عسل میم
عرضه انواع عسل طبیعی و فرآورده های آن
تلفن:09123843110-02133314483
تلگرام : mimasal@
تاسیس:
28 مرداد 96
فروش کل:
162
وضعیت غرفه:
فعال
هم رسانی:
" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

همه محصولاتی که در این غرفه مشاهده میکنید قطعا تولید شخص بنده نمی باشد. نحوه کار بنده به این صورت است که شخصا به استانهای مختلف سفر کرده کندودارهای صادق و متعهد رو شناسایی کرده از عسلهای اونها نمونه برداری و سپس به آزمایشگاه معتبر ارسال میکنم در صورت تایید آزمایشگاه، آنها را خریداری میکنم .بعد از این مرحله عسلها را در ظروف شیشه ای بسته بندی و پلمپ کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهم .

درباره یک زندگی

سلام سيد روح الله حسيني هستم .اسم غرفه مون (عسل میم )است.٣٦ سالمه....تهران به دنيا اومدم همينجا هم بزرگ شدم سه تا فرزند دارم و فراهم كردن مواد غذايي سالم و با كيفيت يكي از دغدغه هاييه كه هميشه براشون دارم .تجارت عسل رو خيلي دوست دارم و منو شیفته خودش کرده چون يك طرف معامله طبيعت سخاوتمند و زندگي عجيب زنبورها و اعجازي كه در عسل هست و طرف دیگه لذت چشاندن یکی از بهترین نعمتهای خداوند به مردمه.و میبینم شغلم برطرف کردن یک نیاز اساسی مردمه و نه نیاز کاذب !!!
دوست دارم بچه هام هم در اين تجارت وارد بشن و بتونم تجربه م رو در اختيارشون بذارم

4 سالی است كه دسترسي هاي خوبي به مواد غذايي اصيل و سلامت از جمله عسل پيدا كردم .كم كم فاميل و دوستان و آشنايان هم به خاطر لطف و اعتمادي كه به من دارند برنج و عسل و روغن زيتون از من خريدند .الان مدت زیادیه كه كار خودم رو كه در ارتباط با كامپيوتر و شبکه و سیستمهای حفاظتی و امنیتی بود رها كردم و متمرکز در کار عسل شدم. .شغلم اقتضا میکرد درکارم دقت و وسواس زیادی داشته باشم و همین دقت در تهیه عسل هم ملکه ذهنم شده بود .
لذا با وسواس و دقت و سفر به مناطق مختلف كندوداران صادق و متعهد رو شناسایی کردم.نحوه کار من به این صورته که يه نمونه اوليه از کندودارها ميگيرم و به آزمايشگاهي معتبر ميفرستم اگه تأييد اوليه شد خودم مجددا ازقسمتهاي مختلف نمونه ميگيرم و اگه نتايج آزمايشها مرغوبيت عسل را نشون بده اون رو ميخرم و بسته بندي ميكنم و دراختیار مردم قرار میدهم .و فکر میکنم با این شوه راه هرگونه تقلب بسته بشه.
سختي كار ما از دوجهته : اول در تهيه ي عسل با استانداردهاي بالا و دوم اینکه مردم از تقلبهايي كه يه عده تو اين شغل انجام داده اند چشمشون ترسيده و با ديده ي شك به هر عسلي نگاه ميكنند .لذا اعتماد سازی انرژی زیادی ازمن میگیره.همین امر باعث شده عسل رو با قیمت نجومی حتی تا کیلویی 500 هزارتومان هم بفروشند!!!

ارزش هاي اصلي من صداقت انصاف و شفافيته و نميخواهيم در هيچ شرايطي از كيفيت كم بگذارم.
چشم انداز كاريم اينه كه مردم به عسل مرغوب با آسودگي خاطر دسترسي پيدا كنند و عسل ايران رو كه واقعاً يكي از بهترين عسلهاي دنياست به همه ي دنيا بشناسونم.

درباره یک مکان

محل کار در تهران به صورت دفتری میباشد.

ارزشش را دارد

ارزشش را دارد که عسل طبیعی که یکی از بهترین نعمتهای خداست را هر چند به سختی ، پیدا کرده و به بندگانش برسانم.که هم خدا راضی باشد هم خلق خدا
برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  سید روح الله حسینی
  این غرفه در سراسر وب:
  
  نماد اعتماد الکترونیکی
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست