رایحه روستا
مواد غذایی طبیعی؛ پوشاک، صنایع دستی حصیری
  نمره غرفه (نسخه آزمایشی)
206 فروش
نمره غرفه یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که عملکرد مثبت و منفی غرفه را از ابتدای فعالیت غرفه نشان می‌دهد. غرفه‌هایی که خوش‌قول‌تر باشند، مشتری‌هایشان راضی‌تر باشند و محصولات بهتر و باکیفیت‌تری ارائه کنند، نمره‌شان بالاتر خواهد بود. بیشتر بدانید
تاسیس:
29 فروردین 96


" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

محصولات غرفه رایحه روستا در منطقه جنوب کرمان و روستای دهکهان تولید می شود. بعضی از محصولات (خصوصا مواد غذایی که خاص این روستا نمی باشد از سایر روستاها تامین می گردد

درباره یک زندگی

باسلام!
من «فرزاد میرشکاری» هستم. خودم فکر می‌کنم «میرشکار» کسانی بودند که همراه شکارچی‌ها و به عنوان راهنما بوده‌اند؛ اما اطلاع دقیقی ندارم. متولد «روستای دهکهان» در شهرستان کهنوج کرمان هستم. همان جا هم زندگی می‌کنم ولی الان چون رشته مترجمی زبان در همدان به دانشگاه می‌روم مدتی است به اینجا انتقالی گرفته‌ام. کهنوج و روستایم را دوست دارم. چون جایی است که کل خاطرات و بچگی‌هایم آنجا گذاشته. جایی است که مادر و پدرم آنجا زندگی می‌کند.
تصمیم گرفته‌ام در غرفه‌ام در باسلام به نام «رایحه روستا» مواد غذایی ارگانیک را با نظارت بسیار بالا معرفی کنم. خودم فرهنگی هستم و درآمد اصلی‌ام از طریق معلمی است. منتها دغدغه‌ای که داشتم می‌خواستم توانمندی مردم محل و روستایم را به همه معرفی کنم. دوست دارم منطقه‌مان آباد شود و دیگران هم صدایش را بشنوند. این مهم‌ترین دلیلش است. همین الان هم اگر کسی بخواهد و بتواند کاری که من انجام می‌دهم برای روستایمان انجام دهد حمایتش هم می‌کنم.
محصولاتم مال همان روستای خودم و جایی است که الان مستقر شده‌ام. وقتی از محل زندگی‌ام بیرون آمدم تازه متوجه شدم چقدر دیگران در حسرت داشته‌های ما هستند و خودمان قدر داشته‌هایمان را نمی‌دانستیم. عسل طبیعی، کشک و کلی صنایع دستی.
کار من نیاز به رفت و آمد زیاد و ارتباطات زیاد دارد. باید بروم از اهمیت و بهداشتی بودن آن محصول مطمئن شوم. سخت‌ترین قسمتش هم اعتمادسازی است. هم تولیدکننده و هم مشتری. تولیدکننده‌های روستایی شاید خیال کنند ما با قیمت ناچیز آنها را می‌خریم و مشتری‌ها هم فکر کنند چند برابر بهشان می‌فروشیم!

درباره یک مکان

جای مشخصی برای انبار کردن این محصولات ندارم. چون به صورت مستقیم از همان تولیدکننده به مشتری ارسال می‌کنیم.

ارزشش را دارد

محصولات ما مستقیم از خود تولیدکننده روستایی به دست مشتری می‌رسد. قیمتی که برای محصولات ارگانیک خانه سبز جنوب در نظر گرفته‌ایم بسیار منصفانه است و اصلا گران نیست.
برگزیده سومین جشنواره مروجان کتابخوانی کشور در آبان 1395
برگزیده مسابقات داستان نویسی دانشجومعلمان کشور در سال اردیبهشت 1388
وبلاگ نویس برتر جشنواره وبلاگ نویس روستایی ها در یزد مهر 1392
برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
    اعضای غرفه:
    این غرفه در سراسر وب:
    
    نماد اعتماد الکترونیکی
    بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست