هامین (شرکت مه‌آوین نساج کویر)

رویای خوابی راحت با محصولی 100% طبیعی، تولید کالای خواب ارگانیک: لایه داخلی پشم طبیعی گوسفند بدون بو، ضد بید، آنتی باکتریال،
  نمره غرفه (نسخه آزمایشی)
181 فروش
نمره غرفه یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که عملکرد مثبت و منفی غرفه را از ابتدای فعالیت غرفه نشان می‌دهد. غرفه‌هایی که خوش‌قول‌تر باشند، مشتری‌هایشان راضی‌تر باشند و محصولات بهتر و باکیفیت‌تری ارائه کنند، نمره‌شان بالاتر خواهد بود. بیشتر بدانید
تاسیس:
26 مهر 95
پیام غرفه‌دار:

سلام کلیه کالاهایی که با ارسال با باربری و یا پست سفارشی خریداری گردد از ارسال رایگان برخوردار می گردند.البته مبالغ بالای دویست هزار تومان خرید." متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

حجت، جوان خوش‌رو و خوش‌صحبتی است با پشتکاری ستودنی. کارهای مختلفی را تجربه کرده است. بعضی از آن‌ها را شکست‌خورده و بعضی‌ها را با موفقیت پشت سر گذاشته است. امروز همه تجارب وی در ساخت انواع پوشینه‌های فردی ساخته‌شده از پشم طبیعی گوسفند، مثل تشک، لحاف، بالش، شال کمر و روکش صندلی، به نمایش درآمده است.
علاوه بر تجربه، سرمایه کارش هم، پاک و پاکیزه، است و از انباشته درآمد همه فعالیت‌های قبلی تامین شده است. شاید جالب باشد بدانید مهندس صادقی نزدیک به چند ده میلیون تومان، برای پیدا کردن راهی مناسب به منظور رام کردن الیاف پشم، هزینه کرده است تا ناچار نباشد با استفاده از پوشینه‌های مصنوعی، سلامتی خود و دیگران را به خطر بیندازد.

درباره یک زندگی

آقای مهندس صادقی، 35 سال دارد از جوانی عاشق کار کردن بوده و کارهای مختلفی را تجربه کرده است. خانواده‌اش همه در زمینه‌های مرتبط با کشاورزی مشغول کارند اما خودش در تنها کاری که توانمند نیست کار با موجودات زنده است. کار خود را از شهر زواره شروع کرده و بعد در کاشان و قم ادامه داده است؛ هر بار از نقطه صفر.
به قول یکی از همکارانش، پشم، الیافی وحشی است که به این راحتی رام نمی‌شود. حجت می‌گوید همین وحشی بودنش، او را جذب خود کرده است. وگرنه کار با الیاف رام مصنوعی که از عهده هر صنعتگر تازه‌واردی بر می‌آید.

درباره یک مکان

ماده اولیه این محصولات، پشم طبیعی گوسفند است. پشم مورد نیاز از سراسر کشور تامین می‌شود و در فرآیندی دشوار، شستشو داده و تمیز و بوزدایی می‌شود. این پشم‌ها، ضد بید و باکتری هستند و با استفاده از ماشین ‌آلات صنعتی، به صورت نمد (فوم) در آمده‌اند.
محصولات تولیدشده از این نمد، با پارچه‌ پنبه‌ای پوشانده می‌شوند و برای حفظ خاصیت طبیعی (ارگانیک)، حتی رنگ هم نمی‌شوند و به رنگ طبیعی پنبه یعنی سفید، عرضه می‌شوند. عملیات آماده‌سازی این محصولات، در چند واحد صنعتی مختلف انجام می‌شود. این محصولات در پوشش‌های مخصوص، بسته‌بندی و تمیز و سالم به همه جای کشور ارسال می‌شوند.

ارزشش را دارد

پشم، محصولی کاملاً طبیعی (ارگانیک) است. در تابستان خنک است و در زمستان جلوی هدر رفت گرمای بدن را می‌گیرد. از تعریق زیاد بدن، جلوگیری می‌کند و به ایجاد تعادل دمایی و خروج الکتریسیته ساکن کمک می‌کند که برای شادابی و نشاط بدن مؤثر است و رخوت و خشکی صبحگاهی را کاهش می‌دهد.
محصولات پشمی برای همه افراد بویژه افرادی که طبیعت سرد دارند مناسب است.

این محصولات به تائید چند نفر از پزشکان و متخصصان طب سنتی رسیده است و گواهی ثبت اختراع دارد. تأییدیه مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن (برای عایق‌های ساختمانی) در شرف صدور هست.
خود شرکت «یکتاپوشینه صنعت» هم شرکت دانش‌بنیان محسوب می‌شود.
برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
    اعضای غرفه:
    این غرفه در سراسر وب:
    
    بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست