عقیق سبز (فراورده‌های جلبک اسپیرولینا)
اسپیرولینا، جلبکی سرشار از پروتئین، ضامن سلامتی
اگر در زمینه مصرف محصولات مشاوره خواستید روی لینک پایین کلیک کنیدتا عضو گروه
تلگرامی ما شوید
https://t.me/joinchat/DU21D0FazCj9uIwowy_XEg
تاسیس:
2 مهر 94
فروش کل:
66
وضعیت غرفه:
فعال
هم رسانی:


" متاسفانه جستجو نتیجه ای در بر نداشت "
مطمئن باشید که کلمات را درست تایپ کرده اید
کلمه دیگری را امتحان کنید
کلمات کلیدی تایپ شده را کاهش دهید

قصه محصول
«جلبک اسپیرولینا (Spirulina)» تنها گیاهی است که بیش از هفتاد درصد پروتئین دارد و به همین دلیل به «معجزه طبیعت» معروف شده است.اسپیرولینا نوعی جلبک سبز- آبی است که سرشار از پروتئین، ویتامین‌ها، مواد معدنی، کاروتنوئیدها و آنتی‌اکسیدان‌هاست که به محافظت سلول از آسیب کمک می کند. این جلبک، شامل مواد مغذی، ازجمله ویتامین بِ‌ کمپلکس، بتا کاروتن، ویتامین ای، منگنز، روی، مس، آهن، سلنیومو اسید لینولنیک و گاما (یک اسید چرب ضروری) است.نام اسپیرولینا برای خیلی‌ها چندان آشنا نیست و اصلاً نمی‌دانند جلبکی با این ویژگی‌ها و خواص وجود دارد. این در حالی است که این گیاه گنجینه‌ای از خواص است.
درباره یک زندگی
دانش‌پژوهان سبزشرکت عقیق سبز آیریک سپاهان، یکی از اولین گروه‌های دانش‌بنیانی است که از سال 1390 پا به صنعت میکروآلگ‌ها گذاشته است. متخصصان این شرکت تصمیم می‌گیرند با توجه به نوآوری‌های روز دنیا وارد بازار شوند. از این رو، به پیشنهاد یکی از پژوهشگران بین‌المللی و با توجه به مناسب بودن شرایط اقلیمی جزیره قشم، پا به پای کشورهای پیشرفته برای کشت میکروجلبک اسپیرولینا وارد میدان می‌شوند.«عقیق سبز» نشانی است که این شرکت برای معرفی بهتر محصولات تولیدی بر پایه اسپیرولینا، بر روی خود گذاشته‌ و از گیاهی که شاید مصرف آن دور از ذهن می‌رسد محصولات متنوعی از خوراکی تا آرایشی، بهداشتی و دارویی تولید کرده است.کشت گلخانه‌ای اسپیرولینا در اقلیم ناسازگار اصفهان و فراوری آن برای به‌کارگیری در صنایع غذایی و دارویی، از دیگر دستاوردهای این گروه دانش‌بنیان است.قرص جلبک اسپیرولینا (در رتبه یک آنتی‌اکسیدان طبیعی) در رسته دارویی، ماسک، کرم، روغن اپیلاسیون و ماساژ حاوی عصاره گیاه اسپیرولینا در رسته بهداشتی و انواع پولکی، شیرینی و نان رژیمی اسپیرولینا در رسته محصولات غذایی، از تولیدهای این شرکت است.این شرکت همه مجوزها و تأییدیه‌های لازم را برای محصولاتش گرفته است؛ از آزمایش‌های سنجش میزان پروتئین، چربی، مواد معدنی تا رطوبت موردنیاز یک محصول غذایی سالم و ارگانیک.دور نیست تا تنوع محصولات عقیق سبز بلندآوازه‌تر شود و جای بیشتری در سبد محصولات مصرفی خانواده‌ها باز کند.
درباره یک مکان
یکی از بازارهای خاص اصفهان «بازار گیاهان دارویی» آن است. اقلیم خاص اصفهان، شرایط کشت برخی از گونه‌های گیاهی را فراهم آورده است؛ به طوری که یک بازار محلی برای عرضه محصولات خام و انواع فراورده‌های گیاهی وجود دارد.
ارزشش را دارد
در سبد غذایی‌تان محصولاتی را بگنجانید که با عناصر طبیعی و مفید، مانند جلبک اسپیرولینا تولید شده است و از بروز بیماری‌ها پیشگیری وبه سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند.
گواهی ها و تقدیرها
برای ارسال نظر وارد شوید. جهت ورود اینجا کلیک کنید.
    اعضای غرفه:

    صاحب غرفه:

    شرکت عقیق سبز آیریک سپاهان
    این غرفه در سراسر وب: