با سلام - با سلام، جهان جای بهتری است

شما هم یک دوربین توی جیبت داری!

 

دیگر گذشت زمانه‌ای که برای جا به جایی دوربین عکاسی و پایه‌اش نیاز به یک درشکه بود. حالا با وجود گوشی‌های هوشمندی که عکس هم می‌گیرند همه‌مان عکاس شده‌ایم. ولی عکاس‌ها یک جمله معروف دارند: عکاس شدن به دوربین و امکانات نیست. به انتخاب قاب و شکار سوژه است.

 

 

در فروش‌های اینترنتی محتواهای متنی و تبلیغاتی خیلی مهم هستند. ولی اگر محصول عکس نامناسبی داشته باشد، احتمالا کسی میلی به خواندن توضیحات هم ندارد. با این همه حرفه‌ای یا غیرحرفه‌ای همه‌مان کم و بیش عکاسی را تجربه کرده‌ایم. عکس‌های یادگاری زیادی از خودمان و منظره‌های اطراف‌مان گرفته‌ایم. بد یا خوب به خودمان مربوط بوده. ولی اگر قرار باشد از کالایی که می‌خواهیم بفروشیم عکس بگیریم قضیه کمی فرق می‌کند. یک عکس بد که در آن نه نور، نه انتخاب قاب، نه پس زمینه مناسب و نه هیچ چیز دیگر رعایت نشده بر سر  بهترین و باکیفیت‌ترین کالای جهان چه بلایی می‌آورد؟

اگر غرفه‌دار هستید، عکس‌های غرفه‌تان چطور است؟ اگر مشتری هستید تا حالا شده عکس محصولی در یکی از غرفه‌ها دیده باشید و دوست داشته باشید به چنگش بیاورید؟

آیا احساس کرده‌اید که می‌توانید و باید عکس‌های بهتری از محصولات بگیرید؟ با کمی تمرین و دقت و همچنین دانستن چند نکته ساده عکس‌های خیلی خوبی می‌توانید بگیرید. با این همه اگر باز هم فکر می‌کنید برای عکاسی از محصولات‌تان مشکل دارید می‌توانید از یک عکاس کمک بگیرید. منتظر غرفه‌ای به نام: برعکس! باشید. غرفه‌ای که خدمات عکاسی تبلیغاتی ارائه می‌کند.

 

از اینجا: استانداردهای عکس در سایت باسلام را ببینید.
 
 ******

 

چرخی در بازار بزن!
 
⚡️⚡️ جای یک تابلوی عکس حرفه‌ای در خانه یا محل کارتان خالی است. می‌گویی نه؟
از اینجا: از راسته خدمات و ‌آثار گرافیک دیدن کنید. راسته‌ای کمتر دیده شده ولی با کلی تابلوی عکس از چند عکاس حرفه‌ای، غرفه‌های طراحی حرفه‌ای لوگو و انواع پیکسل و ...

 


 ⚡️⚡️ از زیورآلات کوچکی مثل انگشتر و دست‌بند و گیره روسری تا حالا عکس گرفته‌اید؟
از اینجا: چند پیشنهاد برای زیورآلات از غرفه‌های مختلف باسلام ببینید. شاید دوست داشتید به خودتان یا دوستی هدیه‌ای مناسب بدهید.
 
⚡️⚡️  چند غرفه هم در بازارچه‌های مختلف ببینید که عکس‌های خوبی دارند. البته تعدادشان ده ها و صدها برابر از این چند اسم است. اگر از محصولات‌تان عکس‌های خوبی گرفته‌اید و اسم‌تان اینجا نیست حتما اسم غرفه و لینکش را در قسمت نظرات بنویسید. همه مشتری‌ها و بقیه  غرفه‌دارها دوست دارند چرخی در غرفه شما بزنند!
 
غرفه شیله (انواع روسری) رکنی از استان قم


غرفه هانان، (میوه خشک) گندمکار از استان خراسان شمالی


غرفه رهابافت (انواع قلاب بافی) از استان یزد


سیسمونی دست سازه (انواع وسایل سیسمونی) سارا از استان بوشهر

 

غرفه روبانا ( دست سازه های روبانی) خسروی از استان قم

 

 

21 آبان 1396 نوشته : باسلام دسته : یادداشت

نظرات سایر کاربران
خسروی
خسروی
خسروی
غرفه روبانا
basalam.ir/robana
حمیده جوکار
حمیده جوکار
حمیده جوکار
از گالری دست کوک هم دیدن کنید
نظر شما درباره این محصول
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. ( ورود - ثبت نام )
; ;