دست ساخته های روستای زیارت

تولید صابون های کاملا گیاهی و طبیعی بصورت دست ساز با الهام از طبیعت و منابع غنی موجود در روستای زیارت
  نمره غرفه (نسخه آزمایشی)
165 فروش
نمره غرفه یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که عملکرد مثبت و منفی غرفه را از ابتدای فعالیت غرفه نشان می‌دهد. غرفه‌هایی که خوش‌قول‌تر باشند، مشتری‌هایشان راضی‌تر باشند و محصولات بهتر و باکیفیت‌تری ارائه کنند، نمره‌شان بالاتر خواهد بود. بیشتر بدانید
تاسیس:
4 مرداد 96
پیام غرفه‌دار:

با عرض سلام خدمت بازدیدکنندگان محترم غرفه دست ساخته های روستای زیارت بزودی با محصولات جدید و منحصر به فرد در خدمت شما هستیم." متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

ظرفیت های روستای زیارت از نظر وجود مواد اولیه طبیعی ساخت صابون گیاهی و قابلیت توریستی بودن روستا ما را بدان داشت محصولی را بعنوان سوغات روستا معرفی نماییم لذا شروع به تحقیق در مورد تولید صابون ۱۰۰٪ گیاهی کردیم و بعد از ماه ها وقت صرف کردن توانستیم برای اولین بار در استان گلستان صابون گیاهی بر پایه شیر گاو تولید نماییم که مورد استقبال قرار گرفته است. علاوه بر اینکه صابون تولیدی پاک کننده خوبی است، همچنین مفید و موثر برای پوست و موی سر می باشد که متناسب با هر نوع پوست و موی سری یک صابون خاص تولید کرده ایم.

درباره یک زندگی

اینجانب میثم قنبری ساکن گرگان فارغ التحصیل رشته حقوق بهمراه همسرم چند سالی بدنبال ایجاد شغل جدید در شهرمان بودیم که نهایتا با توجه به امکانات روستا زیارت بر آن شدیم تا یک محصول کاملا طبیعی بدون هرگونه مواد مضر شیمیایی و مفید برای پوست و موی سر بدور از هرگونه تاسیسات و خط تولید کارخانه ای، بصورت دستی تولید کنیم و آن صابون دست ساز بود.
در حال حاضر بیش از یکسال است که تولیدمان در حال عرضه بوده و مورد استقبال خوبی قرار گرفته است و دلیل رضایت مشتریان محترم چیز جز استفاده از مواد اولیه درجه یک و با کیفیت نمی باشد.

درباره یک مکان

روستای زیارت در استان گلستان، شهرستان گرگان واقع است. از جمله نزدیکی به شهر گرگان،وجود طبیعت بکر غیر قابل وصف، جاذبه های گردشگری، چشمه آب گرم، آب و هوای فوق العاده و ... این روستا را به یکی از مقاصد گردشگری و تفریحی تبدیل کرده است.هر روزه میزبان گردشگران زیادی از سراسر کشور و خارج از کشور می باشد.

ارزشش را دارد


برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  میثم قنبری
  این غرفه در سراسر وب:
  
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست