محصولات غذای خانگی شیراز

محصولات غذای خانگی
  نمره غرفه (نسخه آزمایشی)
974 فروش
نمره غرفه یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که عملکرد مثبت و منفی غرفه را از ابتدای فعالیت غرفه نشان می‌دهد. غرفه‌هایی که خوش‌قول‌تر باشند، مشتری‌هایشان راضی‌تر باشند و محصولات بهتر و باکیفیت‌تری ارائه کنند، نمره‌شان بالاتر خواهد بود. بیشتر بدانید
تاسیس:
14 آبان 96
پیام غرفه‌دار:

پیام غرفه خود را اینجا بنویسید." متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

چندین و چند سال است اغلب محصولاتی که می فروشم را تولید می کنم که بیشترش برای مصرف خانه یا نهایتا هدیه و تعارفی بردن برای آشنایان بود. اما بعدها به نظرم آمد اگر همه ی آن محصولات را با همان کیفیت خانگی کمی بیشتر تولید کنم حتما ارزش آن را خواهد داشت که کسی که وقت یا تجربه ی تولیدشان را ندارد، هزینه ای بابت آن صرف کند و آن ها را بخرد؛ و قطعا کاری که با عشق به خدمت و با لذت و انرژی مثبت تولید شده باشد، طعمش و اثرش فرق خواهد داشت.

درباره یک زندگی

فاطمه سادات لطیفی. جوان اما باتجربه. تحصیل کرده در رشته ی مهندسی کشاورزی.شاخه ی گیاه پزشکی. دستی هم در علوم قرآنی دارم. اهل مطالعه و کتاب. اهل کار و حرکت. نیمی از عمر را رفته و شاید نیمی باقی.یعنی نهایتا 33 ساله. عاشق خدمت رسانی به جامعه. عاشق حرکت های نو و ایده پردازی. عاشق فکر کردن و خلاقیت. روزگاری را با مادری سه فرزند گذرانده و ان شا الله خواهم گذراند به امید آن که سردمداران حرکت یا معاونین صاحبان اندیشه یا عاملان خدمت رسانی به جامعه باشند.

درباره یک مکان

شیراز !!!
شهر عشق!
شیراز با تمام خوبی هاش!
با تمام آنچه باید داشته باشد و منتظر تلاش و تکاپوی ماست. تکاپوی من!

ارزشش را دارد


برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
    اعضای غرفه:
    این غرفه در سراسر وب:
    
    نماد اعتماد الکترونیکی
    بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست