با سلام - با سلام، جهان جای بهتری است

ماجرای آن «فروش فراموش ناشدنی» و دعوت به یک مسابقه جذاب

 

تا حالا هوس کرده‌اید چیزی بنویسید؟ مثلا ماجرای یکی از فروش‌های به یاد ماندنی‌تان؟ شاید جای مناسبی برای نوشتن به نظرتان نرسیده و یا در دسترس نداشته‌اید. ما می‌خواهیم کمک کنیم کتابی چاپ کنیم که شما هم یکی از نویسنده‌هایش باشید.

 

ماجرا چیست؟

شما به عنوان یک تولیدکننده تا حالا صدها بار و هزاران بار تجربه فروش یکی از محصولات‌تان را داشته‌اید. چه در سایت باسلام و یا چه در خارج از آن. شاید هم تازه شروع به کار کرده‌اید و تا حالا چیزی دشت نکرده‌اید. اما بالاخره به عنوان یک تولیدکننده دیر یا زود تجربه مواجهه با مشتری‌تان را پیدا خواهید کرد. اما از میان تمام آنها احتمالا بعضی‌هایشان به خاطرتان مانده است. حالا به هر دلیلی. تا حالا به فکر نوشتنش افتادید؟ نوشتن احساس خوب‌تان نسبت به آن را پررنگ‌تر و ماندگارتر خواهد کرد.

چطور بنویسمش؟

 

ممکن است در قدم اول چیزی یادتان نیاید. این همه گرفتاری و سرعت خیلی چیزها را از یاد ما می‌برد. الان وقتش رسیده کمی به اتفاق‌های خوب فکر کنیم. حتما در میان آن خاطرات و ماجراها، ماجرای یکی از فروش‌هایتان به یادماندنی بوده.
به جزئیات اهمیت بدهید. جزئیات مکان و زمان و صحنه‌ای که آن خاطره و ماجرا شکل گرفته. چه وقتی از روز بود؟ در چه فصلی از سال؟ دیگر چه کسانی در آن خاطره شریک هستند؟ کسی دیگر هم یادش می‌آید؟ چه چیزی باعث شد که آن فروش در خاطرتان باقی بماند؟ حتی شاید بد نباشد یک سری ماجراهای ظاهرا بی‌ربط قبل از اینکه فروش‌تان را انجام بدهید را هم بگویید تا زمینه چینی شود. مطمئن باشید وقتی شروع به نوشتن کردید کسی دیگر نمی‌تواند جلوی قلم شما را بگیرد. چون خاطره و ماجرای آن روز آنقدر ذهن‌تان را قلقلک می‌دهد که چاره‌ای جز نوشتنش ندارید.

 

 

به من جایزه‌ای هم می‌دهید؟

 

در این رستاخیز همه‌تان به معنای واقعی برنده هستید. دلیلش را هم می‌گویم: چون به هر حال فرصتی پیش آمده و شما این تجربه شیرین را با بقیه درمیان گذاشته‌ای. این یعنی تکرار خاطره. اما علاوه بر آن تشویق‌هایی هم در نظر گرفته‌ایم.
1- برگزیده نهایی: تضمین فروش محصولات غرفه به میزان پانصدهزار تومان در بازه زمانی 40 روزه. از 20 شهریور تا پایان مهرماه
2- و اما هیجان انگیزترین قسمت این رستاخیز برای همه شما غرفه‌دارهایی است که در این رویداد شرکت می‌کنید: یعنی چاپ تمامی ماجراهایی که در مجله توسط شرکت کنندگان درج شده است در یک کتاب شکیل و زیبا.
بعد از پایان رویداد تمامی ماجراها جمع آوری و ویراسته می‌شوند و به همراه مشخصات غرفه‌شان و خلاصه‌ای از نوع فعالیت‌شان در این کتاب شکیل چاپ خواهد شد.

 

داوری این ماجرا

 

از همان اول هم که گفتیم همه برنده هستند چون عضوی از نویسندگان کتابی می‌شوید که در پایان این رویداد منتشر می‌شود. اما به هر حال برای اینکه هیجان بیشتر و جذابیت بیشتری داشته باشد تیمی سه نفره از نویسندگان خوب باسلام این رویداد را داوری خواهند کرد.
رضا جوان؛ مسئول تیم محتوای سایت باسلام، مدیر گروه داستان مدرسه اسلامی هنر به مدت دو سال
امیر خداوردی؛ دبیر تحریریه مجله باسلام و نویسنده رمان‌های ستایش شده «آمین می‌آورم» و «آلوت»
حامد آقاجانی؛ عضو هیئت تحریریه سایت باسلام، سردبیر مجله اینترنتی فیروزه

 

ویژگی آن متن؟

 

• این فروش می‌تواند در هر جایی اتفاق افتاده باشد. چه درسایت و چه در خارج از آن. مهم این است که برای شما ماندگار بوده و ویژگی خاصی داشته که به عکس بقیه فروش‌های معمولی از یاد شما نرفته.
• سعی کنید متنی که می‌نویسید حداقل 300 کلمه باشد. برای مخاطبان ارتباط برقرار کردن با حس و حال نوشته‌هایی کمتر از این تعداد کلمه سخت است.
• حتما در بازه زمانی مقرر (26 مرداد تا 10 شهریور) متن‌تان را در مجله باسلام بارگذاری کنید.
مهلت ارسال: از 26 مرداد تا 10 شهریور

 
26 مرداد 1396 نوشته : باسلام دسته : بازی های استراتژیک

نظرات سایر کاربران
Kima
Kima
Kima
سلام و سپاس از طرح نویی که در انداختی
آیا این طرح دقیقا ویژه تولیدکنندگان است یا شامل واسطه های فروش که غرفه دار باسلام هستند می شود؟
این داستان را غرفه دارها در کدام قسمت مجله باید بنویسند؟ چرا در این متن، لینک آن صفحه نیست و در پوستر هم روش ارسال و نشانی اینترنتی این صفحه بارگذاری نیست؟
آیا این پوستر، در صفحه همه غرفه داران دیده می شود؟ به طوری که با باز کردن غرفه از طریق اپ یا سایت، متوجه این مسابقه شوند. چون من فکر می کنم بعضی از غرفه داران به سراغ مجله نمی آیند.
علی شاه قلعه
علی شاه قلعه
علی شاه قلعه
عالی
نظر شما درباره این محصول
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. ( ورود - ثبت نام )