با سلام - با سلام، جهان جای بهتری است

طرح یک کاسه

چندین خرید کنید و یک بار تحویل بگیرید!

یا

یک بار تحویل بدهید و چندین بار بفروشید!

 

این خلاصه طرح یک کاسه است. خب، مگر در خریدهای دیگر اینترنتی همین روال نیست؟ درست است. ولی اگر با روال کار باسلام آشنا باشید می‌دانید که باسلام از صدها غرفه از جاهای مختلف ایران (از سراب آذربایجان شرقی بگیر تا زابل سیستان تا غرفه‌دارهای شمال و مرکز و جنوب و حتی جزیره قشم) تشکیل شده و ماجرا فرق می‌کند.

 

برویم سر اصل مطلب!

اگر از چندین غرفه در باسلام خرید کنید چه اتفاقی می‌افتد؟ چون کالا و محصولی را که خرید کرده‌اید، خود غرفه‌دار برای شما پُست می‌کند، احتمالا مامور پست چندین روز پشت سر هم در خانه شما را به صدا درآورد.
این که مامور پست چندین مرتبه شما را خوشحال کند به خودی خود خوب است اما ممکن است دردسرهای مخصوص خودش را هم داشته باشد. مثلا شما هر روز خانه نباشید تا بتوانید سفارش خودتان را تحویل بگیرید و برگشت بخورد!
و یا مثلا اگر غرفه‌دار هستید و فروش بدی هم ندارید، اینکه هر چند روز یک بار بخواهید به اداره پستی بروید برایتان سخت باشد، جدای از اینکه برای بسته بندی کالا هم مشکل داشته‌اید یا اداره پستی بسته‌تان را قبول نمی‌کرده و چیزهای دیگر.
طرح یک کاسه برای مشتری‌هایی است که دوست دارند کالایی که می‌خرند به موقع و در بسته بندی خوب به دست‌شان برسد و برای غرفه‌دارهایی است که دوست دارند محصول‌شان بدون دردسرِ ارسال و ثبت رسید پستی و تاخیر و با یک بسته بندی خوب و مطمئن به دست مشتری‌های غرفه‌شان برسد.

 

چطور در این طرح شرکت کنیم؟
طبق هماهنگی‌هایی که باسلام انجام داده است، اداره پست مرکزی قم قسمتی از انبار خود را به تولیدکننده‌های باسلامی اختصاص داده است.

 

اگر غرفه‌دار هستید:
می‌توانید برای استفاده از آن فضا با مسئول لجستیک باسلام آقای محمددوست (۰۲۵۳۲۸۱۴۴۲۵) هماهنگی‌های لازم را انجام داده و کالایتان را به انبار مرکزی قم ارسال کنید. بدون اینکه هزینه‌ای برای ارسال بدهید و یا نگران ارسال سفارش‌های خود باشید. فقط دقت داشته باشید که کالایی را بفرستید که در غرفه‌تان در سایت باسلام بارگذاری کرده‌اید و قابل سفارش است. روی کالایتان برچسب اسم و مشخصات داشته باشد و حواس‌تان به تعداد موجودی‌اش در غرفه‌تان هم باشد. بد نیست بدانید که دمای انبار مرکزی پست قم 15 درجه است ولی فعلا انبار سرد ندارد.

 

شرحی بر انبار مرکزی پست قم

16 مهر 1396 نوشته : باسلام دسته : یادداشت , بازی های استراتژیک

نظر شما درباره این محصول
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. ( ورود - ثبت نام )
; ;