با سلام - با سلام، جهان جای بهتری است

یکتاپوشینه صنعت کویر

تولید کننده تک محصولی
خلاصه
رؤیای خوابی راحت با محصولی 100% طبیعی
محصولات غرفه
قصه محصول
حجت، جوان خوش‌رو و خوش‌صحبتی است با پشتکاری ستودنی. کارهای مختلفی را تجربه کرده است. بعضی از آن‌ها را شکست‌خورده و بعضی‌ها را با موفقیت پشت سر گذاشته است. امروز همه تجارب وی در ساخت انواع پوشینه‌های فردی ساخته‌شده از پشم طبیعی گوسفند، مثل تشک، لحاف، بالش، شال کمر و روکش صندلی، به نمایش درآمده است.
علاوه بر تجربه، سرمایه کارش هم، پاک و پاکیزه، است و از انباشته درآمد همه فعالیت‌های قبلی تأمین شده است. شاید جالب باشد بدانید مهندس صادقی نزدیک به چند ده میلیون تومان، برای پیدا کردن راهی مناسب به منظور رام کردن الیاف پشم، هزینه کرده است تا ناچار نباشد با استفاده از پوشینه‌های مصنوعی، سلامتی خود و دیگران را به خطر بیندازد.
درباره یک زندگی
آقای مهندس صادقی، 35 سال دارد از جوانی عاشق کار کردن بوده و کارهای مختلفی را تجربه کرده است. خانواده‌اش همه در زمینه‌های مرتبط با کشاورزی مشغول کارند اما خودش در تنها کاری که توانمند نیست کار با موجودات زنده است. کار خود را از شهر زواره شروع کرده و بعد در کاشان و قم ادامه داده است؛ هر بار از نقطه صفر.
به قول یکی از همکارانش، پشم، الیافی وحشی است که به این راحتی رام نمی‌شود. حجت می‌گوید همین وحشی بودنش، او را جذب خود کرده است. وگرنه کار با الیاف رام مصنوعی که از عهده هر صنعتگر تازه‌واردی بر می‌آید.
درباره یک مکان
ماده اولیه این محصولات، پشم طبیعی گوسفند است. پشم مورد نیاز از سراسر کشور تأمین می‌شود و در فرآیندی دشوار، شستشو داده و تمیز و بوزدایی می‌شود. این پشم‌ها، ضد بید و باکتری هستند و با استفاده از ماشین ‌آلات صنعتی، به صورت نمد (فوم) در آمده‌اند.
محصولات تولیدشده از این نمد، با پارچه‌ پنبه‌ای پوشانده می‌شوند و برای حفظ خاصیت طبیعی (ارگانیک)، حتی رنگ هم نمی‌شوند و به رنگ طبیعی پنبه یعنی سفید، عرضه می‌شوند. عملیات آماده‌سازی این محصولات، در چند واحد صنعتی مختلف انجام می‌شود. این محصولات در پوشش‌های مخصوص، بسته‌بندی و تمیز و سالم به همه جای کشور ارسال می‌شوند.
ارزشش را دارد
پشم، محصولی کاملاً طبیعی (ارگانیک) است. در تابستان خنک است و در زمستان جلوی هدر رفت گرمای بدن را می‌گیرد. از تعریق زیاد بدن، جلوگیری می‌کند و به ایجاد تعادل دمایی و خروج الکتریسیته ساکن کمک می‌کند که برای شادابی و نشاط بدن مؤثر است و رخوت و خشکی صبحگاهی را کاهش می‌دهد.
محصولات پشمی برای همه افراد بویژه افرادی که طبیعت سرد دارند مناسب است.
گواهی ها و تقدیرها
این محصولات به تائید چند نفر از پزشکان و متخصصان طب سنتی رسیده است و گواهی ثبت اختراع دارد. تأییدیه مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن (برای عایق‌های ساختمانی) در شرف صدور هست.
خود شرکت «یکتاپوشینه صنعت» هم شرکت دانش‌بنیان محسوب می‌شود.
نگارخانه
نظرات سایر کاربران
f.heydari
حیدری
حیدری | 96.03.10, 6:31 ب.ظ
سلام. من از کمربند طبی شما خریداری کردم. عرضش یک مقدار زیاده و موقع نشستن باعث اذیت میشه و چسبش خیلی خشکه ولی گرمای خوبی داره و کمر رو گرم میکنه. موفق باشید
نام
نام | 96.03.11, 7:35 ق.ظ
مشتری گرامی - سرکار خانم حیدری
پیرو تماس تلفنی با شما، تمامی مواردی که فرمودید به تولیدکننده انتقال داده شده است. یک کمربند پشمی سایز متوسط با در نظر گرفتن مواردی که در طراحی و متریال کالا فرمودید برایتان ارسال می شود.
خدمات مشتری باسلام
رکنی
رکنی | 96.05.08, 8:14 ب.ظ
سلام علیکم
من تشک یکنفره وبالشت پشم شمارو تهیه کردم خیلی عالی بود مشکل خشکی صبحگاهی کمرم حل شد وهمچنین دردآرتروز گردن
ممنون
bedayah
bedayah
bedayah | 96.05.10, 7:40 ب.ظ
سلام.
تشک دو نفره ی پشمی هم دارین؟ برای روی تخت دونفره می خوام.
نظرات شما