با سلام - با سلام، جهان جای بهتری است

شرایط و ضوابط «باسلام»


 

تخفیف‌ها، حراج‌ها و پیشنهادهای ویژه

در مناسبت‌های مختلف، تخفیف‌ها، حراج‌ها و پیشنهادهای ویژه‌ای برای خریداران و مشتریان باسلام در نظر گرفته می‌شود. البته سعی خواهد شد که این تخفیف‌ها به سیاست کلی باسلام درباره قیمت‌های عادلانه، به‌خصوص نسبت به تأمین‌کنندگان خرد، لطمه نزند.

 

شرایط تخفیف‌ها و حراج‌های باسلام

1. این تخفیف‌ها مختص به فروش آن‌لاین کالاها در سایت باسلام است.

2. فروش‌ها و پیشنهادهای ویژه، مطابق با ساعت ایران (۳:۳۰ + ساعت به وقت گرینویچ) محدود به بازه زمانی‌ای است که در سایت قید می‌شود. همچنین این تخفیف شامل سایر کالاهای خریداری‌شده نمی‌شود.

 

ارسال کالا

1. تمام سفارش‌ها، حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری پس از ثبت و تأیید آن‌ها، ارسال خواهد شد. تلاش باسلام بر آن است تا خریدهایی را که قبل از ساعت ۱۲ در روزهای کاری ثبت شده‌اند، در همان روز و خریدهایی را که بعد از ساعت ۱۲ ثبت شده‌اند، در روز کاری بعدی ارسال کند.

2. هر سفارش، تنها برای یک نشانی پستی ارسال خواهد شد. در صورتی که می‌خواهید یک نوع کالا را برای ارسال به چند نشانی سفارش دهید، باید سفارش‌های مستقلی ثبت کنید.

در حال حاضر باسلام به صورت پیش‌فرض ارسال پستی به خارج از کشور ندارد. در صورتی که قصد ارسال کالا به خارج از کشور را دارید، قبل از ثبت سفارش با ما تماس بگیرید (32808787-025).

3. هزینه پست، بر اساس تعرفه‌های اعلامی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران محاسبه می‌گردد که بر مبنای وزن محموله و مسافت مبدآ تا مقصد است. از آن ‌جا که ممکن است برخی از این محاسبات، با هزینه واقعی صد در صد مطابق نباشد، در هر خرید و فروش، باسلام و خریدار در هزینه پستی صلح می‌کنند.

4. تمام تلاش باسلام این است که بیشترین تخفیف‌های خود را روی هزینه‌های پستی اعمال کند. در این صورت، قیمت‌های خرید باسلام، به خصوص از تولیدکنندگان خرد، عادلانه‌تر خواهد بود. در این شیوه، در صورت‌حساب مشتریان تخفیف مناسبی اعمال می‌شود؛ البته با این تفاوت که این کاهش قیمت ـ ان شاء الله ـ به تولید‌کنندگان ضرری نخواهد رساند.

5. در پست سفارشی، زمان تحویل محموله پستی اغلب طولانی‌تر از پست پیشتاز خواهد بود.

تخمین زمان تحویل کالا در پست سفارشی:

استان‌های همجوار استان مبدأ: 3 ـ 5 روز کاری (منظور از همجواری، استان‌هایی با مرز مشترک است).

سایر استان‌ها: 5 ـ 7 روز کاری.

تخمین زمان تحویل کالا در پست پیشتاز:

استان‌های همجوار استان مبدأ: 2 ـ 3 روز کاری.

سایر استان‌ها: 3 ـ 5 روز کاری.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، به درگاه شرکت پست جمهوری اسلامی ایران مراجعه کنید.

6. باسلام نهایت تلاش خود را برای ارسال و تحویل درست محصولات انجام خواهد داد. پس از ارسال کالا توسط تولیدکننده، کد رهگیری سفارش شما در اداره پست، در صورت‌حساب خریدتان ثبت می شود. پس از اعلام شرکت پست مبنی بر وصول کالا به مشتری، باسلام نمی‌تواند مسئولیتی در این مورد داشته باشد.

لطفاً در زمان افتتاح حسابِ کاربری و ثبت سفارش و نیز تحویل کالا و امضا رسید پستی، به درج نشانی و کد پستی خود خیلی دقت کنید.

 

شیوه‌های پرداخت

1. پرداخت از طریق درگاه سایت باسلام.

2. فروش دستی.

یکی دیگر از خدمات باسلام، پرداخت حضوری وجه کالا به وسیله دستگاه‌های خودپردداز بانکی است. بدین ترتیب که بعد از ثبت خرید، مبلغ آن را که شامل هزینه‌های خرید و پست کالاست، به شماره کارت 5041727010002465 نزد بانک قرض الحسنه رسالت، به نام «شرکت توسعه و تدبیر جوامع سلام» واریز و سپس شماره پیگیری ثبت‌شده در رسید واریزی را در قسمت مربوط به آن در بخش خرید دستی سایت وارد فرمایید تا خرید شما تأیید و ارسال گردد.

 

بسته‌بندی

باسلام،‌ در بسته‌بندی محصولات خود، به این نکات توجه دارد:

1. بسته‌بندی‌ها بیشترین حد سازگاری با محیط زیست را داشته باشند (ما در تلاشیم تا به بسته‌بندی‌هایی با سازگاریِ صد در صدی با محیط زیست برسیم).

2. مقاوم و محافظت‌کننده کالاها (به‌خصوص صنایع دستی) باشند.

3. زیبا باشند.

4. در نهایت سادگی و دور از اسراف باشند.

البته با توجه به نوگامیِ باسلام، در بسته‌بندی نیز در ابتدای راه هستیم.

 

شرایط بازگرداندن و تعویض کالا

اگر شما به هر دلیلی از کالایی که از باسلام دریافت نمودید، رضایت خاطر نداشتید، لطفاً قبل از ارجاع کالا، حتماً با همکاران ما در باسلام هماهنگی‌های لازم را انجام دهید. در این صورت، پس از بازگرداندن کالا توسط خریدار و دریافت آن توسط باسلام، مبلغ دریافت شده بابت آن به حسابِ کاربری شما در باسلام عودت یا به حساب عابربانک‌تان واریز خواهد شد.

اگر کالای خریداری شده، معیوب به دستتان رسید، ما به شما در جایگزینی یا تعویض هرچه سریع‌‌تر آن کمک خواهیم کرد.