دکوگالری

دکوپاژ و دیزاین لوازم چوبی و سفالی،پذیرش سفارش،ساخت زیور آلات چوبی و زیور آلات گلدوزی شده. (دکوپاژ روشی تزیینی است که می‌توان با استفاده از کاغذهای روزنامه یا کاغذ کادو، چسب و لاک‌الکل به جعبه‌های کوچک، میز، مبلمان و غیره جلوه‌ای دوباره ‌بخشید و وسایل کهنه و خسته‌کننده را با طرحی جدید و مورد علاقه مجددا مورد استفاده قرار داد. )
سفارش پذیرفته میشود.
آماده پذیرش سفارش در تعداد بالا
ارتباط از طریق تلگرام:@deccogaller1y
موبایل جهت ارتباط مستقیم 09154392944
  نمره غرفه (نسخه آزمایشی)
174 فروش
نمره غرفه یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که عملکرد مثبت و منفی غرفه را از ابتدای فعالیت غرفه نشان می‌دهد. غرفه‌هایی که خوش‌قول‌تر باشند، مشتری‌هایشان راضی‌تر باشند و محصولات بهتر و باکیفیت‌تری ارائه کنند، نمره‌شان بالاتر خواهد بود. بیشتر بدانید
تاسیس:
19 تیر 96
پیام غرفه‌دار:

ارتباط مستقیم با صاحب غرفه 09154392944

" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

قصه محصولات من قصه عشق و علاقه است،وقتی به یک جعبه چوبی یا سفال بی رنگ نگاه میکنم ناخودآگاه میدونم که میخوام چه نقشی روش بندازم،دستهام بدون اختیار من شروع به کار میکنن.هیچ آداب و ترتیبی مجو.....

درباره یک زندگی

من سمانه انارکی هستم دارای غرفه ای به نام دکوگالری در سایت باسلام.من زاده مشهد هستم و تمام سی،سال زندگیم را در همین شهر زیبا گذرانده ام،اگرچه نام و نشان اجدادی من به شهری به نام انارک برمیگردد.شهری در نزدیکی یزد و اصفهان که شاید به علت همجواری این شهر با شهرهای هنر پرور ایران است که علاقه و عشق به هنر و ادبیات در تمام اعضای خانواده ما یک جزء جدا ناشدنی ست.و همین علاقه باعث شد که در کنار رشته تحصیلی (تربیت بدنی) به یادگیری چندین هنر بپردازم و کم کم قدم در راهی بگذارم که که از نوجوانی به آن علاقه مندبودم.
شروع کار هنری من در حدود دو سال پیش با سرمایه ای کمتر از 200هزار تومان آغاز شد و از همان روز اول شعار« با حرکت راه نمایان میشود »به طور قابل توجهی برای من قابل لمس بود به طوری که راههای زیادی در مقابل من گشوده میشد و به عنوان مثال همین سایت باسلام که از طریق یکی از کانالهای تلگرام باهاش آشنا شدم.
اون چیزی که هنر رو برای من باارزش میکنه احساساتی هست که با هنر در هم تنیده شده است،احساساتی که هنرمند در هنگام انجام کار هنری خواهد داشت قطعا از طریق دستهایش به هنرش و از هنرش به مردم مخاطبش منتقل خواهد شد.و چه عالی خواهد شداگر در زمانی که مشغول انجام هنرمان هستیم حال دلمان خوب باشد و این خوبی تکثیر شود در ذره ذره هنرمان و روح مخاطبمان .

درباره یک مکان

کارگاه کوچک من همان خانه من است در کنار عزیزانم ،در کنار فرزندم که با عشق به دستان مادرش نگاه میکندو همسرم که چتر حمایتش همواره دلگرمی من است.تلاش و رویای آینده من اینست که کارگاه هنری و گالری کوچک هنری خودم را در یک مکان مناسب با چندین رشته هنری افتتاح کنم به امید آن روز که خیلی هم دور نخواهد بود.

ارزشش را دارد


برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  سمانه انارکی
  این غرفه در سراسر وب:
  
  نماد اعتماد الکترونیکی
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست