سادات
تولید محصولات خانگی مثل انواع سویق ,پودر سنگ نمک ، آویشن محلی و .....
تاسیس:
10 آبان 96
فروش کل:
75
وضعیت غرفه:
فعال
هم رسانی:
" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول
سویق از جمله خوراکی هایی هست که در اسلام به خوردن آن بسیار سفارش شده است.۷۰ بیماری را درمان می کند ، استخوان می رویاند و برای زنان بار دار بسیار مفید است ، خواص سویق برای کودکان و بزرگسالان بسیار است .در کنار سویق از محصولات محلی هم در غرفه قرار می دهیم
درباره یک زندگی
قصه از اونجا شروع شد که همسرم به خاطر بیماری قلبی و فشار خون بالا در بیمارستان بستری شد .بعد از مرخص شدن به چند دکتر طب سنتی مراجعه کردیم که همه خوردن سویق رو به همسرم پیشنهاد دادن ، اول سویق رو آماده خریدم اما بعد طرز تهیه اش رو گرفتم و یک بار امتحانی درست کردم ، که همه خوششون اومد و گفتن خیلی خوش طعم تر از سویق های آماده است .از اونجا بود که برای دختر و پسرم ، سویق درست می کردم تا اینکه مشتری ها بیشتر شد و به فکر زدن یک غرفه در سایت باسلام افتادم.
درباره یک مکان
قم، در منزل
ارزشش را دارد
سویق خوراک انبیا و مرسلین است، سویق درمان هفتاد بیماری است. سویق چقدر پر برکت استسویق جو و گندم جهت تسکین التهاب و تشنگی و تب های حار و امراض اطفال و تقویت بدن ایشان بسیار مؤثّر و نافع است. سویق میوه ها، آنچه خشک کرده و بو داده جهت اسهال و حرارت و غلیان خون و سویق کنار و انار و سیب ترش و به ترش مبرّد و مسکّن حرارتند. سویق، چه نیکو خوراکی است! اگر گرسنه باشی، سیر می‌کند و اگر سیر باشی، غذایت را گوارش می‌دهد. ابوهاشم جعفری گفت: نزد امام رضا (علیه السلام) بودم که بسیار تشنه شدم ولی از شکوه و جلال حضرت نتوانستم درخواست آب کنم. حضرت، درخواست آب کرد و جرعه ای از آن نوشید.سپس حضرت فرمود: ای اباهاشم! بنوش که سرد و گواراست. پس از آن آب نوشیدم ولی دوباره تشنه شدم. حضرت نگاهی به خدمتکار انداخت و فرمود: شربتی از آب و سویق و شکر بیاور! سپس به او فرمود: سویق و شکر را اندکی مرطوب کن و بیاور! و سپس فرمود: ای اباهاشم! بنوش که رفع عطش می‌کند. علی بن سلیمان گفت: نزد امام رضا (علیه السلام) مشغول خوردن کله پاچه بودیم که حضرت سویق خواست. گفتم: من سیر شده‌ام. حضرت فرمود: مقداری کمی از سویق، کله پاچه را هضم می‌کند و دوای آن می‌باشد.امام صادق علیه السلام:سویق عدس؛ تشنگی را از میان می برد، معده را تقویت می کند، درمان هفتاد درد در آن است، صفرا را خاموش می کند، درون را سردی می بخشد، موقع سفر از شما دور نباشد. برای خانمی که از شدت خونریزی حیض به حالت مرگ رسیده بود، فرموند: سویق عدس به او بدهید، پس خورد و خونریزی قطع شد و عافیت یافت و به کسی که اسهال داشت فرمود: سویقی از برنج برگیرد و بخورد، و او اینکار را کرد و شکمش بسته شد.برای خون دماغ سویق سیب بخورید. اگر دوایی برای مسموم شدن باشد، بهتر از سویق سیب نیست.برای عقرب و مارگزیدگی سویق سیب بدهید.امام رضا علیه السلام: سویق، وقتی ۷ بار شسته شود، و ظرف به ظرف شود؛ تب را می برد و دو ساق و قدم ها را نیرومند می کند.بهترین داروی معلولین و فلج ها.
گواهی ها و تقدیرها
دیدگاه برای این محصول نوشته شده است:
برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  حلیمه قهرمانی
  این غرفه در سراسر وب:
  
  ;