غرفه بهار سلامتی (تولید کننده انواع فرآورده های گیاهی) - بازار اجتماعی باسلام
بهار سلامتی (تولید کننده انواع فرآورده های گیاهی)
بهارسلامتی ،🌸 بهاری 🌸در سلامتی شما
اینجا میتوانید مستقیما از (تولیدکننده) خریداری کنید.
آماده همکاری باعطاران و روغن گیران سراسرکشور
تاسیس:
28 مرداد 96
فروش کل:
1386
وضعیت غرفه:
فعال
هم رسانی:
پیام غرفه‌دار:

#جشنواره_طلایی_بهارسلامتی آغاز شد: 🌼هرخرید20هزار تومان👈1هدیه انتخابی😍 🌼هر20هزار تومان خرید👈1 شانس در قرعه کشی عیدقربان🎁 🔱جایزه طلایی:🎁100 هزار تومان🎁بن خرید🎊 ⌛19 لغایت 31 مردادماه 97 🌹هر مشتری خرید بالای 20 تومان داشت لطفا«هدیه جشنواره»را به سبد خود اضافه کند." متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

تو طالع همه ی آدمها يه چيز مشتركه ، اونم عمره طولانيه!
كاش اين روزا كه روزای وعده و وعيده يه نفر وعده بده كه ديگه لازم نيست كسی نگران سلامتی وطول عمرش باشه چون يه عده ای هستن كه دارن سلامتی تجويز می كنن تا عدد طول عمرو بالا ببرن به همين راحتی !
حالا اينكه سلامتی ما به چه درد اونا می خوره بماند! چون قرار نيست موضوع رو بكشيم به فضائل انسانی و فلسفه ی اخلاق و اينجور چيزا بيايم به موضوع نزديكتر بشيم واينجوری شروع كنيم ..«به نظر میاد قاتل اصلی ما آدما خودمون هستيم ...چرا چون اين ماهستيم كه با اختيار از بين دو گزينه ی مرگ و زندگی اولی رو انتخاب می كنيم _ البته باور اين جمله به سبك زندگی ما آدمها بستگی داره - من نمی دونم آگاهی و تصور شما از طب سنتی چقدره و چيه و كلا از چه زمانی تو زندگيتون شكل گرفته و حتی نمی دونم اين نحوه مداوارو قبول داريد و بهش معتقديد يا نه؟ اما می دونم كه درباره اش خيلی چيزها شنيديد مثلا اينكه فلان داروی گياهی تاثير و قدرت مداواش از قوی ترين داروی شيميايی خيلی بيشتره و يا برای يكبار هم كه شده بعداز مصرف فلان داروی سنتی و يا روغن دارويی از تاثيرش شگفت زده شديد و به وجد اومديد !

بعضی از قفسه ها و كابينتهای آشپزخونه ها رو ديديد كه پراز ادويه جات جورواجور و گياهان و سبزيجات معطرن،وتوطعم دادن به غذاها معجزه می كنن.
دارچين ، آويشن ، نعناع ، رزماری ،تخم گشنيز ، زنجبيل وووو بله اينا همونايين كه می تونن به روغنهای دارويی تبديل بشن وتاثيرات شگفت انگیز رو به جا بذارن .

درباره یک زندگی

اون روزها در هاله ای از جوانی غرق بودم و پر بودم از رويا هايی كه شبيه هيچ رويايی نبودند ، روياهایم ضد درد بودن ضد همه ی افسردگيها و سرخوردگيهايی كه روح آدم رو متلاطم می كند ... رويا هایم رنگا رنگ بودند ،معطر بودند ،معطر بودند به بوی خوش بابونه های وحشی ، به عطر نرگسها و بهار نارنجها ،به رايحه های دل انگیزی كه آدم را عاشق طبيعت می كرد .. عاشق شمعدانی های قرمز ،گلهای زعفران ،گلپونه های سبز ، عاشق بنفشه های رنگی رقصنده درنسيم ، عاشق ختمی های سفيد وگلهای سرخ ...عاشق زندگی!
آشنايی من و همسرم مثل بسياری از داروها منشا گياهی داشت و معجونی شد از احساس و عشق و آرامش زير آسمان آبی خدا

همان سالی كه از سكوی رشته كشاورزی ، باعشق روی شاخه ی طب سنتی پريدم و نيمه ی گمشده ام را پيدا كردم.حوالی سال 92بود ... هم فكر و هم شغل بوديمو شبيه و همراه هم
روزهای قشنگ و خاطره انگيزی بودند اون روزها ، يادش به خير دمنوشهای عصرانه ای كه در دور همی های دونفری و خانوادگی نوشيديم و لذتش را به ديگران هم چشانديم ، و توصيه ها و پيشنهادها و تجويزهای سنتی كه به لطف خدا پايان بسياری از دردها و بیماری ها شد برای دوستان و اقوام ، و اينها همه انگيزه ی خوشايندی شد برای هدفهای پيش رویمان ، با اين نيت كه برای سلامت جسم و روان ديگران ارزش قائل باشيم و نسبت به سلامت زندگی و آدمهای اطرافمان بی تفاوت نباشيم ، و به همين دلیل بود که چنگ زديم به شاخه ای از عبادت ، عبادتی كه بخاطرش خلق شديم يعنی عشق به آفريده های خدا ، عشق به كارهای خير ، مهرورزی ومهربانی ، عشق به دستگيری، گره گشايی ،سلامت بخشی و نشاط آفرينی ...
با هم كه شديم هدفهایمان را مرور کردیم كتاب خواندیم ، مطالعه کردیم ، فكر کردیم ، شاگردی کردیم ،يادداشت کردیم، ديدیم و بوييدیم ، نوشيدیم و تجربه اندوختیم تا سندی باشد برصحت تلاش وگفتار وعملكردمان!

درباره یک مکان

در اصفهان نزدیک منزلمان كارگاهی زديم و از همان ماههای ابتدايی مشغول به كار شديم.
رفته رفته با انگيزه تلاش بيشتری كرديم و بر اساس عرضه و تقاضا توليداتمان را بالا برديم ،كار را گسترش داديم و روز به روز به ايده ها و طرح های بهتری برای دستيابی به كيفيت برتر محصولاتمان رسيديم وخدا را شكر كه تا به امروز در سیری صعودی قله های موفقیت را فتح نموده ایم !

انشالله به یاری خدا و از دعای خیر شما دوستان در تولید و عرضه ی داروهای باکیفیت پیشرفت بیشتری خواهیم کرد.

ارزشش را دارد


برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  حیدری
  این غرفه در سراسر وب:
  
  نماد اعتماد الکترونیکی
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست