بازار سلامتی (ارسال رایگان و 10% تخفیف)
کیفیت عالی قیمت مناسب
ارسال رایگان با خرید بیش از 100 هزار تومان با کد yekase
ارسال رایگان و تخفیف 10% قیمت با خرید بیش از 200 کدomdeh1397
  نمره غرفه (نسخه آزمایشی)
903 فروش
نمره غرفه یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که عملکرد مثبت و منفی غرفه را از ابتدای فعالیت غرفه نشان می‌دهد. غرفه‌هایی که خوش‌قول‌تر باشند، مشتری‌هایشان راضی‌تر باشند و محصولات بهتر و باکیفیت‌تری ارائه کنند، نمره‌شان بالاتر خواهد بود. بیشتر بدانید
تاسیس:
3 بهمن 96


" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

با شرایطی که در حال حاضر بر سیستم کشاورزی ایران وجود دارد پیدا کردن مواد غذایی سالم که بصورت طبیعی کشت و تولید شده باشد و تراریخته نباشد و در روند کشت از مواد شیمیایی استفاده نشده باشد کار سختی شده است .
و چون من در یک خانواده ای بزرگ شدم که اکثرا کشاورز بودند توانستم غلاتی پیدا کنم که دارای خصوصیات زیر باشند:
1- غیر تراریخته بودن بذرها
2- بومی و ایرانی بودن مواد
3- دیمی به عمل آمدن مواد
4- کود نخوردن مواد در حین کشت

درباره یک مکان

روستای هفت شویه در چند کیلومتری شرق اصفهان و در مسیر راه اصفهان به قهجاورستان قرار دارد .
مسیر دسترسی به این روستا از پل تمدن واقع در بزرگراه شهید آقابابایی ، به سمت شرق است که چند کیلومتر پس از شش راه ، به سمت قهجاورستان به این روستا می رسیم .
از جاده اصلی که وارد شویم ، در همین ابتدا مسجد جامع تاریخی روستا است و کوچه را که ادامه دهیم در آن روبرو مسجد نوساز روستا است که سردری کاشی کاری دارد و سنگاب قدیمی کوچکی در حیاط آن قرار دارد . در پشت مسجد نیز منبع آب بزرگی است و حمام روستا پس از آن است . این حمام از دوره پهلوی بوده و از ظواهر چنین بر می آید که دیگر متروکه شده باشد .
در میانه راه این دو مسجد ، بلواری است که به سمت شرق میرود و در انتهای آن ، در سمت شمالی زمین وسیع گودی است که خندق روستا بوده است .
هفت شویه روستایی تاریخی است که امروزه دیگر آثاری از خانه ها و بناهای کهن آن بر جای نمانده و شاید نود درصد خانه هایی که امروز باقیست ، با مصالح آجر و آهن و بتون ساخته شده است . تعدادی انگشت شمار نیز خانه های خشتی است که همگی در معرض نابودی می باشند .
تنها آثار تاریخی موجود درون روستا یکی مسجد جامع کهن آن است.
این مسجد روزگاری شاید از بزرگترین و زیباترین مساجد اصفهان بوده باشد و امروزه نیز بعنوان مهمترین اثر تاریخی منطقه اصفهان از آن نام برده می شود .

http://tripyar.com/uploads/picture/1813/6.jpg

البته این مسجد در حال ویران شدن است واز بقایای بر جای مانده این مسجد زیبا چنین بر می آید که دو ایوانی بوده و در طرفین شرقی و غربی نیز اتاقها و رواق هایی داشته است .
http://www.negahmedia.ir/assets/uploads/pic/49809/3.jpg
جبهه شرقی مسجد از بین رفته و جاده امروزی بر جای آن است و از جبهه غربی نیز فقط چند دیوار باقی مانده و در پشت آن آثار سازه هایی دیده می شود . که مهمتر از همه پایه مناری است که در گوشه جنوب غربی مسجد با پلانی هشت ضلعی و فقط تا ارتفاع بیش از یک و نیم متر باقی مانده است .

تنها کاری که برای حفاظت از این مسجد انجام شده ، فقط دیواری است که به دورش کشیده اند و دری که نه قفل دارد و نه ...

ارزشش را دارد


برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  حمید کیانی
  این غرفه در سراسر وب:
  
  نماد اعتماد الکترونیکی
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست