جواهرات لاوامینز
(مجموعه جواهرات نقره با سنگ های بکر و تراش نخورده (دست ساخته هایی از جنس طبیعت
تاسیس:
21 تیر 96
فروش کل:
0
وضعیت غرفه:
فعال
هم رسانی:


" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

لاوامینز، دست ساخته هایی از جنس طبیعت

سنگ ها هم دنیایی دارند ، هرسنگی که میبینی خواص و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد؛ شاید اگر آنان را بتراشی یا صیقل دهی، اصالت و روح نهفته در آنهارا مخدوش کنی .لاوامینز آمده است تا این مواهب ژرفنای طبیعت را دقیقا همانگونه که هست، همانگونه که پروردگار یکتا در طبیعت به امانت گذارده است ، برتو بیارایدلاوامینز آمده است تا لذت پوشیدن طبیعت بکر را با تو تقسیم کندمجموعه ای که میبینی همگی از گوهرسنگ های خام و تراش نخورده ساخته شده اند ، آنان را هنر دست ایرانی با سیم و زر درهم آمیخته تا تو قطعه ای از طبیعت را در دستانت لمس کنی ، گوهرسنگ هایی که هرکدام خواص معنوی و ورحی بیشماری دارند ؛ ما آنهارا بدون برهم زدن این نظم الهی به تو هدیه میدهیم
درباره یک زندگی
از آنجایی که من و همکارانم در برند لاوامینز همگی دانشجو یا فارغ التحصیل رشته زمین شناسی و علوم وابسته به آن نظیر گوهرشناسی هستیم ، تصمیم به ساخت زیورآلاتی نه با اولویت هنری ، بلکه با اولویت و توجه بر اصول زمین شناسانه گرفتیم ... به این معنا که قرار را بر این گذاشتیم تا سنگ های قیمتی را دقیقا همانگونه که در طبیعت استخراج میشود و بدون هیچگونه تراش و فرآوری اضافی ، به مدد هنر جواهرسازی مدرن تبدیل به جواهراتی شکیل و زیبا کنیم . در نتیجه خواص روحانی و شفابخش سنگ ها همان گونه که هستند ، بدون دخالت دست بشر در امر تراش و فرآوری حفظ میشوند و مخاطب تکه ای از طبیعت را در دستان خود لمس خواهد کرد .
درباره یک مکان
ارزشش را دارد
ما میخواهیم با یاری پروردگار تحولی در هنر جواهرسازی مدرن ایجاد کنیم ، استفاده اینچنینی از سنگ های بکر و تراش نخورده به صورت تخصصی تا به حال در کشور اجرا نشده بود . امید است که ما را در رسیدن به این هدف یاری کنید!
گواهی ها و تقدیرها
برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  اخوت مقدم
  این غرفه در سراسر وب:
  
  نماد اعتماد الکترونیکی
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست