گروه گندم
گروه گندم
خانه طب و طبیعت گندم
صاحب غرفه:
خانه طب و طبیعت گندم

پرسش و پاسخ ها

17 شهریور 96
این آیتم در دسترس نیست.
سلام و ممنون که به خانه گندم قدم‌رنجه کردید. برای شفاف کردن پوست در افراد سردمزاج که تیرگی پوست‌شون ناشی از سودا است، کرم زعفران پیشنهاد خوبیه. اگر پوست خشک باشه و به‌خصوص‌برای تیرگی دور چشم،‌ روشنا رو میشه استفاده کرد. افراد بیش از ۳۵ سال که مشکل خشکی پوست دارند، از کرم گلاب نتیجه خوبی خواهند گرفت. تاثیر این کرم‌ها به شرط این که مشکل پوست به دلیل عارضه‌های کبدی و داخلی نباشه، برگشت‌پذیر نیست. در کنار این کرم‌ها هم استفاده از ماسک سیب‌زمینی خام و عسل یا سیب‌زمینی پخته و روغن جوانه گندم برای شفافیت پوست موثره. پاکسازی کبد حداقل با نوشیدن دم‌کرده خاکشیر و عسل و گلاب به صورت ناشتا به مدت حداقل چهل روز و مصرف مداوم مصفای خون و شیربادام هم تاثیرات شگفت‌انگیزی روی پوست شما خواهد داشت.
8 شهریور 96
این آیتم در دسترس نیست.
سلام. گروه گندم سپاسگزاره به خاطر این اظهار لطف و اعتماد و افتخار می‌کنه که تونسته وظیفه‌شو انجام بده.
21 مرداد 96
این آیتم در دسترس نیست.
سلام. خوشوقتیم که هم‌خانواده گندم شده‌اید. پیشنهاد شما کاملا درست است و ما در حال تهیه بروشور برای تمامی‌فراورده‌های گندم هستیم. تا آن زمان، میتوانید اطلاعات کامل را از این حساب کاربری در تلگرام بگیرید: @gandomtebadmin خوشحال میشویم حین و بعد از استفاده نظر، پیشنهاد، انتقاد و تجربه خود از این محصول را در باشگاه باسلام یا صفحه مخصوص محصول بنویسید (و هدیه‌ای از گروه گندم دریافت کنید).
19 مرداد 96
این آیتم در دسترس نیست.
مفتخر و سرافرازیم به رضایت شما و به هم‌خانواده جدید در خانه گندم.
9 مرداد 96
این آیتم در دسترس نیست.
به این که رضایت شما جلب شده و یک عضو گندمی جدید داریم، سربلندیم.
سلام. ممنون از سوال خوبتون. بله از این کرم می‌توانید برای دور چشم هم استفاده کنید اما با کرم روشنا به نتیجه بهتری خواهید رسید. (کرم روشنا به شکل تخصصی برای دور چشم طراحی شده و در غرفه آن را پیدا می‌کنید).
سلام. ممنون از سوال خوبتون. بله از پرنیان می‌توانید برای دور چشم هم استفاده کنید اما اگر با کرم روشنا به نتیجه بهتری خواهید رسید. (کرم روشنا به شکل تخصصی برای دور چشم طراحی شده و در غرفه آن را پیدا می‌کنید). در پاسخ به سوال دوم هم توضیحات کامل و بروشور تفصیلی این فراورده در همین صفحه نوشته شد.
سلام. ممنون از سوالتون. این رژها رنگ‌دهی بسیار خوبی دارند و این مساله رو میتونید در یادداشت مجله باسلام و نظرات سایر دوستانی که استفاده کردند، ببینید. اما به دلیل این که رنگ‌ها طبیعی هستند و هربار باید ترکیب شوند و هم‌چنین به خاطر محدودیت‌های عکاسی، ممکن است کمی با تصویر متفاوت باشند. برای استفاده روزانه میتوانید از رژ کالباسی روشن گندم استفاده کنید. استفاده از عکس واقعی برای محصولاتی مثل رژ رو هم چندان مناسب نمی‌دونیم. پرس‌وجو از کسانی که استفاده کرده‌اند (بعضی از اون‌ها رو میتونید در باشگاه تلگرامی باسلام پیدا کنید) یا خرید امتحانی یکی از محصولات مطمئن‌تری است.
سلام. به خانه گندم خوش آمدید. بله. از روشنا می‌توانید برای کل صورت هم استفاده کنید.
15 شهریور 96
این آیتم در دسترس نیست.
امروز بالاخره سفارش سرکه ده‌لیتری از غرفه آویسا به دستمون رسید. البته با بیش از دو هفته تاخیر و با تلاش جمعی از دوستان. ظاهرا تاخیر به دلیل ناهماهنگی در باربری پیش اومده بود. - سرعت ارسال اصلا خوب نبود. (--) - بسته‌بندی خوب بود. البته مزیت خاصی هم نداشت. (+) - به نظر می‌رسه کیفیت خوبی داره. (+) - سرکه غرفه‌های دیگه رو امتحان نکردم ولی با توجه به قیمت بسیار مناسب (++) نسبت به رقبا، خرید این محصول رو توصیه می‌کنم و خودم هم در صورت نیاز به سرکه دوباره همین سفارش رو تکرار خواهم کرد.