تخفیف‌های پستی باسلام

جهت ایجاد رونق در بازار کسب‌وکارهای خانگی و برقراری ارتباط میان مشتری‌ها و تولیدکننده‌های نقاط مختلف ایران، باسلام طرح‌های متنوع تخفیفی برای پست محصولات در نظر گرفته است. 

تخفیف ۷۰ درصدی همه سفارش‌ها تا پایان سال ۹۶

تا پایان سال ۹۶، باسلام ۷۰ درصد هزینه پست همه سفارش‌ها را پرداخت می‌کند. ۳۰ درصد باقیمانده نیز به عهده مشتری‌ است و غرفه‌داران هیچ هزینه‌ای بابت ارسال محصولات متقبل نمی‌شوند. از آنجا که تولیدکننده‌ها معمولا خودشان محصولات را به اداره پست می‌برند و برای مشتری ارسال می‌کنند، هزینه پست ابتدا توسط تولیدکننده پرداخت می‌شود، ولی پس از ارسال تصویر رسید پستی برای باسلام و رسیدن محصول به دست مشتری، کل مبلغی که تولیدکننده برای پست محصول خود پرداخت کرده، به حساب او واریز خواهد شد.  

پست رایگان برای سفارش‌های بالای صد هزار تومان از یه‌کاسه

بخشی از محصولات بازار باسلام، از انبار پست مرکزی قم ارسال می‌شود. این امکان را اداره پست برای حمایت از تولیدکننده‌های خرد و خانگی ایرانی در اختیار غرفه‌داران باسلام قرار داده است. فایده خرید محصولات از این طرح، این است که کل سفارش به صورت یک‌جا و زودتر به دست خریدار می‌رسد. ضمن اینکه پست سفارش‌های بالای صدهزار تومان از این طرح، رایگان است. لیست محصولات موجود در طرح یک‌کاسه را ببینید.

تخفیف‌های متنوع پستی در طرح‌های مناسبتی

اگر باسلام را به طور مداوم دنبال کنید، طرح‌های مناسبتی بسیاری اجرا می‌شود که در آن‌ها تخفیف‌های جدید پستی هم هست. به عنوان مثال، طرح‌های «یکشنبه‌های شلوغ پلوغ»، «یلدای باسلامی»، «نقشه گنج» و... همگی تخفیف‌های جذاب پستی داشتند. در حال حاضر، اگر جزء مشتری‌های سحرخیز هستید، می‌توانید از پست رایگان «خروسخون» استفاده کنید.