چند پیشنهاد خواندنی باسلامی

خرید کتاب لذت دارد. ولی خرید مستقیم کتاب از نویسنده، چیزی دیگری است. امروز برای شما چند پیشنهاد خواندنی داریم که یکی از آن‌ها را از خود نویسنده و با تخفیف می‌خرید.

باسلام | Basalam - چند پیشنهاد باسلامی برای شب یلدا

چند پیشنهاد باسلامی برای شب یلدا

امسال شب یلدا کجایید؟ اگر خانه‌اید و مهمان دارید، ما چند پیشنهاد جذاب داریم که مهمانی‌تان را سکه کند و خاطره‌اش برای همیشه در ذهن همه باقی بماند.

باسلام- basalam- رمان آوازهای روسی

معرفی رمان آوازهای روسی، یک قصه عاشقانه

رمان آوازهای روسی قصه‌ای عاشقانه در بستر تاریخ معاصر افغانستان است. معرفی کوتاهی از این کتاب را بخوانید و بریده‌ای چند دقیقه‌ای از این رمان را بشنوید!

باسلام | Basalam - سیستان زابل

سفر به زابل با یاسرخسرو

ما اخیرا سفری به سیستان و بلوچستان داشتیم. در این یادداشت می‌خواهم شما را با شهر زابل آشنا کنم؛ هم بتوانید به آن‌جا سفر کنید، هم محصولات و غرفه‌دارهایش را بشناسید.

باسلام | Basalam - سلام‌رسان کسب‌وکارهای ایرانی باشید

سلام ما را برسانید و هدیه‌پراکنی کنید

از امروز تا شب یلدا از طرف باسلام به همّه دوستان‌تان هدیه بدهید و سلام باسلامی‌ها را به آن‌ها برسانید. یلدای امسال ۱۰ یادگاری ۱۰۰ هزار تومانی برای شما داریم.

باسلام | Basalam - دورهمی غرفه‌داران اصفهانی باسلام

در دورهمی غرفه‌داران اصفهان چه گذشت

غرفه‌دارهای اصفهانی برای بار چهارم دور هم جمع شدند و تجربه‌هایشان درباره کسب‌وکار در باسلام را با هم به اشتراک گذاشتند. دوست دارید بدانید چه خبر بود؟

باسلام | Basalam - کسب درآمد با چرم

یک کسب و کار چرمی در خانه

با سرمایه بسیار کمی و در فضایی کوچک می‌شود کسب و کاری چرمی در خانه راه انداخت و محصولی تولید کرد که کلی مشتری دارد. این یادداشت کوتاه را بخوانید، شاید بخواهید روزگار تازه‌ای را شروع کنید.

از امروز شروع کنید: کسب درآمد با زیورآلات دست‌ساز

چطور می‌شود با کمی وقت گذاشتن و سرمایه کم، یک شغل خانگی و پر لذت ایجاد کرد؟ زیورآلات دست‌ساز از جمله این کارهاست. ولی از کجا باید شروع کرد؟

باسلام | Basalam - سفر یاسرخسرو به شوشتر و خانه مستوفی

سفر به شوشتر، شهر آسیاب های آبی

شوشتر یکی از مقصدهای گردشگری جذاب برای نیمه دوم سال است. ما چندی پیش مهمان صاحب غرفه آنالما در کاروانسرای افضل در شوشتر بودیم. شما هم با شوشتر بیشتر آشنا شوید.

باسلام | ‌Basalam - پیش فروش انار شهرضا

انار شب یلدا را خودتان از درخت بچینید

‌باسلام، بازار خرید و فروش محصولات ایرانی، برای شب یلدا تدارک ویژه‌ای دیده است. از امروز پیش‌فروش انار شهرضا در باسلام آغاز شده است. به این ترتیب می‌توانید انار شب …

باسلام | Basalam - پاستای گیاهی با سس گوجه و ماکارونی سفید

پاستای گیاهی ساده با ماکارونی سفید و سس گوجه

پاستای گیاهی با سس گوجه، یک غذای ساده گیاهی است که گوشت ندارد، ولی اتفاقا خوشمزه است و بسیار ساده درست می‌شود. این بار با ماکارونی سفید، این پاستا را می‌پزیم.