رایحه روستا

مواد غذایی طبیعی؛ پوشاک، صنایع دستی حصیری
  نمره غرفه (نسخه آزمایشی)
280 فروش
نمره غرفه یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که عملکرد مثبت و منفی غرفه را از ابتدای فعالیت غرفه نشان می‌دهد. غرفه‌هایی که خوش‌قول‌تر باشند، مشتری‌هایشان راضی‌تر باشند و محصولات بهتر و باکیفیت‌تری ارائه کنند، نمره‌شان بالاتر خواهد بود. بیشتر بدانید
تاسیس:
29 فروردین 96


" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

محصولات غرفه رایحه روستا در منطقه جنوب کرمان تولید می شود. بعضی از محصولات (خصوصا مواد غذایی که خاص این روستا نمی باشد از سایر روستاهای کشور تامین می گردد)

درباره یک زندگی

باسلام!
من «فرزاد میرشکاری» هستم. خودم فکر می‌کنم «میرشکار» کسانی بودند که همراه شکارچی‌ها و به عنوان راهنما بوده‌اند؛ اما اطلاع دقیقی ندارم. متولد «روستای دهکهان» در شهرستان کهنوج کرمان هستم. همان جا هم زندگی می‌کنم ولی الان به دلیل ادامه تحصیل خود و خانمم چندصباحی است به همدان کوچ کرده ام. جنوب و روستایم را خیلی دوست دارم. چون جایی است که کل خاطرات و بچگی‌هایم آنجا گذشته. جایی است که مادر و پدرم آنجا زندگی می‌کنند.
تصمیم گرفته‌ام در غرفه‌ام در باسلام با نام «رایحه روستا» مواد غذایی ارگانیک و سایر تولیدات روستایی را با نظارت بسیار بالا معرفی ک عرضه کنم. خودم فرهنگی هستم و درآمد اصلی‌ام معلمی است. منتها دغدغه‌ای که داشتم می‌خواستم توانمندی مردم خونگرم روستاهای جنوب کرمان را به همه ایرانیان معرفی کنم. دوست دارم منطقه‌مان آباد شود و دیگران هم صدایش را بشنوند. این مهم‌ترین دلیل راه اندازی این غرفه مجازی است. بنده چند سال است که به عنوان روابط عمومی "بنیاد نیکوکاری رایحه" در جنوب کرمان فعالیت می کنم. این بنیاد که دفتر آن در تهران می باشد تاکنون در زمینه کارآفرینی برای بانوان روستایی و زنان سرپرست خانواده در مناطق محروم کشور فعالیت های گسترده ای را انجام داده است. نام غرفه برگرفته از نام این خیریه است. به عبارتی این غرفه یکی از اهداف اصلیش معرفی و بازاریابی محصولات تولید شده توسط مددجویان بنیاد رایحه است.
محصولاتم اکثرا مال روستاهای جنوب کرمانه. جایی که بنیاد رایحه بیشترین فعالیت اشتغال زایی برای بانوان را داشته است. وقتی از محل زندگی‌ام بیرون آمدم تازه متوجه شدم چقدر دیگران در حسرت داشته‌های ما هستند و خودمان قدر داشته‌هایمان را نمی‌دانستیم. عسل طبیعی، انواع خرما و شیره ی خوشمزه اش، کشک و کلی صنایع دستی.
کار من نیاز به رفت و آمد و ارتباطات زیاد دارد. باید بروم از اهمیت و بهداشتی بودن آن محصول مطمئن شوم. سخت‌ترین قسمتش هم اعتمادسازی است. هم تولیدکننده و هم مشتری. تولیدکننده‌های روستایی شاید خیال کنند ما با قیمت ناچیز آنها را می‌خریم و مشتری‌ها هم فکر کنند چند برابر بهشان می‌فروشیم!
خلاصه..
به زودی کیفیت و کمیت محصولات غرفه رایحه روستا به نحو چشم گیری افزایش خواهد یافت. با خرید از این غرفه حامی اشتغال زایی اهالی روستاهای مناطق محروم کشور شوید.

درباره یک مکان

اخیرا با سرمایه گذاری بنیاد نیکوکاری رایحه انباری را جهت جمع آوری محصولات روستایی در همدان راه اندازی کرده ایم که این امر باعث بالا رفتن سرعت عرضه محصولات گردیده است.

ارزشش را دارد

محصولات ما مستقیم از خود تولیدکننده روستایی به دست مشتری می‌رسد. قیمتی که برای محصولات ارگانیک خانه سبز جنوب در نظر گرفته‌ایم بسیار منصفانه است و اصلا گران نیست.
برگزیده سومین جشنواره مروجان کتابخوانی کشور در آبان 1395
برگزیده مسابقات داستان نویسی دانشجومعلمان کشور در سال اردیبهشت 1388
وبلاگ نویس برتر جشنواره وبلاگ نویس روستایی ها در یزد مهر 1392
برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
    اعضای غرفه:
    این غرفه در سراسر وب:
    
    بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست