با سلام - با سلام، جهان جای بهتری است

راهنمای مدیریت غرفه


به راهنمای غرفه‌داری باسلام خوش آمدید.

 

راه‌اندازی غرفه در باسلام

 

برای ایجاد غرفه در باسلام می‌توانید از "اینجا"، غرفه جدید ایجاد کنید. در "این فیلم" می‌توانید فرایند ایجاد غرفه را ببینید. فیلم آموزش راه‌اندازی غرفه از طریق "اپلیکیشن باسلام" هم به زودی آماده می‌شود. تا فیلم آماده می‌شود، فعلا می‌توانید آموزش راه‌اندازی غرفه از طریق اپ را "اینجا" بخوانید.

 

مدیریت غرفه در باسلام

 

برای یاد گرفتن مدیریت غرفه از طریق سایت، می‌توانید "این متن آموزشی" را بخوانید. البته ریزه‌کاری‌هایی هم دارد که درباره‌اش "اینجا" صحبت شده است. درباره مدیریت غرفه از طریق اپلیکیشن هم "اینجا" را ببینید. کار با اپلیکیشن هم "ریزه‌کاری‌هایی" دارد. اگر هم با ویدئو راحت‌ترید، "این ویدئو" را ببینید.

 

در باسلام، محتوا خیلی اهمیت دارد و فروش محصولات به طور خیلی جدی "وابستگی به تولید محتوای خوب" در غرفه‌ها دارد؛ برای همین حتما در غرفه‌تان "متنی درباره خودتان و کارتان و محصولتان" بنویسید که قصه شما را بیان کند. اگر نمی‌دانید چطور این کار را انجام دهید، "راهنمای نوشتن درباره خودم" را حتما بخوانید.

 

دو تا کار دیگر هم هست که اگر انجام دهید، غرفه‌تان تکمیل شده است. یکی "اضافه کردن عکس محصولات" و دیگری "بارگذاری کاور و آواتار غرفه". 

 

این‌ها راهنماهای اولیه بود تا کار شما راه بیفتد. ولی برای بهتر شدن فروش‌تان، نکات ریز بسیاری وجود دارد که اگر آن‌ها را هم یاد بگیرید، رونق بیشتری به دست خواهید آورد. فهرست "راهنماهای پیشرفته غرفه‌داری در باسلام" را بخوانید. این راهنماها همیشه در حال تکمیل‌اند.