صنایع دستی و گره چینی کلبه

صنایع دستی چوبی ، عرضه مستقیم یک هنر اصیل
  نمره غرفه (نسخه آزمایشی)
39 فروش
نمره غرفه یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که عملکرد مثبت و منفی غرفه را از ابتدای فعالیت غرفه نشان می‌دهد. غرفه‌هایی که خوش‌قول‌تر باشند، مشتری‌هایشان راضی‌تر باشند و محصولات بهتر و باکیفیت‌تری ارائه کنند، نمره‌شان بالاتر خواهد بود. بیشتر بدانید
تاسیس:
17 اردیبهشت 96


" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

.

درباره یک زندگی

با سلام. محمدرضا برادران حیدری هستم. متولد دی‌ماه ۱۳۶۰. دی ماه را دوست دارم؛ بیشتر تحولات و اتفاقات خوب زندگی من در این ماه بوده.
پدر و مادرم اهل شهر زیبای اردبیل هستند و اصالتا اردبیلی هستیم، البته من متولد تهران و بزرگ شده شهر قم هستم. تهران را به واسطه خاطرات کودکیم و درختان زیبای خیابان ولی عصرش ، که در ذهنم نقش بسته دوست دارم ولی به شدت شیفته و دلبسته اردبیل هستم. معمولا در پاسخ به این سوال که بچه کجاهستی؟ می گویم: «بچه تهران ولی نمی‌دونم چرا تمام فامیل و اقوامم ترکی صحبت می‌کنند»
کارم طراحی و ساخت مصنوعات چوبی در راستای هنر ایرانی اسلامی و صنایع دستی است. از ۱۶ سالگی فعالیت‌های هنری انجام می‌دادم درهمان سال‌ها با دوستانم گروه تشکیل داده بودیم و بصورت نیمه حرفه‌ای دکور برنامه‌های تلویزیونی و تئاتر و همایش‌های مربوط به سازمانهای مختلف در شهر قم را انجام می‌دادیم. باتوجه به این گونه فعالیت‌ها علاقمند به فعالیت در این حوزه شدم. بعد از تجربه شغل‌های مختلف در آبان ماه سال ۱۳۹۰ با یکی از دوستانم کارگاهی اجاره کردم تا از کاری که دوست دارم درآمد کسب کنم. شروع به ساخت ایده‌های ذهنی خود کردیم و چون با بازخورد خوبی از طرف مشتریان و دوستان مواجه شدیم کم کم به چوب و صنایع دستی علاقه مند شدم؛ حدود سال ۱۳۹۳ به تنهایی شروع به ساخت و تولید گره چینی کردم و این هنر اصیل و کهن را با ترکیب‌های متفاوت و طرح‌های جذاب‌تر وارد صنعت مبلمان و طراحی داخلی کردم.
یکی از آرزوهای من ایجاد کارخانه‌ای وسیع که محصولات ایرانی اسلامی تولید کند.
تا دلتان بخواهد شغل‌های مختلف را به واسطه‌ی پروژه‌های کاری و برای امرار معاش تجربه کردم. کارهایی مثل: عروسک گردانی، خدمات کامپوتری، طراحی رو پارچه، مسافرکشی، سیم پیچی، پخش ظروف یکبار مصرف، مدیر گروه اجرایی دفتر تبلیغاتی، صندوق‌دار فروشگاه، سیم کشی، رنگ کاری، باز سازی و طراحی داخلی، تولید فرش تمام ابریشم، دکوراسیون فروشگاه پوشاک و کلی شغل دیگر
بیشترین سرمایه برای ایجاد کردن شغل در همت و ممارست و یادگیری خلاصه می‌شود.

درباره یک مکان

در نیمه دوم سال ۱۳۹۵ به واسطه ایجاد شغل و کسب درآمد برای زندانیان و به هدف آموزش و کمک به مخارج زندگی خانواده‌های آنها مجموعه کارگاهی خود را به زندان لنگرود استان قم انتقال دادم که البته باتوجه به شرایط خاص زندان با سختی‌ها و فشارهای زیاد کاری و مالی مواجه شدم که ان شالله دعای خانواده‌هایشان بدرقه راه ما در پیشرفت و ارتقای شغل‌مان باشد.

ارزشش را دارد

در راستای حمایت از تولیدات و محصولات ایرانی در این خرید شما مستقیم و بدون واسطه با تولید کننده در ارتباط هستید و به لحاظ اینکه تولیدات ما از زیرشاخه‌های صنایع دستی و گسترش هنر اصیل ایرانی است از ارزش افزوده بالایی برخوردار است.
برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  محمدرضا برادران
  این غرفه در سراسر وب:
  
  نماد اعتماد الکترونیکی
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست