با سلام - با سلام، جهان جای بهتری است

به لطافت همیشگیِ بهار

برای ما ساکنان شهرهای مرکزی ایران، تابستان و زمستان ندارد. همیشه سال باید یک کرم مرطوب کننده بگذاریم داخل کیفمان و هر چند ساعت یک بار پوست دست و صورتمان را که در معرض هواست، با کرم ماساژ دهیم.

چندسالی هست که من از کرم های مرطوب کننده به سمت آبرسان های خارجی کوچ کرده ام. این کرم های آبرسان، چرب نیستند، بوی عطر شدید ندارند و آلرژی تنفسی من را تحریک نمی کند و مدت زمان مناسبی ماندگاری دارد.

حالا با کرمی روبرو شدم که اول از همه ایرانی ست پس ارزش یک بار امتحان را حتما دارد. بسته بندی مناسبی دارد که از فشرده شدن تیوپ کرم جلوگیری می کند و خب جالب ست.

یک بروشور کامل داخل جعبه هست که معرفی مختصری از دیگر کرم های دلبان به ما میدهد. و یک تیوپ سایز متوسط با طرح گل همیشه بهار.

کمی از کرم را روی دستم زدم و شروع کردم به ماساژ دادن، پوشش دهی خوبی داشت و به سادگی دستم را کرم زدم و در انتها هیچ چربی اضافه ای باقی نماند اما لطافت خوبی داد. عطر ملایمی هم دارد که حس مطبوعی می دهد.

تولیدکننده اش میگوید عصاره گل همیشه بهار دارد و ویتامین E، ویتامین C و گلسیرین مواد اصلی تشکیل دهنده ی این کرم است. وجود این مواد به طراوت و شاداب ماندن بیشتر پوست کمک می کند، از پوست دربرابر سرما یا گرمای شدید یا عوامل شیمیایی محافظت می کند.

من برای تست یکی از دستهایم را با کرم دلبان ماساژ دادم و دست دیگرم را نه و در چند ساعت بعدی مدام چک می کردم، کوچکترین چربی به پوست نداد اما در عین حال پوستم لطیف و نرم و شاداب شد.

از همه جهت کرم مرطوب کننده ی موثر و خوبی ست پس ارزشش را دارد،  

24 مرداد 1396 نوشته : آیه طائبی دسته : تجربه های خانوم طائبی

نظر شما درباره این محصول
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. ( ورود - ثبت نام )