بافتنی‌های انیس آذین

دست‌بافت، دست‌دوز و دست‌سازدر زمانه‌ای که بسیاری از محصولات به‌صورت ماشینی و شبیه به هم تولید می‌شوند، محصولات دست‌بافت، دست‌دوز و دست‌ساز «اَنیس آذین» می‌تواند محصولی شیک، منحصربه‌فرد و مطابق با سلیقه شخصی شما باشد!
خواص و فواید استفاده از دست بافت ها: گرمایش بیشتر ،استفاده از کامواهای باکیفیت و مرغوب، قابل سفارش با رنگ و جنس دلخواه مشتری،زیبایی دوچندان، حمایت از تولید کننده و بافنده ایرانی.
  نمره غرفه (نسخه آزمایشی)
60 فروش
نمره غرفه یک عدد بین ۰ تا ۱۰۰ است که عملکرد مثبت و منفی غرفه را از ابتدای فعالیت غرفه نشان می‌دهد. غرفه‌هایی که خوش‌قول‌تر باشند، مشتری‌هایشان راضی‌تر باشند و محصولات بهتر و باکیفیت‌تری ارائه کنند، نمره‌شان بالاتر خواهد بود. بیشتر بدانید
تاسیس:
9 مهر 95


" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول

روحیه کنجکاو و پرشور من باعث شد که فضاها و کارهای متنوعی را تجربه کنم. معرق چوب، هویه‌کاری، سفره‌آرایی، خیاطی، بافتنی و قلاب‌بافی، مواردی بودند که طی سالیانی به آن‌ها پرداختم. البته در این سال‌ها در معرق، خیاطی و درنهایت بافتنی و قلاب‌بافی، فعالیت جدی‌تری داشتم. بله، بافتنی و قلاب‌بافی برای من گمشده‌ای است که دنبالش بودم و درنهایت یافتمش.

درباره یک زندگی

ویژگی زندگی من، به قبل از ازدواج و بعد از ازدواج تقسیم می‌شود. قبل از ازدواج مثل خیلی از دخترکان نوجوان علاقه‌های مختلفی را تجربه کردم؛ به برخی بیشتر و به بعضی کمتر پرداختم. اما بعد از ازدواج که مسئولیت همسری هم به دوشم افتاد و قاعدتاً زندگی جدی‌تر می‌شد، با این‌که منعی از طرف همسرم برای شاغل بودن نداشتم ترجیح دادم خانه‌داری را انتخاب کنم. ولی هم نگاه خودم و هم همسرم به خانه‌داری صرف و انجام وظایف خانه نبود. ما معتقد بودیم می‌شود در عین خانه‌داری فعالیت‌هایی را انتخاب کرد که هم نوعی سرگرمی باشد و هم زمینه رشد و ارتقا در سطح زندگی را برایمان فراهم‌تر کند. بنابراین همسرم مخالفتی با چنین فعالیت‌هایی نداشت، بلکه مشوق خوبی هم بود برای پرداختن به علایق و انتخاب‌های من!
معمولاً خانم‌ها در دوران کودکی و نوجوانی تجربه‌هایی پراکنده از این هنرهای کاربردی دارند ولی برای من پس از ازدواج، فراتر از یک تجدید خاطره به فعالیت و مشغولیتی جدی تبدیل شده بود. با شرکت در کلاس‌هایی که در شهر ما (قم) وجود داشت سعی کردم این هنر را به‌خوبی بیاموزم ولی خیلی زود با طی کردن این دوره‌ها احساس کردم که نیاز بیشتری به آموختن و دانستن دارم. کار من شده بود سرک کشیدن به هر مجله و سایت در فضای واقعی و مجازی برای بیشتر آموختن و البته سختی‌های خودش را داشت. گاهی متنی را باید ترجمه می‌کردم و گاه ماده خام یا ابزاری را باید به‌سختی از شهر دیگری تهیه می‌کردم. ولی به لطف خدا و با توجه به علاقه زیادی که به این کار داشتم و همچنین تشویق همسرم توانستم راهم را پیدا کنم و امروز گمان می‌کنم هرچند هنوز در ابتدای راه هستم ولی توانسته‌ام پیشرفت خوبی داشته باشم.
کم‌کم با معرفی محصولاتم در برخی نمایشگاه‌ها و در بین دوستان و آشنایان و همچنین استفاده از بستر مناسب فضای مجازی، توانستم سفارش‌های متعددی بگیرم. همچنین با درخواست زیادی که از دوستان و حتی غریبه‌ترها داشتم، کلاس‌های حضوری و مجازی را تشکیل دادم که ـ الحمدالله ـ تا به امروز به‌خوبی ادامه دارد.
خدا را شکر، الآن مشغول کاری هستم که هم به آن علاقه دارم و هم تا حدودی درآمدزایی مناسبی برایم دارد. قطعاً خیلی بیشتر از این‌ها باید تلاش کرد تا به نتایجی بهتر رسید.
توصیه من به شما عزیزان و دوستانی که این یادداشت را می خوانید این است که اگر به چیزی علاقه دارید واقعاً سعی و تلاشتان را بر آن متمرکز کنید و ناامید نشوید. خداوند در قرآن کریم به ما همین را گوش زد کرده است که «اِنَّ لیسَ للانسان الاّ ما سَعیˈ». پس به امید روزهای روشن و شاد، موفق باشید و کوشا!

درباره یک مکان

ارزشش را دارد

شاید با شنیدن کلمه «بافت» به یاد محصولات پاییزه و زمستانه بیفتید ولی باید بدانید گستره تولیدات این رشته هنری تمام طول سال را در بر می‌گیرد. بافت، ازجمله هنرهایی است که در گذشته بیشتر در زندگی‌هایمان حضور داشته است؛ هنری کاربردی که می‌تواند به زیباتر شدن محیط زندگی ما کمک فراوانی کند. در زمانه‌ای که بسیاری از محصولات به‌صورت ماشینی و شبیه به هم تولید می‌شوند، این هنر می‌تواند محصولی شیک، منحصربه‌فرد و مطابق با سلیقه شخصی افراد به ارمغان بیاورد.
​​​​​​خواص و فواید استفاده از لباسهای دست بافت : گرمایش بیشتر ،استفاده از کامواهای باکیفیت و مرغوب، قابل سفارش با رنگ و جنس دلخواه مشتری،زیبایی دوچندان، حمایت از تولید کننده و بافنده ایرانی.

برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
  اعضای غرفه:

  صاحب غرفه:

  انیس آذین
  این غرفه در سراسر وب:
  
  نماد اعتماد الکترونیکی
  بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست