گروه هنری جم

اجاره و فروش تم جشن تکلیف و تم جشن تولد
  نمره غرفه (نسخه آزمایشی)
320 فروش
نمره غرفه یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که عملکرد مثبت و منفی غرفه را از ابتدای فعالیت غرفه نشان می‌دهد. غرفه‌هایی که خوش‌قول‌تر باشند، مشتری‌هایشان راضی‌تر باشند و محصولات بهتر و باکیفیت‌تری ارائه کنند، نمره‌شان بالاتر خواهد بود. بیشتر بدانید
تاسیس:
3 خرداد 96
پیام غرفه‌دار:

#تم_جشن_تکلیف_جم رو دنبال کنید در👇 📲 ایتا ↙️https://eitaa.com/jam_art 📲سروش↙️ https://sapp.ir/jamart 📲تلگرام↙️ https://t.me/jam_art 📲اینستاگرام ↙️Instagram.com/jam_art_group اجاره فقط برای شهر قم و فروش محصولات به تمام نقاط کشور میباشد 09196912922" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

عروسکهای جشن تکلیف و هدیه های قرآنی

درباره یک زندگی

گروه هنری جم

قصه این عروسک‌ها از اینجا شروع شد که استدیو انیمیشنی داریم به نام جم. خیلی وقت بود به این فکر می‌کردم که در استدیو انیمیشن محصولات جانبی خیلی معمول است. یعنی بعد از انیمیشن کلی عروسک و دفتر و .. هم بر اساس آن انیمیشن به بازار می‌آید. ماه رمضان سال گذشته (1395) صبح ها انیمیشن میساختیم و بعدازظهرها به این مساله فکر می‌کردیم. به ایده تولید محصولاتی رسیدیم که از نمد ساخته می‌شوند. از محصولات فرهنگی شروع کردیم یعنی کتاب و دفترچه یادداشت‌های فانتزی تولید کردیم با جلد نمدی، بعد رفتیم سراغ چیزهایی مثل جاسوئیچی، گل و حیوان و عروسک و .... تقریبا در همه حیطه‌ها امتحان کردیم و جای خودمان را پیدا کردیم. آن چیزی که بهش رسیدیم از فضای انمیشین فاصله گرفت. در این یک سال خیلی فراز و فرود داشتیم. محصولات خیلی متنوعی تولید کردیم، چیزی که الان به آن رسیده‌ایم در دو شاخه است.
یک: محصولاتی از جنس هدیه‌های جشن تکلیف، عروسک‌هایی که از جنس نمادهای مذهبی و دینی مثل فرشته، نماز و رحل، محراب و ...
دو: محصولاتی که بر اساس سفارش مدارس قرآنی کشور انجام می‌دهیم. البته محدود به داخل کشور هم نمی‌شود. بر اساس داستان‌های قرآنی مثل داستان حضرت موسی، شخصیت‌های آن را با عروسک می‌سازیم. عروسک‌هایی که مفتولی هستند و قابلیت حرکت دارند و پشتشان هم آهنربا دارد و مربی قرآنی می‌تواند آن را به تخته وایت برد بچسباند و قصه آن را تعریف کند. این بسته شامل پنجاه؛ شصت تا شخصیت هست
به نظرم این مدل کارها خیلی جای کار دارد و جای آن خالی است. این را از استقبال گسترده جاهایی که محصول‌مان را عرضه کردیم به خوبی می‌شود فهمید.

ارزشش را دارد


برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  رحیمه ناصر
  این غرفه در سراسر وب:
  
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست