باسلام | Basalam - زمستان جوراب پشمی و شومینه

۵ محصول باسلامی برای زمستان

پشم در زندگی شما چقدر نقش دارد؟ می‌دانستید که الیاف پشمی به خاطر طبیعی بودنشان سازگاری بیشتری با بدن شما دارند؟ ما برای زمستان امسالتان چند پیشنهاد داریم.

باسلام | basalam - کسب درآمد با کیسه های پارچه ای

کسب درآمد بدون سرمایه، در خانه

از زمانی که به فکر راه انداختن یک کسب‌وکار می‌افتید تا زمانی که اولین پول به حساب‌تان می‌آید، چقدر باید طول بکشد؟ سال‌ها، ماه‌ها؟ هفته‌ها؟ گاهی واقعا این طور نیست …

چه کسی پشت این غرفه است؟

شاید برای بعضی مهم نباشد که تصویر پروفایل خوبی برای خودشان بگذارند. ولی اتفاقا تصویر پروفایل تأثیر مهمی روی فروش غرفه دارد. می‌دانید چرا؟

برای بسته‌بندی، کارتن ارزان‌تر و باسلامی بخرید!

یکی از راه‌های پایین آوردن هزینه ارسال تهیه کارتن به صورت عمده است. در غرفه خدمات لجستیک باسلام، کارتن با طرح بازار باسلام به همان قیمت تمام شده قابل تهیه است.

پادکست ۷: پس از سفارش مشتری، چطور بسته‌بندی و ارسال کنیم؟

در پادکست شماره ۷ در مورد مهارت‌های بعد از فروش صحبت می‌کنیم. در مورد کارهایی که به شما کمک می‌کند تا یک مشتری خریداولی، دوباره از شما خرید کند و تبدیل به یک مشتری دائمی شود.

گزارش تصویری: دورهمی غرفه‌دارهای قمی در پارک علم و فناوری

دورهمی غرفه‌دارهای قمی برگزار شد. در این نشست درباره امکان جدید تنظیمات هزینه ارسال و جذابیت‌هایی که می‌شود با این امکان برای مشتری ایجاد کرد، صحبت و گفت‌وگو کردیم. گزارش تصویری این نشست را ببینید!

باسلام | Basalam - تخفیف شنبه صبح

تخفیف شنبه‌ صبح: اول هفته را با تخفیف‌هایِ باسلامی آغاز کنید

شنبه‌ را با تخفیف آغاز کنید و از تخفیف‌های غرفه‌داران باسلامی لذت ببرید. به این‌ترتیب می‌توانید هر چیزی را که نیاز دارید با قیمت پایین‌تری بخرید. هر هفته در تخفیف شنبه صبح، به سراغ غرفه‌دارانی می‌رویم که محصولاتی را با تخفیف عرضه می‌کنند.

چطور غرفه‌ام در صفحه غرفه‌های برگزیده قرار بگیرد؟

اگر صفحه غرفه‌ها را ببینید، خواهید دید که بر اساس ملاک‌های متنوع‌تری غرفه‌ها نمایش داده می‌شوند. در ملاک‌های جدید سعی شده است برای همه غرفه‌دارها فرصت قرار گرفتن در این صفحه فراهم باشد.

نکته‌های مهم فروشندگی لباس و پوشاک در اینترنت

هر محصولی متناسب با راسته‌ و بازارچه‌ای که در آن قرار گرفته، نیاز به ریزه‌کاری‌هایی در معرفی دارد که ممکن است با بازارچه‌های دیگر متفاوت باشد. در این یادداشت نکته‌های مهم فروشندگی پوشاک در بازار اجتماعی باسلام را مرور می‌کنیم.

تجربه خریدتان را بنویسید و هدیه بگیرید

از امروز تا یک هفته، کسانی که در باسلام تجربه خریدشان را بنویسند، کد تخفیف‌های ده درصدی هدیه خواهند گرفت. شما هم تجربه‌تان را بنویسید.

پادکست ۶: مدیریت هزینه ارسال

در پادکست شماره ۶ درباره این صحبت می‌کنیم که چطور با امکانات و شرایط موجود، بهترین نرخ هزینه ارسال را تعیین کنیم. نرخی بصرفه که هم به نفع مشتری باشد هم به نفع غرفه‌دار!