باسلام | Basalam - چند پیشنهاد باسلامی برای شب یلدا

چند پیشنهاد باسلامی برای شب یلدا

امسال شب یلدا کجایید؟ اگر خانه‌اید و مهمان دارید، ما چند پیشنهاد جذاب داریم که مهمانی‌تان را سکه کند و خاطره‌اش برای همیشه در ذهن همه باقی بماند.

باسلام | Basalam - سلام‌رسان کسب‌وکارهای ایرانی باشید

سلام ما را برسانید و هدیه‌پراکنی کنید

از امروز تا شب یلدا از طرف باسلام به همّه دوستان‌تان هدیه بدهید و سلام باسلامی‌ها را به آن‌ها برسانید. یلدای امسال ۱۰ یادگاری ۱۰۰ هزار تومانی برای شما داریم.

باسلام | Basalam - دورهمی غرفه‌داران اصفهانی باسلام

در دورهمی غرفه‌داران اصفهان چه گذشت

غرفه‌دارهای اصفهانی برای بار چهارم دور هم جمع شدند و تجربه‌هایشان درباره کسب‌وکار در باسلام را با هم به اشتراک گذاشتند. دوست دارید بدانید چه خبر بود؟

باسلام | Basalam - کسب درآمد با چرم

یک کسب و کار چرمی در خانه

با سرمایه بسیار کمی و در فضایی کوچک می‌شود کسب و کاری چرمی در خانه راه انداخت و محصولی تولید کرد که کلی مشتری دارد. این یادداشت کوتاه را بخوانید، شاید بخواهید روزگار تازه‌ای را شروع کنید.

باسلام | ‌Basalam - پیش فروش انار شهرضا

انار شب یلدا را خودتان از درخت بچینید

‌باسلام، بازار خرید و فروش محصولات ایرانی، برای شب یلدا تدارک ویژه‌ای دیده است. از امروز پیش‌فروش انار شهرضا در باسلام آغاز شده است. به این ترتیب می‌توانید انار شب …

باسلام | Basalam - پاستای گیاهی با سس گوجه و ماکارونی سفید

پاستای گیاهی ساده با ماکارونی سفید و سس گوجه

پاستای گیاهی با سس گوجه، یک غذای ساده گیاهی است که گوشت ندارد، ولی اتفاقا خوشمزه است و بسیار ساده درست می‌شود. این بار با ماکارونی سفید، این پاستا را می‌پزیم.

از امروز شروع کنید: کسب درآمد با زیورآلات دست‌ساز

چطور می‌شود با کمی وقت گذاشتن و سرمایه کم، یک شغل خانگی و پر لذت ایجاد کرد؟ زیورآلات دست‌ساز از جمله این کارهاست. ولی از کجا باید شروع کرد؟

باسلام | Basalam - سفر یاسرخسرو به شوشتر و خانه مستوفی

سفر به شوشتر، شهر آسیاب های آبی

شوشتر یکی از مقصدهای گردشگری جذاب برای نیمه دوم سال است. ما چندی پیش مهمان صاحب غرفه آنالما در کاروانسرای افضل در شوشتر بودیم. شما هم با شوشتر بیشتر آشنا شوید.

باسلام - چی بخریم؟ محصولات حصیری - استایل - دکوراسیون - سبک زندگی اصیل

چی بخریم؟ محصول حصیری برای اصیل‌‌تر کردن زندگی

الیاف گیاهی را در خانه‌هایتان استفاده کنید تا سبک‌زندگی اصیلی داشته باشید و زیبایی بی‌نظیری به محل زندگی خود ببخشید. زیبایی متشکل از هنرِ دست تولیدکنندگان باسلامی و فرهنگ بخش‌های …

باسلام- basalam- تسویه حساب هزینه ارسال

از ساعت ۲۴ امشب: تسویه هزینه ارسال بر اساس تنظیمات انتخابی شما

از ساعت ۲۴ امشب، محاسبه هزینه ارسال و پرداخت آن به غرفه‌دار، دقیقا بر اساس مبلغی است که در گزینه تنظیمات هزینه ارسال تعیین شده است.

باسلام | Basalam - طرز تهیه کتلت با چاشنی خمیر سبز جوغن

یک کتلت خاص با طعم خلیج فارس

بعضی غذاها را همه بلدند، ولی بعضی از آشپزها همان غذاها را طوری می‌پزند که طعمی خاص و به‌یادماندنی‌ پیدا می‌کنند. چطور می‌شود همان کتلت همیشگی را یک طعم ویژه داد؟ بخوانید.