برای خرید بالای 50هزار تومان در تهران و بالای صد هزار تومان در شهرستان **** عزیزان شهرستان حتما بسته ها را در هنگام تحویل در حضور مامور پست باز نمایید و در صورت شکسته بودن تحویل نگیرید***

" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

همه محصولاتی که در این غرفه مشاهده میکنید قطعا تولید شخص بنده نمی باشد. نحوه کار بنده به این صورت است که شخصا به استانهای مختلف سفر کرده کندودارهای صادق و متعهد رو شناسایی کرده از عسلهای اونها نمونه برداری و سپس به آزمایشگاه معتبر ارسال میکنم در صورت تایید آزمایشگاه، آنها را خریداری میکنم .بعد از این مرحله عسلها را در ظروف شیشه ای بسته بندی و پلمپ کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهم .

درباره یک زندگی

سلام سید روح الله حسینی هستم .اسم غرفه مون (عسل میم )است.36 سالمه....تهران به دنیا اومدم همینجا هم بزرگ شدم سه تا فرزند دارم و فراهم کردن مواد غذایی سالم و با کیفیت یکی از دغدغه هاییه که همیشه براشون دارم .تجارت عسل رو خیلی دوست دارم و منو شیفته خودش کرده چون یک طرف معامله طبیعت سخاوتمند و زندگی عجیب زنبورها و اعجازی که در عسل هست و طرف دیگه لذت چشاندن یکی از بهترین نعمتهای خداوند به مردمه.و میبینم شغلم برطرف کردن یک نیاز اساسی مردمه و نه نیاز کاذب !!!
دوست دارم بچه هام هم در این تجارت وارد بشن و بتونم تجربه م رو در اختیارشون بذارم

4 سالی است که دسترسی های خوبی به مواد غذایی اصیل و سلامت از جمله عسل پیدا کردم .کم کم فامیل و دوستان و آشنایان هم به خاطر لطف و اعتمادی که به من دارند برنج و عسل و روغن زیتون از من خریدند .الان مدت زیادیه که کار خودم رو که در ارتباط با کامپیوتر و شبکه و سیستمهای حفاظتی و امنیتی بود رها کردم و متمرکز در کار عسل شدم. .شغلم اقتضا میکرد درکارم دقت و وسواس زیادی داشته باشم و همین دقت در تهیه عسل هم ملکه ذهنم شده بود .
لذا با وسواس و دقت و سفر به مناطق مختلف کندوداران صادق و متعهد رو شناسایی کردم.نحوه کار من به این صورته که یه نمونه اولیه از کندودارها میگیرم و به آزمایشگاهی معتبر میفرستم اگه تایید اولیه شد خودم مجددا ازقسمتهای مختلف نمونه میگیرم و اگه نتایج آزمایشها مرغوبیت عسل را نشون بده اون رو میخرم و بسته بندی میکنم و دراختیار مردم قرار میدهم .و فکر میکنم با این شوه راه هرگونه تقلب بسته بشه.
سختی کار ما از دوجهته : اول در تهیه ی عسل با استانداردهای بالا و دوم اینکه مردم از تقلبهایی که یه عده تو این شغل انجام داده اند چشمشون ترسیده و با دیده ی شک به هر عسلی نگاه میکنند .لذا اعتماد سازی انرژی زیادی ازمن میگیره.همین امر باعث شده عسل رو با قیمت نجومی حتی تا کیلویی 500 هزارتومان هم بفروشند!!!

ارزش های اصلی من صداقت انصاف و شفافیته و نمیخواهیم در هیچ شرایطی از کیفیت کم بگذارم.
چشم انداز کاریم اینه که مردم به عسل مرغوب با آسودگی خاطر دسترسی پیدا کنند و عسل ایران رو که واقعاً یکی از بهترین عسلهای دنیاست به همه ی دنیا بشناسونم.

درباره یک مکان

محل کار در تهران به صورت دفتری میباشد.

ارزشش را دارد

ارزشش را دارد که عسل طبیعی که یکی از بهترین نعمتهای خداست را هر چند به سختی ، پیدا کرده و به بندگانش برسانم.که هم خدا راضی باشد هم خلق خدا
برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
    اعضای غرفه:
    این غرفه در سراسر وب:
    
    بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست