شیرین بانو

تولید انواع تسبیح های گل و فانتزی،
  نمره غرفه (نسخه آزمایشی)
168 فروش
نمره غرفه یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که عملکرد مثبت و منفی غرفه را از ابتدای فعالیت غرفه نشان می‌دهد. غرفه‌هایی که خوش‌قول‌تر باشند، مشتری‌هایشان راضی‌تر باشند و محصولات بهتر و باکیفیت‌تری ارائه کنند، نمره‌شان بالاتر خواهد بود. بیشتر بدانید
تاسیس:
16 تیر 96
پیام غرفه‌دار:

زیباترین هدایا را برای هر مناسبتی از شیرین بانو بخواهید. در پیج اینستاگرام کالاهای بیشتری وارد شده، از پیج شیرین بانو دیدن فرمایید.

" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

محصولاتی که شیرین بانو عرضه می کند عبارت است از:
ست ملزومات حجاب و تسبیح شامل گیره روسری، دسته کلید، آویز کیف، تسبیح، نشانگر تسبیح، آویز موبایل، بند عینک ، آویز ساعت و ...
ست های روسری و آستینک مادر و دختر
آستینک های حجاب
ست تسبیح گل ویژه عروس شامل تسبیح، آویز کیف، دسته کلید، قرآن، جا نماز، چادر نماز، بقچه، کیف تسبیح، کیف جانماز
دست سازه های نمدی حرفه ای
پک های آموزش دست سازه های نمد شامل صفر تا صد ملزومات ساخت یک دست سازه نمدی
پک های آموزش بافتنی، از قلاب و میل گرفته تا کاموا و الگو و توضیح

و هنوز هم در حال توسعه کارهایمان هستیم.

به جد معتقدیم که مقام بانوی ایران اسلامی مقام شامخ و دست نایافتنیست.
مقامی بس بلند که دست هیچ ناپاکی به ان نمی رسد.
کسی که در اوج سیر می کند یقینا سطحی نگر و کوته بین نیست.
کسی که در اوج سیر می کند فقط و فقط خالق می شود و زیبایی می آفریند.
درصددیم در حد امکان از کارهای ماشینی و صنعتی دوری کنیم و تا می توانیم هنر دست و عشق بانوان را بکار گیریم.
چرا که عمیقا بر این باوریم که هر چیزی که از دل برآید بر دل نشیند.
عمیقا بر این باوریم که بانوان ایرانی جز زیبایی نمی پسندند و این دستان هنرمند بانوی ایرانیست که زیبایی می آفریند.

درباره یک زندگی

به نام خدا
زینب حاجی جعفری هستم. دیوانه وار عاشق نامم، معنی نامم و صاحب اسم نامم هستم. ولی در مورد نام خانوادگی‌ام خیلی اطلاعی ندارم. 35 ساله‌‌ام، حس خوبی دارم، بیش از 35 سال تجربه دارم و بیش از 35 سال موقعیت‌های مختلف را تجربه کرده‌ام. 31 مرداد 1361 در استان یزد متولد شدم، شهر قنات و قنوت و قناعت. ده سال را پر نکرده بودم که پدر به کرمانشاه منتقل شدن و تا سال 1377 کرمانشاه زندگی کردم. با وجود اینکه بلافاصله بعد از جنگ به کرمانشاه رفتیم و آنجا یک شهر جنگ زده و بسیار محروم در آن زمان به شمار می رفت ولی روزگار بسیار شیرینی را در کرمانشاه سپری کردم. هنوزم هم خواب کرمانشاه را می‌بینم. یک سال به یزد برگشتیم و سال 1378 دانشگاه تهران قبول شدم و به همراه خانواده به تهران رفتیم و تا سال 1384 تهران زندگی کردم. خاطرات بسیار شیرینی هم تهران، در دفتر خاطراتم ثبت شد و از سال 1384 زندگی مشترکم را در شیراز شروع کردم و هم اکنون ساکن شیرازم.
از مدتها قبل دغدغه کار فرهنگی در من شکوفا شد، در ضمن اینکه از کودکی علاقه من به هنر بی اندازه بود از نوجوانی شروع به یادگیری هنرهای مختلفی کردم. از انجایی که عطش من نسبت به هنر فروکش نداشت و مرتب در حال یادگیری هنرهای مختلف هستم تصمیم گرفتم تا در کنار بقیه فعالیت هایی که دارم ، فعالیت های هنری خود را نیز شروع کنم. کمتر از یک سال است که با حساب کتابی که کردم تصمیم گرفتم در زمینه تولید تسبیح‌های فانتزی شروع به فعالیت کنم تا کم کم بتوانم از مابقی هنرهایی که آموخته‌ام استفاده کنم. در ابتدا به تنهایی پیگیر تهیه تولیدات بودم، تا اینکه کم کم کار رشد کرد و چند نفری را در کنارم قرار دادم تا هم ایجاد شغلی کرده باشم و هم کارهایم سرعت بیشتری بگیرد.
از نظر من نه تنها دخترم بلکه به همه دانش آموزان و اطرافیانم توصیه اکید دارم که به یادگیری هنر بپردازند. چرا که هم از نظر مالی کمک خرج خوبی هست، هم از لحاظ روحی بسیار فرح بخش می‌باشد.
مهم نیست که حتما رشته تحصیلی و دانشگاهی با هنر در ارتباط باشد تا انسان بتواند فعالیت هنری داشته باشد، من باوجود اینکه در دانشگاه فقه و حقوق خواندم و طلبه سطح دو حوزه می‌باشم. معلم هستم و فعال امور فرهنگی می‌باشم، 14 سال فعالیت تخصصی در زمینه نماز در سایت عطر نماز را دارم و حدود سه سال است که در سایت شیرین بانو تخصصی در زمینه بانوان فعالیت دارم، کارهای هنری را در کنار آنها با قوت انجام می‌دهم. چرا که باعث شکوفایی ذهن و استراحت روح و روانم می‌باشد.
هر کاری که انسان بخواهد شروع کند نیاز به سرمایه دارد، نحوه شروع کار وی بسیار مرتبط است به اینکه چه مقدار سرمایه لازم دارد. من سرمایه اولیه کارم یک میلیون تومان بود. بعد از ان سعی کردم هر چه قدر که فروش داشتم از هزینه فروش جهت توسعه کارم استفاده کنم که تقریبا موفق هم بودم. منتهی سختی کار آنجاست که اولا وسایل اولیه کار به راحتی پیدا نمی‌شود، هم اینکه متاسفانه برخی ارزش هنر و کار دست را نمی‌دانند. به محصول که نگاه می کنند محاسبه می‌کنند که چقدر وسیله هزینه شده ولی به وقت و هنری که روی محصول صرف شده توجهی نمی‌کنند و گاهی به قضاوت های نادرستشان انسان را آزرده خاطر می‌کنند. اما کسانی هم هستند که واقعا ارزش هنر را می‌دانند و مشوق هستند.
باسلام توسط یکی از دوستان به من معرفی شد و از انجایی که من یک تولید کننده هستم و هدفم معرفی محصولم می‌باشد تصمیم به همکاری با با سلام را گرفتم.

درباره یک مکان

یک اتاق از دفتر محل کار همسرم را به فعالیتم اختصاص دادم، چون علاوه بر تسبیح در زمینه تولید محصولات نمدی و بسته‌های آموزشی نیز فعالیت دارم و نیت ادامه و گسترش آنها را دارم. اما هم خودم و هم دوستانی که در زمینه هنری با من همکاری دارند در منزل فعالیت می‌کنند ، چرا که به جد اعتقاد دارم که حضور زن در خانه برای خود او و اعضای خانه بسیار مفید و اثر بخش است. چه بهتر که تولیدات هنری نیز در منزل تهیه شود و در روزهای مقرر به من تحویل داده شود.

ارزشش را دارد

ارزش محصولات من به ذوق و هنریست که در مهره، مهره تسبیح‌ها و در کوک به کوک محصولات نمدی وجود دارد. ارزش محصولات من به عشقی‌ست که در گل های تسبیح‌های من شکوفا می‌شود و شکوفه لبخندیست که بر لبان ببینده هنرمند شکوفا می‌شود.
ارزش محصولات من را تنها چشمان هنرمند زیبابین زیباپسند بانوان ایرانی می‌داند و بس.
برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  زینب حاجی جعفری
  این غرفه در سراسر وب:
  
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست