نسیم سلامت
فروش محصولات طبیعی و ارگانیک مثل؛ خرما، عسل، انواع شیره طبیعی، ارده کنجد، و ....
تاسیس:
26 آذر 96
فروش کل:
5
وضعیت غرفه:
فعال
هم رسانی:
" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول
محصولات غرفه نسیم سلامت غالبا محصولاتی است که در جنوب کشور به ویژه استان بوشهر تولید می شود. یکی از محصولات ما عسل کنار می باشد که در نوع خود دارای ویژگی های منحصر بفردی است.این عسل غالبا در نوار جنوبی کشور تولید می شود و آنچه ما در اینجا به شما عرضه می کنیم محصول باغستانهای کنار استان بوشهر است.عسل کنار یک عسل صادراتی است که بیشتر به کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر می شود. زیرا به دلیل خواص تقویتی آن برای قوای جسمی و جنسی دارای مشتریان فراوانی می باشد. هدف ما از عرضه این عسل به قیمت نازل آن است که عسل کنار را در میان هموطنان خود توزیع نموده تا مردم ما از این عسل فوق العاده بهره مند شوند و انشالله این عسل در کشور خودمان به مصرف برسد. از محصولات دیگر غرفه ما که آن هم محصول استان بوشهر است خرمای خاصویی می باشد. خرمای خاصویی چنانچه از اسم آن نیز آشکار است، یک خرمای خاص و ویژه است. دلیل خاص بودن آن هم این است که دارای دانه های کوچک بوده و به رنگ قهوه ای روشن می باشد و از طبع معتدل و مزه فوق العاده خوب برخوردار است. این خرما به دلیل آنکه در مناطق معتدل و کوهستانی استان بوشهر تولید می شود، دارای طبعی ملایم بوده و شیرینی آن زننده نیست. این خرما نیز به دلیل آنکه خوش خوراک است و قیمت نسبتا مناسبی دارد، بخش عمده ای از آن صادر می شود. ولی به نظر ما بهتر است که این خرما نیز در بازار داخلی به مصرف برسد تا مردم عزیز کشور خودمان از آن بهره مند شوند. در این فروشگاه محصولات دیگری نیز ارائه می شود، و سعی ما بر این است که محصولات طبیعی و ارگانیک استان بوشهر را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به دست مصرف کنندگان عزیز برسانیم.
درباره یک زندگی
من اصالتا اهل استان بوشهر ولی ساکن شهر مقدس قم می باشم. خودم مدتها است که تا حد امکان از محصولات طبیعی و ارگانیک استفاده می کنم. لذا سعی می کنم مواد غذایی خود را از جاهایی تهیه می کنم که این ویژگی را داشته باشند. چون خودم با تجربه ای که این چند سال به دست آوردم تاثیر طبیعی بودن مواد غذایی احساس نموده ام. ولی همشیه دوست داشتم که دیگران را نیز به این امر مطلوب تشویق و ترغیب نمایم. بنابراین دست به کار شدم تا حداقل محصولاتی را که در منطقه ما به صورت طبیعی تولید می شود را به دست دیگران برسانم. تا اینکه با سایت خوب با سلام آشنا شدم و آن را بستری مناسب برای عرضه این محصولات یافتم. امیدوارم که تلاش ما در این عرصه مطلوب باشد و رضایت خاطر مشتریان عزیز را جلب نماییم. جهت تماس با ما می توانید با این شماره تماس بگیرید 0937411938402537608541
درباره یک مکان
استان بوشهر به دلیل واقع شدن در نوار جنوبی کشور، تولید کننده محصولات گرمسیری فراوانی می باشد. ولی این محصولات علی رغم اینکه تنوع و کیفیت بالایی دارند، برای بسیاری از مردم شناخته شده نیستند. ما در این بازار مجازی سعی خواهیم کرد علاوه بر شناساندن این محصولات به مردم عزیز، در حد توان خود رونقی را هم برای تولید کنندگان داخلی از جمله کشاورزان شریف ایجاد نماییم.
ارزشش را دارد
گواهی ها و تقدیرها
دیدگاه برای این محصول نوشته شده است:
برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  k.hajiani
  این غرفه در سراسر وب:
  
  ;