با سلام - با سلام، جهان جای بهتری است

قصه تازه نفس‌ها و فصل جایزه‌های باسلامی

 

(این پست در حال بروز رسانی است و هر بار جایزه ها و تخفیف های استثنایی معرفی می شود)

 

جایزه‌ها، تخفیف‌ها و بن‌های روزانه، جا نمانید!

 

مسابقه‌ها و طرح‌های زیادی در چندماه اخیر در باسلام اجرا شده. علاوه بر چندین کمپین، رقابت‌هایی هم تحت عنوان لیگ صنایع دستی، تازه نفس‌های یک و دو در قالب طرح‌های متنوع برای رشد غرفه‌ها و ایجاد هیجان بیشتر در بازار اجتماعی برگزار شد.
بازار اجتماعی باسلام هم در چند روز آینده شاهد یک پوست اندازی بزرگ خواهد بود. چیزی که در صفحات اول، صفحه غرفه دارها و محصول و ... خودش را نشان می‌دهد و شما چهره تازه و چشم نوازتری از سایت خواهید دید. 
حالا کسب و کار در این بازار روز به روز بزرگ‌تر و هیجان انگیزتر می‌شود.

 

 

ده‌ها بن خرید 5 و 10 هزار تومانی برای

اعضای تیم برگزیده تازه‌نفس‌های 1

 

از اینجا: غرفه آشتی با طبیعت و کلی رژ لب طبیعی ببین و با بن ده هزارتومانی rogerose500t خرید کن!

 

از اینجا: غرفه بهار سلامتی و ده‌ها روغن گیاهی و پرکاربرد را ببین و با بن 5هزارتومانی baharbanoo100t خرید کن!

 

 

20 درصد تخفیف و پست رایگان برای

کاپیتان تیم برنده در تازه‌نفس‌های 1،

 

از اینجا: چرخی در غرفه صنایع غذایی آویسا بزن و با کد تخفیف  avisa20r خرید کن! (فقط تا 3 بهمن 96)

 

 بیشتر بخوانید: 

اعلام نتایج تازه‌نفس‌های 1

 

 

در کمپین صنایع دستی حدود 130 غرفه حضور داشتند. از میان تیم های شرکت کننده، تیم زیورسازان امتیاز بیشتری گرفت.

غرفه های شرکت کننده را در این سه گروه ببینید و با وارد کردن کوپن تخفیفی handicrafts13 هنگام پرداخت از

صدها بن خرید 10 هزارتومنی استفاده کنید:

 

 

از اینجا: خرید با بن  ده هزارتومانی از غرفه های: دکو گالری، زیورآلات سفالی پریوش، گروه تولیدی هنری باستان یزد

 

از اینجا: خرید با بن ده هزارتومانی از غرفه های: روبانا، بهارگل، تاجماه، لاوامینز

 

از اینجا: خرید با بن ده هزارتومانی از غرفه های: دستسازه های لاوا، عقیقستان، دستسازه های هلیا، انگشتر عطاش، فروشگاه هنری گره

غرفه هیواگالری، برگزیده بهترین عکس محصول در تازه  نفس های 2

 

⁠خانم طاهری با غرفه هیواگالری توی تیم اوج بود. غرفه ایشان از غرفه های تازه نفسی بود که اوایل آذرماه امسال وارد بازار اجتماعی باسلام شدند. یعنی تقریبا همزمان با ورودش وارد رقابت تازه نفس ها شدند. عشق گرافیک احتمالا عامل مهمی است که به او کمک کرده در این دوره عکس محصولاتش را طوری انتخاب کند که برگزیده شود. خودش می گوید: .... ⁣از همون دوران دبیرستان که موفق نشدم رشته گرافیک رو انتخاب کنم و چندین سال با زیست و شیمی و فیزیک سر و کله زدم الان برگشتم به رشته ای که عاشقشم...

  

هدیه غرفه هیوا گالری از سمت باسلام 30 درصد تخفیف روی محصولاتش و  پست رایگان فقط تا نیمه شب پنجشنبه 14 دیماه. یادت باشد هنگام پرداخت این کد تخفیف را وارد کنی: ⁣⁣hiva9607

 

از اینجا: 

ورود به غرفه هیوا گالری و خرید با 30 درصد تخفیف و پست رایگان⁠

 

غرفه گالری زنبق، برگزیده بهترین محتوای متنی در تازه نفس های 2

 

خانم کمالیان از همان بچگی آرزو داشته نجار بشه، دوست داشته چیزهایی درست کنه که هر کسی ببیندش نتواند چشم ازش بردارد ولی روزگار بازی های دیگری داشت. رشته تجربی، حسابداری و چیزهایی که انگار ربطی به هنر ندارند. در این گیر و دار به نقاشی و رنگ و قلم مو را هم امتحان می کند. استعدادش بد نیست انگار. توجه خیلی از همکلاسی هایش با همان نقاشی ها جلب می شد. حالا هم که شده مربی بچه ها و چیزهای هنری یادشان می دهد. به قول خودش: از خیاطی بگیر تا شمع سازی و ویترای و تابلوفرش و گلیم و نقاشی روی پارچه و کارهای نمدی و فانتزی و نگین و تاج و ..!

 

توی تازه نفس های 2 خانم کمالیان خیلی خوب توانسته با زبانی ساده از کسب و کارش بگوید و خیلی کامل و کاربردی محصولاتش را معرفی کند.

 

هدیه غرفه گالری_زنبق از سمت باسلام 30 درصد تخفیف روی محصولاتش و پست رایگان  فقط تا نیمه شب پنجشنبه 14 دیماه. یادت باشد هنگام پرداخت این کد تخفیف را وارد کنی:  ⁣iris9607


از اینجا:

ورود به غرفه گالری زنبق و خرید با 30 درصد تخفیف و پست رایگان

 

لیگ صنایع دستی:

 

در این رویداد با شعار «داستان دستان» حدود 130 غرفه از بازارچه صنایع دستی حضور داشتند. تیم‌های مختلف تشکیل دادند و برای رشد همدیگر تلاش کردند.
یک تخفیف 20درصدی روی تمام محصولات تمام غرفه‌هایی که در لیگ شرکت داشتند، در اول شهریورماه سال جاری از سمت باسلام هدیه داده شد. علاوه بر آن

 

جایزه برنده لیگ (تیم زیورسازان):

 

تبلیغ از طریق اینفلوئنسرهای اینستاگرام است که بواسطه 3 اینفلوئنسر با ده ها هزار دنبال کننده به مخاطبانش معرفی و تبلیغ می‌شوند.

تیم زیورسازان متشکل از غرفه های: دستسازه های لاوا، زیورآلات سفالی پریوش، روبانا، دکوگالری، بهارگل، عقیقستان، شیرین بانو، تاجماه، لاوامینز، گروه تولیدی هنری باستان یزد، یادداشت های ترانه، دستسازه های هلیا، انگشتر عطاش و چوب راحیل بود.


لازم به یادآوری است که پایان لیگ با تقریبا با ایام محرم و صفر مصادف شد و همچنین برای جلوگیری از اختلال در روند طبیعی رقابت تازه‌نفس‌ها با هماهنگی کاپیتان تیم زیورسازان این جایزه در همین روزها داده می‌شود.

 

از اینجا: چرخی در بازارچه صنایع دستی بزن!

 

09 دی 1396 نوشته : باسلام دسته : بازی های استراتژیک

نظر شما درباره این محصول
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. ( ورود - ثبت نام )
; ;