با سلام - با سلام، جهان جای بهتری است

خرید تلفنی


یک وقت‌هایی اینترنتی نمی‌شود! دیگر این را همه ما تجربه کرده‌ایم. ولی باسلام اگر اینترنت شما هم قطع شود، همچنان کار می‌کند. شاید اینترنت هم دارید، ولی عینک‌تان دم دست نیست یا شاید لپ‌تاپتان شارژ ندارد. اصلا بعضی وقت‌ها آدم نشسته روی صندلی کنار تلفن و به هیچ وجه دلش نمی‌خواهد از جایش بلند شود. باسلام خرید تلفنی هم دارد!

 

می‌توانید با شماره تلفن دفتر باسلام تماس بگیرید: ۰۲۱۲۶۷۰۷۸۶۷ و اسم محصولی را که در سایت دیده بودید و پسندیده بودید، به ما بگویید. اگر هم غرفه مشخصی را انتخاب نکرده‌اید، بگویید چه لازم دارید، ما برایتان در میان غرفه‌ها می‌چرخیم و گزینه‌هایی که هست را به‌تان معرفی می‌کنیم و شما می‌توانید بر اساس مشخصات دقیق، محصولات را مقایسه کنید و آنکه باب طبعتان است را انتخاب کنید.

 

انتخاب محصول که قطعی شد، ما برایتان پیش‌فاکتور صادر می‌کنیم و بر اساس وزن محصول و فاصله شما تا تولیدکننده و کسر هفتاد درصد هزینه پست، مبلغ دقیق فاکتور را به شما اعلام می‌کنیم. بعد، شما از طریق کارت به کارت، فاکتور را پرداخت می‌کنید و پس از تأیید واریز، سفارش شما نهایی است و به دست تولیدکننده می‌رسد و به محض آماده‌سازی، برای شما ارسال می‌شود.