محصولات سالم و محلی کوهستان

دستپخت طبیعی و ترجیحا ارگانیک ما اینجا با افتخار با بسته‌بندی سازگار با محیط زیست عرضه میشه برای چشاندن حس لذت توام با حفظ سلامتی به شما
  نمره غرفه (نسخه آزمایشی)
5 فروش
نمره غرفه یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که عملکرد مثبت و منفی غرفه را از ابتدای فعالیت غرفه نشان می‌دهد. غرفه‌هایی که خوش‌قول‌تر باشند، مشتری‌هایشان راضی‌تر باشند و محصولات بهتر و باکیفیت‌تری ارائه کنند، نمره‌شان بالاتر خواهد بود. بیشتر بدانید
تاسیس:
10 دی 97
پیام غرفه‌دار:

اینجا هستیم تا لذت خوراکی‌های سالم، طبیعی و ترجیحا ارگانیکی که با تلاش و دقت در تهیه مواد اولیه برای مصرف خودمون آماده می‌کنیم؛ به شما بچشونیم، به امید حرکت به سمت فرداهای قشنگ، سالم و بدون زباله. ارسال رایگان برای کلیه سفارشات بالای 100 هزار تومان به سراسر ایران" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

محصولات ما همگی از مواد اولیه محلی و سالم و تا حد امکان تازه و خرید روز تهیه میشن. ما سعی کردیم از ابتدا برای بخش‌های مختلف تغذیه‌ای اعم از غذا، شیرینی، مربا، تنقلات، چاشنی، دمنوش و .. حداقل یک نمونه محصول ارائه کنیم. محصولات سالم، بدون نگهدارنده، حتی‌المقدور تازه و‌ محلی و ترجیحا ارگانیک. سعی داریم در مسیر حرکت به سمت سالم‌خوری آرد سفید، شکر، روغن صنعتی و موارد مشابه رو حذف کنیم و محصولات غنی و برگرفته از طبیعت رو جایگزین کنیم. در ابتدای این مسیر هدف من استفاده از شیره انگور و حذف شکر بوده و در مراحل بعدی سعی می‌کنیم با ارائه محصولات جدید، دامنه سالم‌خوری‌مون رو گسترده‌تر کنیم.
قراره در این مسیر همراه هم باشیم! پس روی پاسخگویی با روی گشاده ما حساب باز کنید و هرگونه سوال درمورد روش نگهداری، طبخ و همینطور درخواست ارائه محصولات جدید (بخصوص مربا و شیرینی‌های بدون شکر) رو در این صفحه با ما مطرح کنید:)
برای اولین خرید از غرفه ما کد slmgzrzn رو وارد کنید و برای سفارش‌های بالای 20 هزار تومن، به مدت محدود 10 هزار تومن تخفیف بگیرید :)

درباره یک زندگی

درباره خودم بگم.. یه دختر شهرنشین بزرگ شده در دامان طبیعت بکر روستا که علاقه‌منده به آشپزی و داره سعی می‌کنه سبک زندگی‌ش رو در زمینه تغذیه عوض کنه و بره به سمت سالم‌خوری و نشتن بر سر سفره بی‌دریغ طبیعت. مهندسی خونده و فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار یه دانشگاه خیلی خفنه! اومده اینجا تا شاید (شما بخونید به امید اینکه) تو این مسیر آدمهای جدیدی رو با خودش همراه کنه

درباره یک مکان

درمورد شهرم باید بگم. یه شهر دوست داشتی در دامنه زاگرس با طبیعت بکر و آسمون بخشنده. سعی میکنم مواد اولیه رو تا حدی که مقدوره از روستاهای اطراف تهیه کنم و با بهره گرفتن از خوان بی‌دریغ طبیعت، پلی بزنم به سمت سالم‌خوری خودم و شما؛ توامان با حفظ طبیعت.
برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  زهرا نظری
  این غرفه در سراسر وب:
  
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست