دست‌سازه‌های لاوا
زيورآلات، گيره هاي حجاب،‌ بوكمارك،‌سرسوييچي،‌ ساق دست، بند عينك،‌ عروسك و .... در یک کلمه جینگیلی جات
بيشتر محصولات ما عشقي و دلي درست مي شن به خاطر همين تعداد محدوده
ولي تلاش مي كنيم اگر امكان شارژمجدد بود اين كارو بكنيم. اگه چیزی رو پسندیدین که تموم شده بود با تلگرام از ما درباره امکان شارژ مجدد بپرسید. راه تماس تلگرام در هدر غرفه است. (لوگو تلگرام زیر نام غرفه)
تاسیس:
1 مرداد 96
فروش کل:
132
وضعیت غرفه:
فعال
هم رسانی:


" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول
هر بار که میرم سراغ وسایلم همه رو به صورت دایره دور تا دورم پهن میکنم و از همهمه و هیاهوی رنگها و طرح هایی که دور تا دورم مَن... مَن ... میکنند مهره ها و رنگها رو دست چین میکنم و دانه دانه دست ممکنات معدوم رو میگیرم و میارم به عرصه هستی و مینشینم به تماشا.وه که چه لذتی برده خدا از خلق عالم....
درباره یک زندگی
لاوا هیچ ربط وثیق و غیر وثیقی به کار و تحصیلاتم نداره. همیشه از ساختن و آفرینش لذت میبردم و یه روز برای اینکه خواهرم رو به سمت یه سرگرمی مفرح سوق بدم یه کم از خرازی براش خرید کردم...خواهرم اما خیلی علاقه ای نشون نداد و من در چاهی افتادم که برای خواهرم کنده بودم و این تازه اول ماجرا بود...کلی پیشینه و دغدغه دیگه با این میل همیشگی و چاهی که کنده و آماده بود همه و همه دست به دست هم دادن و شدن لاوا.این متن در پاسخ به فراخوان آن ماجرای فراموش ناشدنی نوشته شده:دوست_مشتری!اولين فروش من در باسلام هشت روز بعد از افتتاح غرفه‌ام اتفاق افتاد. مرضيه خانمي يك دستبند پرفروش سفارش داده بود. آماده كردم و فرستادم. در واقع اصلا خاطره انگيز نبود. چون من هيچ چيزي از مرضيه خانم نمي‌دانستم،‌ نه سنش، نه اينكه مجرد است يا متاهل، نه ادبياتش و نه هيچ چيز ديگر. اولين مشتري باسلامي من فقط يك اسم بود مرضيه... . و براي همين اصلا شور انگيز نبود. چون چيزي كه من در لاوا به دنبالش بودم دريافت حس خوب يك آدم ديگر از ساخته ذهن و دستم بود. من عادت داشتم از مشتري‌هايم بدانم. با آنها رفاقت كنم. گاهي با اصفهاني‌هاشان چانه بزنيم و حتي گاهي از خريد منصرفشان كنم چون مي‌دانستم اين محصول به دردشان نمي‌خورد و محصول ديگر يا حتي محصول شخص ديگر براي اين مشتري مناسب‌تر است.مرضيه اما فقط مرضيه بود،‌ همين.روزها گذشت و من گاهي به باشگاه مشتريان باسلام سر مي‌زدم. كم كم از لا به لاي پست‌ها و پيام‌ها بعضي از مشتري‌هايم را كشف كردم و روزي رسيد كه مشتري اول هم مرا كشف كرد! دقيقا بيست روز بعد از خريدش.برايم در تلگرام پيام داده بود كه فلان دستبند زيبا را از شما خريدم اما مهره‌هاي طلاييش سياه شده. خيلي خوشحال كننده بود كه مشكلش را با من فروشنده به اين راحتي در ميان مي‌گذاشت. برايش گفتم چرا سياه شده‌اند و اگر بخواهد عوضشان مي‌كنم.تا اينجاي ماجرا كاملا عادي بود و عاري از هر چيز بخصوصي. اما بعد به نظرم رسيد اطلاعات كاملي از انواع مواد و اجناس استفاده شده در بدلي‌جات به او بدهم تا ديگر در انتخاب و نگهداري از زيورآلاتش دچار مشكل نشود و همين جا بود كه كشف كردم من در طي اين چند ماهي كه به اين هنر تقريبا شريف مشغولم چه تجربه هايي كه كسب نكرده‌ام و انگار براي خودم يك پا حرفه‌اي شده‌ام. كامم شيرين شد.القصه، تند تند برايش نوشتم،‌ عكس خرج كارهايي كه با آنها زيورآلات مي‌سازم را برايش فرستادم و به صورت مصور توضيح دادم بهترين انتخابها كدام‌ها هستند.مي‌دانستم هيچ اتفاق خاصي نخواهد افتاد، هيچ خريدار جديدي اضافه نخواهد شد و شايد يك مشتري را هم از دست داده باشم اما حس خوبي داشتم. حسي كه نمي‌دانم اسمش چيست اما هميشه همراه مشتري‌هايي كه دوست-مشتري هستند مي‌آيد. و من بيشتر از آنكه مشتري‌ها را دوست بدارم مشتاق دوست-مشتري‌هايم هستم.اين حس خوب ثمره باشگاه است. باشگاهي كه درواقع باشگاه دوست-مشتري‌ها و دوست-غرفه دارهاست. باشگاهي كه اسمش به جبر اقتضائات روزگار كوتاه شده و شده باشگاه مشتريان باسلام.حالا اين آغازي است تا من براي مرضيه يك دوستِ غرفه‌دار باشم و مرضيه براي من يك دوستِ مشتري. آغاز همان چيزي كه از لاوا بودن مي‌خواستم.
درباره یک مکان
ارزشش را دارد
گواهی ها و تقدیرها
برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
    اعضای غرفه:

    صاحب غرفه:

    lava
    این غرفه در سراسر وب: