با سلام - با سلام، جهان جای بهتری است

محصولات طب اسلامی گوهر

تولید کننده تک محصولی
خلاصه
محصولی از طب سنتی اسلامی کاملا طبیعی
قابلیت دهانشویه شدن
و جرم گیری قوی
تحت نظارت دندان پزشک و دارو ساز های ایرانی
کاملا تضمینی
بدون هیچ محدودیت سنی
قصه محصول
پودر سفید کننده دندان گوهر با رائحه نعنا
محصولی ازطب سنتی اسلامی گوهر. هدف ما سلامت شما مصرف کننده می باشد از ان جهت که استفاده از خمیر دندان های شیمیایی داری مضراتی می باشند

به گزارش فرارو و به نقل از دیلی میل، محققان می‌گویند مواد شیمیایی موجود در خمیردندان‌ها منجر به بروز احتمالی سرطان دهان و سینه، بیماری‌های قلبی و عصبی، سوزش دهان، آسیب به لثه و آلودگی محیطی می‌شود.
مجله فرارو

به همین دلیل این محصول علاوه برترکیبی 100%طبیعی علاوه بر استحکام دندان(مخصوصا برای کودکان به علت جذب کلسیم بالا), وسفید کردن دندان ها وجرم گیری,و درمان ابسه وافت های داخل دهان در ضد عفونی کردن دهان دندان تاثیر گذار میباشد ,همینطور
براجلو گیری از خونریزی لثه ها نیز تاثیر گذار میباشد
یکی دیگر از مزایای این محصول علاوه بر استفاده پودر دندان شما میتوانید با ترکیب محتویات داخله جعبه با اب ولرم وسرکه به عنوان دهانشویه نیز استفاده کنید
رُوِيَ لَوْ عَلِمَ النَّاسُ مَا فِي السِّوَاكِ لَأَبَاتُوهُ مَعَهُمْ فِي لِحَافٍ ؛

روایت شده که اگر مردم آثار و فوائد مسواک زدن را می دانستند آن را با خود به بستر می بردند و با آن میخوابیدن
من ‏لايحضره‏الفقيه 1 55 باب السواك ..... ص : 55

طریق مصرف:
مثل خمیر دندان مقدار کمی روی مسواک بریزید
یک ظرف کوچک از آن برای ماه ها قابل استفاده است.
راه های سفارش محصول
سایت باسلام
درباره یک زندگی
دندان‌های مادربزرگم گوهر!
سلام. من محمد حسین خانی هستم. طلبه سطح یک حوزه علمیه قم و علاقه زیادی به طب سنتی اسلامی داشتم. در دوران تحصیل نیز به دنبال استادی حکیم برای یاد گیری طب بودم و در قم با اساتید بزرگواری چون آیت الله تبریزیان واستاد خیراندیش آشنا شدم؛ اما حجم درس‌ها به من اجازه نمی‌داد که به طور کامل از این بزرگواران استفاده کنم. من هم شروع به مطالعه کتاب‌های طبی کردم. بعد از مدتی با خودم فکر کردم اگر مردم می‌دانستند که ائمه معصومین درباره بهداشت فردی و سلامتی چه دستورهایی دارند دیگر گذرشان به بیمارستان نمی‌افتد. واقعا به شیعه بودن خودم افتخار کردم و به دینی که ریزترین مسائل بهداشتی برایش مهم است. مثلا این که قبل و بعد غذا ازنمک استفاده کنیم و یا اینکه بعد از غذای چرب سرکه بخوریم و هزار تا از این نمونه‌ها. گفتم بیایم وبرنامه‌های خودم را کم کم اصلاح کنم و از خوردن بعضی غذاها اجتناب کنم (بنده معتاد فلافل بودم و آثار جوش همیشه در صورتم بود) کم کم شروع کردم و خودم عادت دادم به اینکه درست غذا بخورم و خوب غذا بخورم تا اینکه روزی در خانه شروع به درست کردن پودر دندان کردم و به خانواده گفتم به جای خمیر دندان از این پودر استفاده کنند. چند روز اول فقط مادرم استفاده می¬کرد و خودم (مادرم برای اینکه دل من نشکند استفاده می¬کرد). بعد از چند روز از این پودر خوشش آمد و به پدر و برادرم هم پیشنهاد داد. پدرم دهانش آفت زده بود و چون پودر هم شور بود خیلی اذیت می¬شد؛ ولی به اصرار من و مادرم می¬زد و روند درمان و بهبودی آفت به خاطر ضدعفونی کننده بودن این ماده سریع¬تر پیش رفت و برادرم هم که دندانش جرم داشت کمتر شده بود. این¬طور شد که پودر در خانه ما جا باز کرد وخمیر دندان رفت (جاءالحق و زهق الباطل)
کم کم مامانم این پودر را به اقوام هم معرفی کرد و من مجبور بودم برای‌شان درست کنم و هر کسی استفاده می¬کرد بازتاب¬های خوبی داشت و همه خیلی راضی بودند.
کم کم به فکر تولید انبوه افتادم. با یکی از اقوام که دانشجوی دکترای داروسازی بود صحبت کردم. او هم موافق بود و تصمیم به تولید گسترده گرفتیم والحمدلله خانواده هم بعد از مخالفت‌های ابتدایی همکاری کردند. من هم یک آدم پیگیر و سمج، از همان روز به دنبال قوطی مناسب برای محصول گشتم و 100 تا از قوطی¬های آزمایشگاهی خریدم و مواد پودر هم از عطاری سر کوچه و شروع به سابیدن مواد کردم. آسیاب مامانم نیم¬سوز شد و کل خانه را گرد نمک کف دریا برداشت. به طوری که اگر دهان‌مان را باز می‌کردیم توی خانه مزه شوری می‌داد. با هزار مکافات و سختی و تیکه شنیدن از این و آن، 100 قوطی درست کردم و به عطاری سرکوچه و اقوام دادم. اما اینبار از بسته بندی ناراضی بوند (چون قوطی‌های آزمایشگاهی برای استفاده باید مسواک بزنی داخلش و این قوطی برای بقیه غیر قابل استفاده می‌شود)
با اولین شکست روبرو شدم!
بعد از مدتی خاله‌ام عکس یک قوطی برایم فرستاد و گفت این قوطی مناسبی برای پودر است. (همین قوطی فعلی محصول). من هم در اینترنت شروع به جست‌وجو کردم و شرکتی برای سفارش این قوطی‌ها پیدا کردم اما متاسفانه کمتر از 10هزار تا سفارش نمی‌گرفت. من هم بی‌خیالش شدم تا چند روز بعد بابام زنگ زد و گفت دوستم که وسایل پزشکی دارد می‌تواند جور کند. میخواهی؟! من کمی تعجب کردم. اول برای اینکه بابا به خاطر تیکه‌های 100تای قبلی و مخالفت‌هایش چطوری برای من قوطی جور کرده؟ دوم چطوری فهمیده که من این مدل را می‌خواهم؟! من هم قربان صدقه بابا رفتم. گفتم: آره! ظهر که آمد گفت 1000 تا سفارش دادم 3روز دیگر می‌رسد.
من هم در اوج ناباوری 1000تا قوطی؟ من؟ ...
بعد فهمیدم که کار تازه شروع شده من الان 1000 تا پودر دندان باید تولید کنم و چطور بفروشم؟
کل خانواده بسیج شدند برای کارهای من. پدرم با اون تلفنش در اصل خودش را بدبخت کرد! کارت بانکی مادر را گرفتم و با داداشم رفتم برای خرید مواد اولیه ... تهیه کردیم و آسیاب کردیم و بعد برای اینکه از داخل قوطی پودرها بیرون بیاید الک کردیم. (این مراحل که یک خط شد یک هفته طول کشید آ)
حالا ما یک خط تولید خانگی کوچک راه انداخته بودیم. محصول بسته بندی شد. اما خیلی ساده! سفید بود و بدون هیچ نوشته‌ای. قوطی به نظر همه خانواده نیاز به یک برچسب داشت که شامل معرفی اجمالی محصول و زیبایی‌های آن باشد.
داروساز فامیل که تو این مدت حامی من بود به دوستش که تو چاپخانه کار می‌کرد زنگ زد، سفارش داد اما ما هنوز یک چیز کم داشتیم. اسمِ برند. به همه اقوام گفتم فکر کنند روی این قضیه تا به این نتیجه رسیدیم که اسم مادربزرگ را روی این محصول بگذاریم. این شد که «پودر سفید کننده دندان گوهر» تولید شد.
اما من الان چند تا نتیجه گرفتم که خودم فکرش نمی‌کردم.
1- همه کارهای بزرگ از یک چیز کوچک شروع می¬شود. من اول برای مصرف خانواده درست کردم اما الان...
2- من فکر نمی¬کردم خانواده تا این حد حمایتم کنند، اما دیدم خانواده همیشه پشت هم هستند.
3- از تو حرکت از خدا برکت
درباره یک مکان
بسته بندی این محصول به گونه ای میباشد که نیاز نیست مسواک را داخل ان زد و دیگر قابل استفاده برای دیگران نباشد بلکه با این بسته بندی تمام خانواده میتوانند استفاده کنند و حمل ان نیز راحت تر از خمیر دندان هست وماندگاری بالای دارد چون کاملا طبیعی. وخالی از مواد نگهدارنده است
ارزشش را دارد
به نظر من ارزشش داره که ما از محصولات طبیعی و سالم استفاده کنیم
چون مادر این غرفه محصولات کاملا سالم و طبیعی تولید میکنیم که تحت نظر دکتر وداروساز های ایرانی میباشد
وقیمت محصولات. بسیار کم ومقرون به صرفه میباشد
و از بهترین و مطمئن ترین مواد اولیه. استفاده کرده ایم
لازم که فقط یکبار تجربه کنید در صورت نارضایتی ما تمام هزینه شما رو برمیگردانیم
حتما ارزشش داره که از این محصول استفاده کنید چون ما هرچه که برای خودمان میپسندیم واستفاده میکنیمبه شما پیشنهاد میکنیم
گواهی ها و تقدیرها
نگارخانه
نظرات سایر کاربران
مجتبی
مجتبی | 96.04.22, 1:30 ب.ظ
من از این محصول استفاده کردم کیفیت مناسبی داره بهتون پیشنهاد میکنم خرید کنین
M
M | 96.04.22, 4:17 ب.ظ
من یکی از مصرف کنندگان این محصولم ، واااقعا سفید کنندس و بخاطر اسانس نعانش بوی بد دهانو از بین میبره
من از محصولات دیگه ای مشابه این محصولم استفاده کردم اما بخاطر طعم و بوی بدش اصلا نمیشد توی دهن ببری
محسن
محسن | 96.04.23, 1:16 ب.ظ
منم این محصول رو استفاده کردم.همون دفعه اول که استفاده میشه کاملا اثراتش مشهوده.فک میکردم خیلی باید بد طمع باشه که بعد از استفاده کاملا نظرم عوض شد.ممنون و اینکه به کار خوبتون ادامه بدید
mohammadjavad
کاکتوسیا
کاکتوسیا | 96.04.29, 7:34 ب.ظ
با سلام
خسته نباشید
از این پودر باید به جای خمیر دندون استفاده کنیم یا مکمل همدیگه ن؟؟
mhossein
Khani
Khani | 96.04.29, 10:19 ب.ظ
هدف ما از این محصول استفاده نکردن از خمیردندان های شیمیای که مضراتاش رو در معرفی کامل محصول نوشتم
sepehri
هما سپهری
هما سپهری | 96.04.31, 9:03 ق.ظ
یعنی واقعا جایگزین خمیردندانه؟
و تا چند بار در روز می شه ازش استفاده کرد؟
mudaqeq
احمد مدقق
احمد مدقق | 96.04.31, 6:22 ب.ظ
جناب خانی، من به خاطر این متن و ماجرایی که درباره این سفیدکننده نوشتید، عاشق این پودر شدم. حتما وارد سبد خانواده ام می کنم و ان شالله از این به بعد ازش استفاده می کنم.
mhossein
Khani
Khani | 96.04.31, 11:11 ب.ظ
سلام اقای مدقق خواهش میکنم
نظرات شما