مباحثات

این غرفه متعلق به مجله حوزوی مباحثات است.
  نمره غرفه (نسخه آزمایشی)
5 فروش
نمره غرفه یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که عملکرد مثبت و منفی غرفه را از ابتدای فعالیت غرفه نشان می‌دهد. غرفه‌هایی که خوش‌قول‌تر باشند، مشتری‌هایشان راضی‌تر باشند و محصولات بهتر و باکیفیت‌تری ارائه کنند، نمره‌شان بالاتر خواهد بود. بیشتر بدانید
تاسیس:
19 اسفند 96
" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

مباحثات یک مجله اینترنتی حوزوی است که از سال ۹۱ تاسیس شده و با رویکرد تحلیلی فکری به مسائل صنفی حوزه می‌پردازد. این مجله متعلق به هیچ ارگان و نهاد رسمی نیست و به صورت مستقل فعالیت می‌کند ولی همیشه مورد لطف و حمایت بزرگان و اساتید حوزه بوده است و از حمایت‌های مادی و معنوی آنها و ارشادها و نظراتشان بهره‌مند شده است. این مجله توسط جمعی از طلاب و فضلای حوزه علمیه قم اداره می‌شود و مطالب آن بر روی وبسایت mobahesat.ir و همچنین نسخه مکتوب آن به صورت دو ماه یک بار منتشر می‌شود.

مدیر مسئول: احمد نجمی

سردبیر: مرتضی معراجی

اعضای تحریریه: علی اشرف فتحی، حسن اجرایی، سید مرتضی ابطحی، حامد آقاجانی، سید هادی طباطبایی، دکتر سید جواد میرخلیلی، مصطفی صالحی، رضا تاران و...

درباره یک زندگی

من احمد نجمی، سال ۱۳۵۸ در قم به دنیا آمدم و از سال ۷۵ وارد حوزه علمیه بناب شدم. از سال ۸۰ نوفیق تحصیل در حوزه علمیه قم را دارم. همچنین در طول سالهای اقامتم در قم در فعالیت‌های رسانه‌ای حوزوی نظیر خبرگزاری رسا، خبرگزاری حج و... مشارکت جدی داشته‌ام. در سالهای گذشته تمرکز اصلی فعالیت من، تاریخ حوزه بوده است. پروژه گفت‌وگوهای تصویری حوزه، فعالیتی در راستای ثبت ناگفته‌های تاریخی بزرگان حوزه است که می‌تواند کمک بزرگی برای شناخت بهتر تاریخ حوزه علمیه و همچنین تاریخ معاصر شیعه باشد؛ ان شاء الله.

درباره یک مکان

دفتر مجله مباحثات یک دفتر جمع و جور و کوچک در کوچه ممتاز خیابان صفاییه است؛ نزدیک به دفتر مراجع تقلید، سازمان‌های حوزوی و موسسات حوزوی دیگر.

ارزشش را دارد


برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  احمد نجمی
  این غرفه در سراسر وب:
  
  نماد اعتماد الکترونیکی
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست