خراسان سوغات

محلی برای فروش مستقیم تولیدات محلی، صنایع دستی، سوغات و محصولات عشایر و روستائیان خراسان جنوبی. کیفیت، اصالت و سلامت همیشه در اولویت اول است
  نمره غرفه (نسخه آزمایشی)
82 فروش
نمره غرفه یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که عملکرد مثبت و منفی غرفه را از ابتدای فعالیت غرفه نشان می‌دهد. غرفه‌هایی که خوش‌قول‌تر باشند، مشتری‌هایشان راضی‌تر باشند و محصولات بهتر و باکیفیت‌تری ارائه کنند، نمره‌شان بالاتر خواهد بود. بیشتر بدانید
تاسیس:
18 مرداد 97
پیام غرفه‌دار:

ارمغانی از خطه فرهنگ دوست و فرهنگ پرور، سرزمین آواها و نوا های ماندگار، سرزمین موسیقی های فاخر و دارای تاریخی به قدمت ایران عزیز. هنرِ دستانِ هنرمند و معجزه گر بانوان خراسان جنوبی، سفارشهای بالای 20 هزارتومان در بیرجند و بالای 100 هزارتومان برای سراسر ایران رایگان ارسال خواهد شد." متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

زعفران، زرشک و عناب، شما را به یاد چه می اندازد؟ درست است خراسان جنوبی. این سه طلای سرخ آوازه ای جهانی دارند.
فرش مود و فرش درخش و قهستان در خارج از کشور و بازارهای جهانی شناخته شده تر از داخل کشور اند.
عسل زرشک و عناب خراسان جنوبی در همه جشنواره های عسل کشور رتبه اول را دارد و مشابه آن در هیچ جای ایران یافت نمی شود.
صنایع دستی و عروسک های تاجمیر را در اینترنت جستجو کنید تا بدانید که محصول دستان هنرمند زنان عشایر ما و قصه های این عروسک ها تا چه اندازه دیدنی و شنیدنی است.
از کشک بیرجندی چه می دانید!؟ غذایی سالم و مقوی که همه خراسان جنوبی ها آن را نه تنها یک غذا که یک فرهنگ قابل احترام می دانند و عزیزترین میهمانان خویش را به آن دعوت میکنند.

درباره یک زندگی

من جواد عباسی فر دانش آموخته دکتری شیمی تجزیه، معلم و در حال حاضر مدیر آموزش و پرورش شهرستان سربیشه در خراسان جنوبی هستم.
می دانید که خراسان جنوبی نزدیک بیست ساله درگیر خشکسالی شدید شده و در اثر این پدیده، شغل و درآمد مردم منطقه ما که اغلب متکی بر دامداری و کشاورزی خرد بوده در حال از بین رفتنه.
مدتها به این فکر می کردم که چگونه می توان درآمد جایگزینی برای مردم ایجاد نموده و آنها را برای ماندن در منطقه تشویق و ترغیب نمود.
این منطقه دارای محصولات و مزیت های منحصر بفرده که برخی از آنها به جز این منطقه( استان خراسان جنوبی) در هیچ جای کشور یافت نمی شه. مثلا از محصولات کشاورزی میشه به عناب،زرشک و زعفران منحصر بفرد این استان اشاره کرد که مشابه این محصولات در سایر مناطق ایران و با این کیفیت یافت می نشود☺.
همچنین صنایع دستی این منطقه از جمله فرش مود و فرش درخش( امروزه قهستان) آوازه جهانی داره.
ما در آموزش و پرورش رشته های صنایع دستی رو آموزش می دیم. علی رغم تولید محصولات با کیفیت توسط دانش آموزان ما در هنرستانها، بازار فروش مناسب در دسترس ما نیست تا اونها بتونند محصولات تولیدی خودشون رو به فروش برسونن.
آشنایی با این سایت منو به فکر انداخت تا با معرفی و فروش محصولات تولیدی همشهریان روستایی و عشایری ام و بویژه محصولات تولیدی دانش آموزانم، درآمد پایداری برای اونها فراهم آورده و به جای کمک های مقطعی توسط خیرین به دانش آموزان و نیازمندان، خودشان را توانمند نموده و به قول معروف به جای ماهی دادن به آنان ماهی گیری یاد دهم.
من به این سایت و فروش محصولات آن امید زیادی بسته ام و امیدوارم با جلب همکاری روستاییان، عشایر و از همه مهم تر جوانان و دانش آموزانم که در رشته های صنایع دستی تحصیل نموده یا فارغ التحصیل شده اند برای آنان درآمد و شغل پایداری ایجاد نموده و در پیشگیری از گسترش آسیبهای اجتماعی موثر باشم

درباره یک مکان

خراسان، دیار خورشید( خراسان به معنای خور آسد، یعنی سرزمینی است که خورشید و نور از آنجا به ایران عزیزمان وارد می شود)
از فرهنگ و موسیقی غنی خراسان چه می دانید!؟ نوای «نوایی نوایی» خراسانی را شنیده اید و مبهوت زیبایی و غنای آن نشده اید!؟
با ما همراه شوید تا میهمان دستان هنرمند و آفرینش های اعجاب انگیز مردم سختکوش، صبور و قانع این بخش از مرز پر گهر باشید
برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  جواد عباسی فر
  این غرفه در سراسر وب:
  
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست