محصولات "کامور" ، سالم ، رژیمی ، بدون قند

تولید محصولات شیرین بدون قند، سالم و رژیمی مناسب برای تمامی افراد به خصوص بیماران دیابتی. تهیه شده از ایزومالت کاملا طبیعی.
  نمره غرفه (نسخه آزمایشی)
64 فروش
نمره غرفه یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که عملکرد مثبت و منفی غرفه را از ابتدای فعالیت غرفه نشان می‌دهد. غرفه‌هایی که خوش‌قول‌تر باشند، مشتری‌هایشان راضی‌تر باشند و محصولات بهتر و باکیفیت‌تری ارائه کنند، نمره‌شان بالاتر خواهد بود. بیشتر بدانید
تاسیس:
7 خرداد 97
فاطمی
صاحب غرفه:
فاطمی
پیام غرفه‌دار:

با محصولات شیرین اما بدون قند و سالم " کامور " قند خون و وزن خود را کنترل کنید. توصیه شده توسط پزشکان و متخصصین تغذیه" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

امروزه با تغییر فرهنگ زندگی، کم شدن تحرک بدنی انسانها و بروز مشکلاتی نظیر چاقی، فشارخون و شیوع بیماری های قلبی و عروقی، تولید محصولات رژیمی، بدون قند و کم کالری ضروری میباشد.
امروزه آگاهی مردم موجب شده تا تولیدکنندگان مواد غذایی، محصولاتی با چربی، قند و نمک کم و فیبر بیشتر تولید نمایند که این رژیم های غذایی میتواند از بروز برخی از بیماری ها جلوگیری کند.با توجه به اینکه بخش اعظم مواد انرژی  زا مواد قندی هستند، لذا از جمله مواردی که در این خصوص مورد توجه قرار میگیرد، فراورده های غذایی بدون قند و کم کالری هستند، بنابراین کاهش مصرف ساکارز یا شکر و محصولات حاوی شکر به دلیل کالری بالا و تاثیرات نامطلوب بر بدن، توصیه می گردد.

درباره یک زندگی

بیماری دیابت بین 6 تا 10 درصد از مردم ایران را مبتلا کرده و با احتساب افراد در معرض خطر دیابت در کشور، این درصد قابل توجه خواهد بود. در مدیریت این بیماری تغییر سبک زندگی شامل رژیم مناسب، ورزش و مصرف داروهای کاهش دهنده ی قند خون باید مدنظر قرار گیرد؛ با توجه به عوارض جانبی داروها، محققین را به بررسی روشهای جدید و کشف راه های مناسبتر برای کنترل بیماری مذکور و عوارض آن ترغیب می نماید. با توجه به مشکلات ذکر شده، کاهش مصرف شکر و استفاده از جایگزین های شکر مطرح شده است تا قند خون و میزان کالری در بدن انسان را کاهش دهد و برای افراد چاق و دیابتی مناسب باشد.

درباره یک مکان

در این راستا شرکت ما به عنوان بزرگترین تولید کننده مجموعه محصولات بدون قند، سالم و رژیمی در ایران، طی تحقیقات فراوان در سال 1375 موفق به تولید مجموعه متنوعی از محصولات سالم و بدون قند با نام تجاری “کامور” شده است.

ارزشش را دارد


برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  فاطمی
  این غرفه در سراسر وب:
  
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست