بازار سلامتی(ارسال رایگان)

تولید و بسته بندی جمعی از زنان سرپرست خانواده
از تولید به مصرف
کیفیت عالی و قیمت مناسب
جهت تهیه محصولات بصورت عمده تماس با شماره 09025037846
  نمره غرفه (نسخه آزمایشی)
1229 فروش
نمره غرفه یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که عملکرد مثبت و منفی غرفه را از ابتدای فعالیت غرفه نشان می‌دهد. غرفه‌هایی که خوش‌قول‌تر باشند، مشتری‌هایشان راضی‌تر باشند و محصولات بهتر و باکیفیت‌تری ارائه کنند، نمره‌شان بالاتر خواهد بود. بیشتر بدانید
تاسیس:
3 بهمن 96
پیام غرفه‌دار:

🙏تخفیف 10% قیمت محصولات با خرید بیش از 20هزار تومان برای خرید اولیها با کد slmv483b 😃 ارسال رایگان با خرید بیشتر از صد هزار تومان با کد sendfree9 😃تخفیف 15% قیمت محصولات با خرید بیش از 350 هزار تومان با کد omdeh9" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

تولید کننده محصولات طبیعی و سالم با کیفیت عالی و قیمت مناسب .
انواع سویق و قوتو
انواع سرکه و سکنجبین
انواع دمنوش های ایرانی
نوره طبیعی دارای زرنیخ طلایی با کیفیت عالی بدون بوی نامطبوع
و .......

درباره یک زندگی

.

درباره یک مکان

روستای هفت شویه در چند کیلومتری شرق اصفهان و در مسیر راه اصفهان به قهجاورستان قرار دارد .
مسیر دسترسی به این روستا از پل تمدن واقع در بزرگراه شهید آقابابایی ، به سمت شرق است که چند کیلومتر پس از شش راه ، به سمت قهجاورستان به این روستا می رسیم .
از جاده اصلی که وارد شویم ، در همین ابتدا مسجد جامع تاریخی روستا است و کوچه را که ادامه دهیم در آن روبرو مسجد نوساز روستا است که سردری کاشی کاری دارد و سنگاب قدیمی کوچکی در حیاط آن قرار دارد . در پشت مسجد نیز منبع آب بزرگی است و حمام روستا پس از آن است . این حمام از دوره پهلوی بوده و از ظواهر چنین بر می آید که دیگر متروکه شده باشد .
در میانه راه این دو مسجد ، بلواری است که به سمت شرق میرود و در انتهای آن ، در سمت شمالی زمین وسیع گودی است که خندق روستا بوده است .
هفت شویه روستایی تاریخی است که امروزه دیگر آثاری از خانه ها و بناهای کهن آن بر جای نمانده و شاید نود درصد خانه هایی که امروز باقیست ، با مصالح آجر و آهن و بتون ساخته شده است . تعدادی انگشت شمار نیز خانه های خشتی است که همگی در معرض نابودی می باشند .
تنها آثار تاریخی موجود درون روستا یکی مسجد جامع کهن آن است.
این مسجد روزگاری شاید از بزرگترین و زیباترین مساجد اصفهان بوده باشد و امروزه نیز بعنوان مهمترین اثر تاریخی منطقه اصفهان از آن نام برده می شود .

http://tripyar.com/uploads/picture/1813/6.jpg

البته این مسجد در حال ویران شدن است واز بقایای بر جای مانده این مسجد زیبا چنین بر می آید که دو ایوانی بوده و در طرفین شرقی و غربی نیز اتاقها و رواق هایی داشته است .
http://www.negahmedia.ir/assets/uploads/pic/49809/3.jpg
جبهه شرقی مسجد از بین رفته و جاده امروزی بر جای آن است و از جبهه غربی نیز فقط چند دیوار باقی مانده و در پشت آن آثار سازه هایی دیده می شود . که مهمتر از همه پایه مناری است که در گوشه جنوب غربی مسجد با پلانی هشت ضلعی و فقط تا ارتفاع بیش از یک و نیم متر باقی مانده است .

تنها کاری که برای حفاظت از این مسجد انجام شده ، فقط دیواری است که به دورش کشیده اند و دری که نه قفل دارد و نه ...

ارزشش را دارد


برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  حمید کیانی
  این غرفه در سراسر وب:
  
  نماد اعتماد الکترونیکی
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست