Hadi
Hadi
باغ آذری
صاحب غرفه:
باغ آذری

تجربیات خرید

سپاسگزارم. عنابها درشت و نرم و قیمت مناسب بود. سری بعد اگر عناب خشک هم داشتید سفارش میدم. تشکر
سلام. من از پارسال که با باسلام آشنا شدم چندین مرتبه از این شکر سفارش دادم. نوع نرمش رو دوست دارم. با اینکه هر سری با سری قبل کمی تفاوت داشت اما همشونو پسندیدم. اولش طعم جدید و تازه ای رو امتحان میکنی ولی بعدش معتادش میشی. خواصشو میشه تو سلامتیمون حس کرد. تشکر. ما دیگه از قند و شکر سفید استفاده نمکنیم و به دوستان و اقوام هم هدیه دادم اکثرا خوششون اومد با اینکه طعم تازه ای براشون داشت. از اخلاق خوب و احترامی که برای مشتری قایل هستید سپاسگزارم.
این عسل رو هم امتحان کردم. خوشمزه بود. برای اقوام هم خریدم.
سلام. با این عسل شربت درست کردم وبسیار لذت بخش بود. عطر بهارنارنج ملایم واقعا آرام بخش بود. من که لذت بردم. تشکر.
تشکر خوشمزه بود. من اسمشو گذاشتم پاستیل سمنو، پاستیل جوانه گندم، مزه سمنو هم توش هست، طعم روغن کنجدم توش حس میشه. شیرینی اش نه زیاد بود نه کم، اندازه بود. حالا وسوسه شدم طعم های مختلفش رو هم امتحان کنم. کاش یه بسته مخلوط میذاشتین مشتریهای سری اول که سفارش میدن، همه طعم ها رو امتحان کنند.

پرسش و پاسخ ها

سلام. میشه از خود خرماها داخل جعبه هم عکس بذارید. تشکر.
سلام. شنیده بودم بعد از برداشت مقابل آفتاب خشک میکنند. اینکه نوشتید مستقیم بعد از برداشت, بسته بندی میکنید نمی ترشه؟
سلام . عکسی که من از لواشکهام گرفتم اینجا چه میکنه😯؟ چه زیبا و برازنده میشد اگر عکس واقعی از محصول خودتون تهیه میکرد تا مشتری قبل از خرید بداند چه چیزی دریافت خواهد کرد.
reply
علی لطفی
بله فکر کردم مشکلی نداره. عوض میکنم
7 آذر 97
این آیتم در دسترس نیست.
سلام. درجه بندی های دیگه رو با عکس و قیمت به عنوان یه محصول بذارید دیده بشه. و اینکه میشه برای ارسال های ده کیلویی و نحوه ارسال و قیمتشون هم توضیح بدین.
21 آبان 97
این آیتم در دسترس نیست.
عنابی که برای فروش گذاشتید از کدام نوع هست؟ آیا طعمشون باهم فرق داره؟ البته خودم فکر میکنم نوع خشک شیرینتره.درسته؟
reply
حسین احمدی
با تشکر از خریدتون و اعتماد به غرفه ما.واسه خوردن میخواین یا دم نوش.لطفا به شماره09906838522 خبر بدین.در ضمن اگه زرشک و زعفران هم خواستین بگین با تشکر
20 آبان 97
این آیتم در دسترس نیست.
سلام. آیا عناب شما تولید امسال هست و آیا آفت ی دارد؟ چون از گاهی اوقات داخل عناب ها کرم و آفت دیدم میخواستم مطمین بشم.تشکر.
reply
حسین احمدی
سلام بله امسالی است و مطمئن باشید آفت ندارد دو نوع اناب دارم نرم و سفت که تفاوتش در درختش هست
18 مهر 97
این آیتم در دسترس نیست.
سفارش به دستم رسید مقدار شیرینی حلوا سوهانیتون انقدر مناسبه که هنگام خوردن هم طعم شیرین تامین میشه و هم دلزدگی ایجاد نمیکنه. طعم سمنو هم حس میشه و هم مثل پاستیله. جالبه. خوشمزه بود.تشکر. فقط کاش شکر سرخ یا قهوه ای توش بود.. بازهم متشکرم از محصول جالبتون.
reply
خانم فروغی
سلام.. خداروشکر که مورد علاقتون بوده. شکر سرخ باعث میشه سوهان طعم خاصی بگیره که همه پسند نیست
1 مهر 97
این آیتم در دسترس نیست.
سلام. تعریف و تبلیغ حلوا سوهانتون باسلامو پر کرده! میخواستم سفارش بدم. حلوا سوهان مایع مصرفش مثل سمنو هست ؟ و آیا به نظرتون حلوا سوهان مایع تو پست برا مسیر دور سالم میرسه؟
reply
خانم فروغی
سلام دوست عزیز.. سوهان مایع مثل سمنو نیست.. یه محصول خاص هست. مشکلی هم در پست براش پیش نمیاد
31 شهریور 97
این آیتم در دسترس نیست.
سلام. من قبلا از غرفه اتون خرید داشتم. انجیر 25000 تومنی شده 40000؟!!!!؟درسته همه جا قیمت ها رفته بالا ولی انتظار میره وقتی واسطه ها حذف میشه قیمت برای مصرف کننده به صرفه تر از خرید از مغازه دم خونشون باشه!
reply
MJ & MM
سلام انجیری که تا مردادماه ما میفروختیم ، انجیر پارسال بود و اول امسال هم قیمتا 30درصد افزایش داشت که رفته رفته بیشتر شد و الآن تقریبا انجیر نسبت به پارسال 2/5 برابر شده لازمه خدمتتون عرض کنم که بخش عمده انجیر استهبان به چین صادر میشه و قیمتش بسیار وابسته است به دلار... پارسال قیمت دلار 3500 تومن بود و امسال 14500 تومن... یعنی چیزی بیش از 4 برابر ... پس قیمتا خیلیم زیاد نشده... و باید بگم که از این بیشتر هم میشه... اکثر انجیرایی که الآن توی خشکبارها هستن انجیر پارسالن
ارگانیک یعنی برای تولید گیاه از سموم و کود شیمیایی استفاده نشده. عسل ارگانیک یعنی چی؟
reply
مجید پیله چیان
یعنی علاوه بر این که زنبور در درست کردن این عسل فقط شهد گل مصرف کرده به خود زنبور هم آنتی بیوتیک داده نشده