دوستت رو باسلامی کن؛ هم خودت هدیه بگیر، هم دوستت

با پر کردن فرم زیر، یک کد اختصاصی برای شما پیامک می‌شود که می‌توانید آن را برای دوستان‌تان ارسال کنید. دوستان‌تان می‌توانند با استفاده از این کد با ۱۰ درصد تخفیف و پست رایگان اولین خریدشان را از باسلام ثبت کنند. وقتی نفر اول با کد شما در باسلام ثبت‌نام و خرید کند، 1۵ هزار تومان بن خرید از باسلام هدیه خواهید گرفت و به ازاء هر یک از نفرات بعدی ۵ هزار تومان به اعتبار شما اضافه خواهد شد. 
سقف تخفیف: 30 هزار تومان

تازه‌های مجله باسلام

دیدن همه
 هنر اصیل خاتم کاری در باسلام
مهدی خسروی (میم‌زندگی)
هنر اصیل خاتم کاری در باسلام
خاتم کاری، هنری است که با مثلث‌های کوچک یا چندضلعی‌های منظم خلق می‌شود که جنس‌شان از استخوان و چوب و فلزات است. خاتم کاری اصفهان و شیراز ادامه یافته است و بازار باسلام جایی است تا استادان فن و علاقه‌مندان محصولات خاتم با هم آشنا شوند و داد و ستد کنند و به رشد و بالندگی این هنر یاری رسانند.
 عید غدیر چه هدیه‌ای بدهیم؟
احمد مدقق
عید غدیر چه هدیه‌ای بدهیم؟
خوشی عید را با آداب و رسوم آیینی و محلی می‌توان ماندگارتر و شادتر کرد. می‌شود بسیاری از رسوم جاری را با کمی خلاقیت و با همان هزینه‌های قبلی به نحو اعجاب‌آوری جذاب‌تر کرد.
 از اصفهان سوغاتی چی ببریم؟
مهدی خسروی (میم‌زندگی)
از اصفهان سوغاتی چی ببریم؟
اگر شما به شهری مثل اصفهان زیبا که سوغات فراوانی دارد سفر کنید، انتخاب و خرید سوغاتی خیلی سخت تر هم می شود؛ اما هر جا که هستید، حتی قبل از سفر، می توانید در بازار آنلاین باسلام، صنایع دستی اصفهان را با آرامش و دقت بیشتری به صورت آنلاین خرید کنید.
 آیا از صنایع دستی سیستان و بلوچستان خرید کرده اید؟
مهدی خسروی (میم‌زندگی)
آیا از صنایع دستی سیستان و بلوچستان خرید کرده اید؟
استان سیستان و بلوچستان از نظر مساحت بزرگتر از انگلستان و دو برابر پرتغال و کره جنوبی، و دومین استان ایران پس از کرمان است و روزگاری منطقه‌ای بزرگ و با فرهنگ و تمدن خاص بوده است. آیا می‌دانید دو قوم بلوچ و سیستانی، در کنار رودهای هیرمند و بمپور و دریای عمان، چه صنایع و هنرهای دستی داشته‌اند؟

نماد اعتماد الکترونیکی
بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست