باسلام کجاست؟باسلام یک بازار اجتماعی آنلاین است برای عرضه محصولات خانگی، سنتی و محلی از سراسر ایران؛ محصولات خاصی که در فروشگاه‌های اینترنتی کمتر پیدا می‌شود. این محصولات را مستقیما از خود تولیدکننده‌ها یا واسطه‌های خوب می‌خرید. اکثر این محصولات، حال و هوای خودمانی، روستایی و غیر صنعتی دارند و بسیار دوست‌داشتنی‌اند و در باسلام، تولیدکننده یا فروشنده آن‌ها معلوم است.


باسلام، مجموعه‌ای از غرفه‌های متنوع است. این غرفه‌ها را خود تولیدکننده‌ها و فروشنده‌های محصولات مدیریت می‌کنند؛ خودشان محصول می‌گذارند، خودشان سفارش می‌گیرند و خودشان محصولات را با پست برای خریداران ارسال می‌کنند. باسلام در همه این فرایند، همراه فروشندگان و خریداران است تا رضایت خرید و فروش را برای همه کاربران تضمین کند.

پرفروش‌های بازار

محصولات بیشتر

 

جدیدترین کوپن‌های تخفیف غرفه‌داران در چندشنبه‌بازار باسلام

مشاهده کوپن‌های تخفیف

تجربه‌‌های خرید کاربران باسلام

تازه‌های مجله باسلام

دیدن همه
 با دارچین به جنگ دیابت بروید
مهدی خسروی (میم‌زندگی)
با دارچین به جنگ دیابت بروید
در حال حاضر ۵ میلیون از مردم ایران به دیابت مبتلا هستند و این عدد در حال افزایش است. شما می‌توانید با اصلاح تغذیه خود، از ابتلا به این بیماری فاصله بگیرید. یکی از روش‌های ساده و مؤثر برای جلوگیری از دیابت، استفاده از دارچین است. بیشتر بدانید…
 میزان مجاز مصرف شکر چه قدر است؟
مهدی خسروی (میم‌زندگی)
میزان مجاز مصرف شکر چه قدر است؟
قندها منبع اصلی انرژی بدن‌اند و باید پنجاه‌درصد یک برنامه غذایی سالم را تشکیل دهند اما اگر بیشتر آن با منابعی چون شکر که ارزش غذایی ندارند تأمین شود خطرناک است. شما چه قدر شکر مصرف می‌کنید و چه نوع شکری؟
 محصولات خرمایی باسلامی‌ها
مهدی خسروی (میم‌زندگی)
محصولات خرمایی باسلامی‌ها
از ۲۰ محصول خرمایی که در باسلام عرضه می شود کدامشان را می شناسید یا استفاده کرده اید: نان آرد هسته خرما، آرد جوانه هسته خرما، قهوه خرما، سرکه خَمری خرما، شیره خرما، قاووت خرما، کلوچه خرمایی، شوکو خرما و…
 عطر و بوی برنج عنبر بو در بازار باسلام
مهدی خسروی (میم‌زندگی)
عطر و بوی برنج عنبر بو در بازار باسلام
برنجی خوش‌طعم و خوش‌پخت و از جهت اقتصادی به‌صرفه‌تر

  

شما هم در بازار اجتماعی باسلام غرفه بسازید و کسب‌وکارتان را گسترش دهید.

 

 

 


نماد اعتماد الکترونیکی
بسط و گسترش مطالب باسلام برای اهداف غیرتجاری و با لینک به منبع باعث خرسندی ماست