محصولات غذایی خانگی آرمیتا
ارائه محصولات غذایی خانگی اصفهان
تاسیس:
21 مرداد 96
فروش کل:
430
وضعیت غرفه:
فعال
هم رسانی:


" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

انواع غذای خانگی، نتیجه همکاری چند خانم خانه‌دار

 

شقایق شیاسی، حکم قهرمانی شطرنج و والیبال دارد. در اصفهان زندگی می‌کند و با همکاری تعدادی از خانم‌های خانه دار تولیدات غذای خانگی دارند. کاری که با 5 نفر مشتری شروع شد و روز به روز گسترده‌تر می‌شود. گوشه‌ای از قصه کسب و کار خانم شیاسی را بخوانید:سلام دوستان عزیزم!

زندگی من داستانهای زیادی دارد، ولی داستان محصولات خانگی به این صورت است:

من شقایق شیاسی هستم. لیسانس مدیریت و دارای حکم قهرمانی شطرنج و والیبال در دانشگاه هستم. افتخار پیدا کردم مدیریت محصولات غذایی خانگی درجه یک غرفه آرمیتا را داشته باشم.

یادم می‌آید در زمان بچگی که از ما سوال می‌کردند می‌خواهی چه‌کاره شوی؟ همیشه توی ذهن من این بود که روزی یه کاری خیر و بزرگ انجام بدهم. و هر کسی به کمک احتیاج داشته باشد، کمکش کنم. وقتی این موضوع را به دوستانم می‌گفتند، می‌خندیدند و می‌گفتند: مثلا چه کاری می‌خواهی انجام بدهی؟

گذشت و گذشت و من توی زندگی‌ام کار خیر بزرگی انجام ندادم. هر چند کارهای خیر کوچک زیاد انجام دادم و تا جایی که از دستم برمی‌آید به کسانی که به کمک احتیاج داشتند در حد توانم انجام می‌دادم. در این راه دوستان خوبی پیدا کردم. دوستان خیری که دارم و من خیلی دوست‌شان دارم. یک روز، یکی از دوستانم به من پیشنهاد داد: که تو با این همه عشق و محبت و پشتکاری که داری، می‌توانی کاری بزرگ انجام بدهی. یک کار خیر بزرگ. ایجاد یک آشپزخانه برای تهیه مواد غذایی و غذاهای خانگی کاملا سالم و بهداشتی. به این صورت که هر کسی در آشپزخانه خودش غذا را تهیه کند و هماهنگی‌های لازم را من انجام بدهم. برای این کار حدود 20، 30 نفر کار می‌کنند.

ما کارمان را با 5 مشتری شروع کردیم. همه‌شان هم از خیرین و دوست و آشنا بودند. برای آشپزی خانم‌هایی را انتخاب کردیم که دنبال کار و شغل بودند و در کارشان هم تخصص و مهارت دارند. مثلا کسی که سمنوی آشپزخانه را درست می‌کند حدود بیست سال سابقه کار دارد. بقیه خانم‌های آشپز ما هم همین طور. اکثرا تجربه‌های خیلی خوبی دارند.

در این راه خیلی‌ها ما را یاری کردند. تمام کسانی که هدف ما را می‌دانند از ما خرید می‌کنند. همسرم همیشه دست راست من بوده و دختر کوچولوی من که 8 سالش است. همچنین خواهرم و در راس همه اینها لطف خدای مهربان و و دعای مادر عزیزم و خیرخواه‌هایی که در داخل گروه و کانال‌مان هستند.

درباره یک زندگی

بنام خدا

ارزشش را دارد


برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  شقایق شیاسی
  این غرفه در سراسر وب:
  
  نماد اعتماد الکترونیکی
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست