با سلام - با سلام، جهان جای بهتری است

خبرنامه باسلامی 5

 

نسخه سکه‌دار اپلیکیشین و یک جا به جایی بزرگ در سِرور میزبان سایت باسلام و خبرهای داغ در مورد تازه‌نفس‌ها و جایزه‌های آن و ... بسته خبری این هفته برای شما غرفه‌دارهای باسلامی است. از اخبار جا نمانید و از فرصت چرخیدن در غرفه‌های برتر طرح تازه نفس‌های 1 بهره مند شوید. 

 

 

از میان خبرهای متعدد در قسمت فنی سایت، دو تا از داغ‌ترین‌هایش آماده شدن نسخه 1.8 اپلیکیشین مدیریت غرفه است و جا به جایی سِرور.

مهم‌ترین قابلیتی که در  نسخه 1.8 نسبت به نسخه قبلی‌اش به چشم خواهد آمد افزوده شدن "سکه" است. دریافت سکه‌ها منوط به فعالیت خود غرفه‌دار است. و فعلا بر اساس تعداد تراکنش و مبلغ تراکنش‌ها، به غرفه‌دارها اعتبار سکه تعلق می‌گیرد. به زودی امکان خرج کردن سکه‌ها برای غرفه‌دارها فراهم می‌شود. مثلا برای دریافت کوپن‌های مختلف، شرکت در طرح‌ها، استفاده از غرفه‌های خدماتی مثل تولید محتوا یا عکاسی و خیلی چیزهای دیگر.

 

و اما ماجرای سِرور:‌

باسلام روز به روز بزرگ تر می‌شود و دایره مشتری‌ها و بازدیدکنننده‌هایش هم پهناورتر. برای همین سرورهای میزبان قبلی‌اش دیگر پاسخ‌گو نبود. جا به جایی سرور مدتی سایت را از دسترس خارج می‌کرد. برای همین مناسب‌ترین زمان انتخاب شد تا کاربرها کمتر با مشکل مواجه شوند. ساعت 18 روز پنج شنبه 2 آذر باسلام روی سرور پرقدرت‌تری قرار گرفت تا ان‌شالله کسب و کار غرفه‌‌دارها پر رونق‌تر از همیشه ادامه داشته باشد.

شکی نیست که به زودی سرور فعلی هم نیاز به ارتقا دارد و هر چه به جلوتر حرکت کنیم زمین بزرگ‌تر و جهان وسیع‌تری برای بازی نیاز داریم. ولی از آنجایی که امکان ارتقای موازی در سرورهای کنونی فراهم شده، به امید خدا در ارتقاهای بعدی با چالش‌های کمتری رو به رو می‌شویم. یعنی همان طوری که کاربرها مشغول چرخیدن در بازار هستند، به امید خدا سرورها ارتقا پیدا می‌کنند بدون اینکه مشکلی پیش بیاید.

 

سوت پایان طرح تازه نفس‌های 1 و جایزه‌ها

 

تازه‌نفس‌های 2 فراخوان داد و برگزیده‌های دور اول هم مشخص شد. در مجموع 5 تیم و 173 غرفه شرکت کردند. فرصت خوبی است تا در غرفه کاپیتان‌های دور گذشته چرخی بزنیم، خدا قوت بهشان بگوییم و به برگزیده‌ها هم تبریک بگوییم.

 

از این لینک: نتایج و گزارشی کلی از دوره اول تازه نفس‌ها را ببینید.

 

تیم‌های شرکت کننده در طرح تازه نفس‌های 1

تیم برگزیده: تیم حس پرواز به کاپیتانی غرفه آویسا و هانان فود (آقایان عربلو، ابراهیمی و خانم گندمکار)

سایر تیم‌ها هم با اختلاف‌های کمی در رده‌های بعدی قرار گرفتند. لینک و اسامی غرفه کاپیتان تیم‌ها به ترتیب حروف الفبا آمده است  و همگی جزو غرفه‌های موفق سایت باسلام هستند. زمان مناسبی است در غرفه‌هایشان چرخی بزنیم و خدا قوتی بگوییم.

تیم  +98  به کاپیتانی غرفه انیس آذین (انیس مسعودی)

تیم کلون به کاپیتانی غرفه ویترای آرمتی و گشتاهنر (خانم مریم اصغری و الهام سوادکوه)

تیم همیاران به کاپیتانی غرفه وجیسنک و خونه به خونه (آقایان شاکریان و درخشنده)

تیم هنرآفرین به کاپیتانی غرفه دکوگالری و روبانا (خانم‌ها انارکی و خسروی)

 

بازارچه صنایع دستی و مواد غذایی بزرگترین بازارچه‌های باسلام هستند. در مقایسه با مواد غذایی، خریدارهای صنایع دستی احتمالا خاص پسندتر هستند. اما در غرفه‌ها و راسته‌های مختلف بازارچه صنایع دستی از میان هزاران محصول احتمالا  انتخاب سختی نخواهید داشت و برای هر سلیقه‌ای چیزی برای شما پیدا می‌شود.

 

از این لینک: بازارچه صنایع دستی و راسته‌های متعدد آن را ببینید.

 

و سه غرفه برتر صنایع دستی در لیگ تازه نفس‌های 1 را هم ببینید. نظرتان نسبت به محصولات‌شان چیه؟

 

غرفه سارلی

غرفه شیرین بانو

غرفه هنرهای فاما

و اما برای دور دوم جوایز متنوعی در نظر گرفته شده. از 10 میلیون تومان اعتبار وام برای کاپیتان اول تا کلی کوپن تخفیف. نکته جذابش اینجاست که هر غرفه‌ای که در این طرح شرکت کند، حتی اگر به صورت تیمی برنده نشود، به تنهایی هم می‌تواند یکی از برنده‌ها باشد.

 

از این لینک: میزان و شرایط جایزه‌های دور دوم طرح تازه نفس‌ها

05 آذر 1396 نوشته : تحریریه

نظر شما درباره این محصول
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. ( ورود - ثبت نام )
; ;