فروشگاه خانگی ریحان
👈عرضه محصولات طبیعی و خانگی با قیمت بسیار مناسب
ارسال ب سراسر کشور🚛🚘

👈اهداف:
1 بهبود روش تغذیه جامعه
2 حمایت از مصرف کننده
3 حمایت از تولید کننده
4 اشتغال زایی

👈مدیر فروش:
@ReyhanCenter_admin

👈فروشگاه خانگی ریحان:
@reyhancenter
تاسیس:
10 مرداد 96
فروش کل:
2574
وضعیت غرفه:
فعال
هم رسانی:
پیام غرفهدار:

ریحانی عزیز، خروس‌خون یادتون نره! شنبه‌های رمضان المبارک از ساعت ۴ تا ۹ صبح قرعه‌کشی بن خرید ۵۰ هزار تومانی برای ۶ نفر. هر ۴۰ هزار امیدوارم از خریدتون لذت ببرید. فروشگاه خانگی ریحان رو در ارزانترین و پر فروش ترین ها دنبال بفرمایید. سلامت و پیروز باشید. Basalam.ir/reyhan 🍃🍃" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول
فروشگاه خانگی ریحان با سرمایه ای نزدیک به صفر کار خودش رو تقریبا یکسالی هست که آغاز کرده و با توجه به دغدغه های بخش سلامت و اقتصاد خانوار که در پایین عرض می‌شود شکل گرفته است: 👈اهداف:1 - بهبود و توسعه سلامت و تغذیه سالم در جامعه 2 - حمایت از شما مصرف کنندگان و فروشندگان عزیز با ارائه محصولی با کیفیت و ارزان و اطمینان خاطر به شما مصرف کنندگان و فروشندگان عزیز 3 - حمایت از تولیدکنندگان عزیز و جوان‌مون که با خریدهایی که شما عزیزان می کنید تولیدشون افزایش و رونق پیدا میکنه ان شاءالله 4 - اشتغال زایی در این بخش جدای از تولیدکنندگانی ک طبیعتا به لطف خدا و شما عزیزان سرپا هستند عزیزان زیادی از مصرف کننده با توجه به کیفیت و قیمت مناسبمون شروع به خرید و فروش جزئی و عمده محصولاتمون می کنند که بسی جای خوشحالی داره.
درباره یک زندگی
بخوام صادقانه عرض کنم انگیزه اولیه بنده اولاً اشتغال‌زایی و تامین خانوادم بوده و در این راستا اهدافی که ذکر کردم رو بحمدلله دنبال کردم و خوشحالم از اینکه توانستم جمله زیبا گرچه کلیشه ای "ما می‌توانیم" رو حداقل برا خودم بنا به بضاعتم جامعه عمل بدم و در سالی ک مزیّن به شعار سال تولید و اشتغال هست نقشی هر چند کوچک ایفا کنم. نمیگم زحمت نداره بلکه زحمت شبانه روزی می‌طلبه؛ خصوصا بنده که خود را ابتدای کار می دانم و امیدم بعد خدا به اعتمادیست که شما بزرگواران داشتید و دارید و خوشحال میشم نظرات و انتقادات‌تون را هم بشنوم راه ارتباطی با بنده reyhancenter_admin@ ۰۹۳۷۰۵۴۷۰۰۸ ۰۹۹۰۳۳۲۷۰۸۷
درباره یک مکان
در حال حاضر گیلان ساکن و مشغول به خدمت به شما هموطنان عزیزمون هستم. به لطف مجموعه دوستان صادق و زحمتکش باسلام(که صمیمانه جای تشکر داره ازشون داشته باشم) ارسال به سراسر کشور در حال انجام هست. خب دیگه فقط همت شما رو می‌طلبه تا برای تغذیه سالم و سلامت خانواده قدمی بردارید. نکته پایانی معمولا به مشتریانمون همیشه میگم: *تبلیغ اصلی ما "کیفیت و قیمت مناسب" کار اصلی رو شما عزیزان می‌کنید که باخریدتون از #فروشگاه‌خانگی‌ریحان ومعرفی‌‌تون به اقوام و دوستان و آشنایان ‌تون از ما حمایت می‌فرمایید. از شما عزیزان خریدار و دست اندرکاران زحمت کش و فعال باسلام کمال تشکر را دارم.موفق و سرافراز و سلامت باشید.
ارزشش را دارد
گواهی ها و تقدیرها
برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  ابراهیم رستمی
  این غرفه در سراسر وب:
  
  نماد اعتماد الکترونیکی
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست