غرفه شاخه طوبی - بازار اجتماعی باسلام
شاخه طوبی
تل و گلسر های دستساز
تاسیس:
12 دی 96
فروش کل:
1
وضعیت غرفه:
فعال
هم رسانی:
" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

همه ی خانم ها و دختر ها عاشق گلسر فروشی هستن! منم یکی شون! ولی هر وقت برای خودم یا دخترم چیزی میخریدم، خیلی زود خراب میشدن و دیگه قابل استفاده نبودن. علاوه بر این، کارهایی که توی بازار موجود بود، اون زیبایی و در عین حال سادگی که دنبالش بودم رو نداشتن. من که از بچگی عاشق کارهای هنری و دستی بودم. کار با نمد رو هم در نوجوانی تجربه کرده بودم. زمانی که رهبر عزیزم سال ۹۶ رو سال «اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال» نام‌گذاری کردند، انگیزه ی من برای شروع کار دو چندان شد و با سرمایه ی ناچیزی کار تولید تل و گلسر رو با نام تجاری 《شاخه طوبی》 شروع کردم. خدا رو شکر، از همون اول، کار ها مورد استقبال دوستان و آشنایان قرار گرفت. برای من افتخار بزرگیه که محصولات 《شاخه طوبی》 روی سر بانوی ایرانی و مسلمان جا داره. فکر های زیادی دارم برای آینده. این تازه شروع راهه. انشاالله با کمک خدا، بتونم کارهای زیبا و با کیفیتی رو برای بانوان سرزمینم تولید کنم.

درباره یک زندگی

همزمان با تولد فرزند اولم در سال ۸۸، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی ام را گرفتم و چندین سال به کار مترجمی و گویندگی رادیو انگلیسی مشغول بودم. بعد از تولد فرزند سومم در، بفکر این افتادم که یک کار و کاسبی خانگی راه بندازم. این شد که 《شاخه طوبی》 متولد شد.

درباره یک مکان

من ساکن شهر مقدس قم هستم و افتخار همسایگی با حرم مطهر خانم فاطمه معصومه (س) رو دارم. با وجود اینکه بزرگ شده ی آمریکا هستم و به خیلی از کشور ها سفر کردم، قم بنظر من بهترین شهر دنیاست. به عقیده ی من، آرامشی که قم داره هیچ جای دنیا پیدا نمیشه.

ارزشش را دارد


برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  zeynab biria
  این غرفه در سراسر وب:
  
  نماد اعتماد الکترونیکی
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست