تونیک عروسکی بارداری
شلوار و تونیک راحتی بارداری در طرح ها و ورنگهای مختلف مناسب برای آتلیه و شیردهی و بارداری
از جنس نخ (ویسکوز)و کشی -چهارفصل-هست.
https://www.instagram.com/lebas_bardari_isfahan
لینک کانال در اینستا
https://sapp.ir/bardarirandokhtisf
لینک کانال سروش

09139057507
تاسیس:
11 شهریور 96
فروش کل:
27
وضعیت غرفه:
فعال
هم رسانی:
پیام غرفهدار:

باسلام کلیه خریدهای بالای 200هزارتومن ارسال رایگان دارد. ⁠⁠🎁جایزه میخوای؟ 🎉 ⁣#شنبه‌ها از ساعت ۶ تا ۸ صبح http://basalam.ir/s/x31 لطفارنگ انتخابی خودتون رو حتما به صورت تلفنی یا در کنار نشانی گیرنده حتما ذکر کنید." متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول
کودکی که آماده تولد بود، نزد خدا رفت و از او پرسید: «می گویند فردا شما مرا به زمین می فرستید؛ اما من به این کوچکی و بدون هیچ کمکی چگونه می توانم برای زندگی به آن جا بروم؟»خداوند پاسخ داد: «از میان بسیاری از فرشتگان، من یکی را برای تو در نظر گرفتم. او در انتظار توست و از تو نگهداری خواهد کرد.»اما کودک هنوز مطمئن نبود که می خواهد برود یا نه.- اینجا در بهشت من هیچ کاری جز خندیدن و آواز خواندن ندارم. این ها برای شادی من کافی هستند.خداوند لبخند زد: «فرشته ی تو برایت آواز خواهد خواند و هر روز به تو لبخند خواهد زد. تو عشق او را احساس خواهی کرد و شاد خواهی شد.»کودک ادامه داد: «من چطور می توانم بفهمم مردم چه می گویند وقتی زبان آن ها را نمی دانم ؟»خداوند او را نوازش کرد و گفت: «فرشته تو، زیباترین و شیرینترین واژه هایی را که ممکن است بشنوی در گوش تو زمزمه خواهد کرد و با دقت و صبوری به تو یاد خواهد داد که چگونه صحبت کنی.»کودک با ناراحتی گفت: «وقتی می خواهم با شما صحبت کنم، چه کنم؟»خداوند برای این سوال هم پاسخی داشت: «فرشته ات دست هایت را کنار هم می گذارد و به تو یاد می دهد که چگونه دعا کنی.»کودک سرش را برگرداند و پرسید: «شنیده ام که در زمین انسانهای بدی هم زندگی می کنند. چه کسی مرا محافظت خواهد کرد؟»- فرشته ات از تو محافظت خواهد کرد، حتی اگر به قیمت جانش تمام شود.کودک با نگرانی ادامه داد: «اما من همیشه به این دلیل که دیگر نمی توانم شما را ببینم، ناراحت خواهم بود.»خداوند لبخند زد و گفت: «فرشته ات همیشه درباره من با تو صحبت خواهد کرد. وبه تو راه بازگشت نزد مرا خواه آموخت؛ اگرچه من همواره در کنار تو خواهم بود.»در آن هنگام بهشت آرام بود، اما صداهایی از زمین شنیده می شد. کودک می دانست که باید به زودی سفرش را آغاز کند. او به آرامی یک سوال دیگر از خداوند پرسید: «خدایا ! اگر باید همین حالا بروم، لطفا نام فرشته ام را به من بگویید.»خداوند شانه او را نوازش کرد و پاسخ داد: «نام فرشته ات اهمیتی ندارد. به راحتی می توانی او را *مادر* صدا کنی .»
درباره یک زندگی
سلاممن یک مادر هستم که دوران بارداری رو با تمام خوشی و ناخوشی هاش پشت سرگذاشتم. و الان یه دختر ناز و خوشگل دارم.این دوران رو که طی کردم، تازه به این فکر رسیدم که چرا از خودم عکس ندارم؟گفتم شاید اینقدر حواسم به درونم بوده که کاری به ظاهرم نداشتم.پرس و جو کردم و کلی گشتم تا تولیدی پوشاک عروسکی بارداری رو پیدا کردم.تصمیم گرفتم برای فروش باشون همکاری کنم.و ان شا الله برای بارداری بعدی ام ازشون استفاده کنمولی دوست داشتم بقیه مامانها هم این امکان در دسترسشون باشهبرای همین الان درخدمتم
درباره یک مکان
اصفهانمغازه ندارم. فضای مجازی در خدمت روح بلند پرواز انسان
ارزشش را دارد
گواهی ها و تقدیرها
برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  راضیه بهشتیراد
  این غرفه در سراسر وب:
  
  نماد اعتماد الکترونیکی
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست