بهارگالری
زیورآلات رزین
تاسیس:
29 شهریور 96
فروش کل:
22
وضعیت غرفه:
فعال
هم رسانی:
" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول
یادم هست زمانی که این کارو به پیشنهاد خواهرم شروع کردم، فقط یه دستورالعمل از کار با رزین رو از فروشنده پرسیده بودم و شروع کردم. کارای اولم خوب بود. بعضی‌هاش خراب میشد. گاهی خیلی از کارا خراب میشد و ناامید میشدم. آخه کار با رزین خیلی تجربیه و حتی اگه آموزش ببینی بازم باید کلی تجربه کنی تا قِلِق هاش دستت بیاد.تا اینکه یکی دو تا لِم و قِلِق از یکی از همکاران پرسیدم و اشتباهاتم رو متوجه شدم.کم‌کم شروع کردم به ایده‌پردازی و طراحی هایی کردم که با همه کارا متفاوت باشه.و وقتی که توی یکی از نمایشگاه ها، از کارهام استقبال شد، علاقه و پشتکارم دوبرابر شد.حالا افتخارم اینه که همه ی کارهایی که توی "غرفه در نمایشگاه" و در "باسلام" دارم، کار دست خودمه و چیزی آماده از بازار ندارم.
درباره یک زندگی
من و خواهرم دوقلو هستیم. هر دو زیورآلات کار میکنیم و کارهامون با همدیگه متفاوته.روزیو یادم میاد که خواهرم این شاخه از کار زیورآلات رو به من پیشنهاد داد؛رزین کار کنم و عکس دلخواه مشتریای گلم رو توی گردنبند درست کنم. پیشنهاد عالی‌ای بود. پس شروع کردم و بدون کلاس آموزشی، با آزمون و خطا و تمرین و تجربه پیش رفتم. تا حالا که بیشتر از دو ساله کارم زیورآلات رزینه.امروز خیلی خوشحال و راضیم که کارم تک و خاصه.
درباره یک مکان
اتاق ما، اتاق کار ماست. میز ساده ای که همیشه پر از ابزار کاره و مدلهای جدید دستبند و گردنبندهایی که طراحیش از خودمه و منتظر رزین هستن تا ثابت بشن. روزهایی که کارهای تمام شده‌مو می بینم ذوق خاصی دارم و بعد از عکاسی، اونا رو توی کانال تلگرامم و اینستاگرام قرار میدم. تا دیده بشن.
ارزشش را دارد
گواهی ها و تقدیرها
دیدگاه برای این محصول نوشته شده است:
برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  بهاره رادهوش
  این غرفه در سراسر وب:
  
  ;