تخفیف‌های پستی باسلام

جهت ایجاد رونق در بازار کسب‌وکارهای خانگی و برقراری ارتباط میان مشتری‌ها و تولیدکننده‌های نقاط مختلف ایران، باسلام طرح‌های متنوع تخفیفی برای پست محصولات در نظر گرفته است. از پاییز ۹۵ تا پایان بهار ۹۶ همه سفارش‌های باسلام از ۵۰ درصد تخفیف در هزینه پست برخوردار بودند. از ابتدای تابستان تا پایان زمستان ۹۶ نیز همه سفارش‌ها ۷۰ درصد تخفیف در هزینه پست داشتند. در سال ۹۷، این تخفیف‌ها به تخفیف‌های هدفمند تبدیل شدند که در برخی سفارش‌ها به صددرصد افزایش یافتند و از برخی سفارش‌ها حذف شدند. برخی نیز که اکثریت سفارش‌ها را تشکیل می‌دادند، به همان میزان گذشته باقی ماندند. تخفیف‌های بهار ۹۷ را در ادامه ببینید:

تخفیف‌های پستی باسلام در بهار ۹۷

- پست رایگان برای سفارش‌های بالای ۲۰۰ هزار تومان
- ۷۰ درصد تخفیف هزینه پست برای سفارش‌های ۲۰ تا ۲۰۰ هزار تومان
- سفارش‌های زیر ۲۰ هزار تومان تخفیف پستی ندارند

پست رایگان برای سفارش‌های بالای صد هزار تومان از یه‌کاسه

بخشی از محصولات بازار باسلام، از انبار پست مرکزی قم ارسال می‌شود. این امکان را اداره پست برای حمایت از تولیدکننده‌های خرد و خانگی ایرانی در اختیار غرفه‌داران باسلام قرار داده است. فایده خرید محصولات از این طرح، این است که کل سفارش به صورت یک‌جا و زودتر به دست خریدار می‌رسد. ضمن اینکه هزینه پست سفارش‌های بالای صدهزار تومان از این طرح، رایگان است. لیست محصولات موجود در طرح یک‌کاسه را ببینید.

تخفیف‌های متنوع پستی در طرح‌های مناسبتی

اگر باسلام را به طور مداوم دنبال کنید، طرح‌های مناسبتی بسیاری اجرا می‌شود که در آن‌ها تخفیف‌های جدید پستی هم هست. به عنوان مثال، طرح‌های «یکشنبه‌های شلوغ پلوغ»، «یلدای باسلامی»، «نقشه گنج»، «خروسخون» و... همگی تخفیف‌های جذاب پستی داشتند. 

تخفیف‌های پستی باسلام،‌ در تابستان و فصل‌های آینده نیز بهبود پیدا خواهند کرد.