تک گوهر
دوست داری یه هدیه ارزشمند، مفید و ماندگار اما با قیمت مناسب بخری؟!!🤔🤔🤔 کلی هدیه ویژه برای مادرا و همسرای عزیزتون داریم😍😍
عجله کن، به احترام شما، تخفیف های ما تا آخر اسفند برقراره😍😍😍


اگر جزو کسانی هستید که از جواهرات استفاده میکنید، حتما کیفیت و اصالت اون هم برای شما مهمه.
اینکه مطمئن باشید سنگ اصل با رنگ طبیعی بخرید و همه اطلاعات حقیقی سنگ به شما داده شده باشه.
مطمئن باشید اون سنگی که خریدید براتون مناسب باشه!!
شاید دوست داشته باشید از محصولات خاص و تک استفاده کنید.شاید حمایت از تولید ملی هم براتون مهم باشه.

اگر این چیزها برای شما مهمه، سری به غرفه ما بزنید.

کار ما تراش و تولید سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی هست و کیفیت و اصالت همه محصولات رو تضمین میکنیم.

🌷در ادامه این راه به حمایت شما نیاز داریم🌷
تاسیس:
14 آذر 96
فروش کل:
5
وضعیت غرفه:
فعال
هم رسانی:
" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول
شاید توی بیابون یا کوه نظرتان رو جلب کنن. شاید هم بی تفاوت از کنارشان بگذرید و هیچ وقت نبینیدشون، یا بدتر، حتی ممکنه مثل یه توپ شوتشون کنید تا از شما دور بشن.بعضی هاشون هم هیچ وقت در مسیر شما قرار نمیگیرن.در مورد سنگ ها و کانی های قیمتی و نیمه قیمتی صحبت میکنم. مثل عقیق، فیروزه، لاجورد،اوپال، یاقوت و ...💎شما شاید اونها رو نشناسید،یا یه تکه سنگ تراش نخورده اش رو هیچ وقت ندیده باشید. اما ما این نعمت های خدادادی رو بعد از جمع آوری با تیغه برش میدیم،با ابزار مخصوص تراش به اشکال مختلف در میاریم و با استفاده از کاغذهای سمباده پولیش و پرداخت میکنیم تا شما هم از این زیبایی های بی کران طبیعت بی بهره نباشید.🌷
درباره یک زندگی
کارشناسی ارشد زمین شناسی هستم. گوهر تراشی رو به عنوان یه سرگرمی شروع کردم. اما آفرینش یه چیز جدید اون قدر برام جذاب بود که نتونستم ازش دل بکنم.😅توی آزمایشگاه و درس های دانشگاه با خیلی از سنگ ها و کانی ها آشنا شده بودم. حتی صیقل سنگ و ساخت مقاطع نازک رو هم تجربه کرده بودم. اما این یه چیز دیگه بود.وقتی اولین جلسات کلاس، مرمرهای تیره معمولی رو برای تمرین تراش دادیم و برای اولین بار اونها رو پولیش دادم، نتیجه کار برام غیر قابل باور بود...😍و این اولین جرقه برای من بود...از اونجایی که آدم دقیق و منظمی هستم، سنگ ها رو به خوبی تراش میدادم و مرتب توسط استادم تشویق میشدم. و این گام بعدی بود...هرچند آلودگی زیاد و مشکلات کار من رو به شک می انداخت. دستان همیشه زخمی، کار کردن با آب سرد در زمستان. مواد خطرناکی مثل انواع چسب و گردوخاک سنگها. صدای بسیار بلند و آزار دهنده دستگاه و ...در نهایت بعد از تحقیق فراوان و مشاوره و ارزیابی، تصمیم گرفتم این کار رو به عنوان شغل خودم انتخاب کنم و گسترش بدم.با چند تا از دوستانم شروع کردیم. بازار فروشمون هم بیشتر دوستان، نزدیکان و کانال های اینترنتی بود. خوشبختانه بیشتر خریداران از محصول و کیفیتش راضی بودن و تعدادی از اونها برای دفعات مکرر خرید کردن.امیدواریم بتونیم با کار و هنرمون در راه پیشرفت کشور و توانمند سازی اقتصادش کاری انجام بدیم، ان شاءالله.
درباره یک مکان
من از شهر هنر پرور و زیبای اصفهان هستم. کارگاه های کوچک گوهر تراشی در بخش های مختلف شهر پراکنده هستند و جمعیت آماری کمی دارند. اما در تمام مراکز و بازارهای قدیمی، میتوانید مغازه های فروش جواهرات را ببینید. ترکیب گوهر های زیبای طبیعی، با طلا و نقره و حتی برنج،زیبایی خاصی به این نعمت های خدادادی میبخشد. ایران قرن هاست میزبان این هنر و هنرمندان هستند.
ارزشش را دارد
ادعا نمی کنیم که ارزان ترین محصول را داریم. قطعا شما میتوانید نمونه های زیادی را پیدا کنید که قیمت کمتری از محصول تولیدی ما دارند. و البته تقریبا همه آنها از سنگ های چینی، هندی و پاکستانی، تراش دستگاهی، سنگ های رنگ شده، یا نگین های دارای کیفیت پایین و بعضا تقلبی استفاده میکنند که شناخت آنها برای خریدار قطعا ممکن نیست.اما به شما اطمینان میدهیم که محصول تولید شده قطعا اصل بوده و رنگ طبیعی دارند.و به غیر از نمونه های جواهری، بقیه آنها توسط خود ما و با بهترین کیفیت تراش و پولیش تولید شده است.
گواهی ها و تقدیرها
برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
    اعضای غرفه:

    صاحب غرفه:

    مرضیه مدیری
    این غرفه در سراسر وب: