با سلام - با سلام، جهان جای بهتری است

عروسک ماه و ستاره

تولید کننده چند محصولی
خلاصه
عروسک های پولیشی با حس مادریِ بانویی هنرمند
قصه محصول
مغازه‌ای کوچک اما بزرگ از لحاظ صمیمیت. مغازه‌ای پر از لبخندهای زیبا. عروسک‌هایی که همه با لبخند به استقابلتان می آیند و فضایی صمیمانه را ایجاد کرده‌اند. حیوان‌ها، شخصیت‌های کارتونی و دختربچه‌ها همه شادند! این را از رنگ‌های زیبای لباسِشان میفهمی و چهره‌های شادشان و از لبخندهایشان. همه این عروسک‌ها با حس مادریِ بانویی هنرمند خلق شده‌اند و مهر را از مادر به ارث برده‌اند. دست هایی که خلقشان کرده و ساعت‌ها پشت چرخ خیاطی وقت برایشان گذاشته! انگار مهر را از مادر به فرزند منتقل کرده اند. عروسک‌ها بچه‌های این مادرند و مادر چه در مغازه خود و چه در نمایشگاه‌هایی که در آن‌ها شرکت میکند، با لبخندِ بچه‌هایش، میهمان را میزبانی می‌کند. مغازه پر است از شور و نشاط و تکاپو و صدای چرخ خیاطی این بانو همه اینهارا بازگو می‌کند. عروسک‌هایش همه از مواد درجه یک خلق می‌شوند و قابل شستشو هستند. در این مغازه رنگ‌های عروسک‌ها متفلاوت است اما همه یک رنگند و رنگ همه آنها رنگ صمیمیت است.
درباره یک زندگی
یک میز، یک چرخ خیاطی و یک زن که با دستهایش جان می‌بخشد به رویای کودکان. زنی که با تمام سختی‌ها وکمبود امکانات به دنبال علاقه خود رفت و یاد گرفت آنچه را باید می‌آموخت، و به جایی رسید که حالا هم خود به دیگران می‌آموزد و هم عروسک‌هایی زیبا می‌سازد و در نمایشگاه‌های مختلف محصولاتش را عرضه می‌کند. ده سال پیش وقتی که صبح تا شب را در راه کلاس و در کلاس آموزشی می‌گذراند، هدفی بزرگ در سر داشت و امروز که به هدفش رسیده، آن دوران را خوب به یاد دارد. می‌گوید عروسکها بچه‌هایش هستند، پس این صفا و صمیمیتی که در چهره عروسک‌هایش هست، حتما از مادرشان به ارث رسیده. این زن نه تنها عروسک می‌سازد تا علاقه خود را به این کار نشان دهد، بلکه با این کار کمک خرج خوبیست برای شوهرش. مردی که از آغاز راه او را حمایت کرده و در حد توان، امکانات را برایش فراهم ساخته است...
خانم سیداوی متولد سال 1353 است و در زمان جنگ از آبادان به یزد آمده.
این بانو خود را با مکان تازه خود وفق داد و زندگی را به دلخواه خود پیش بُرد تا بفهماند می­شود، اگر بخواهیم ...
درباره یک مکان
مغازه‌ای کوچک در کنار خانه‌ای کوچک در دل کویر، شهر زارچ در استان یزد، در این مغازه کوچک دنیایی خلق شده که نه تنها کودکان بلکه بزرگسالان را هم به دیدن وامی‌دارد . دیوارها وقفسه‌ها وحتی درِ مغازه پر است از لبخندعروسک‌هایی که صمیمیت را به ما هدیه می‌دهند . مغازه کوچک است اما دنیای درون آن بزرگ.
داخل مغازه که می‌شوی کمترین چیزی که با آن خارج می‌شوی لبخند است.
ارزشش را دارد
برخلاف مغازه‌هایی که همه نوع عروسکی دارند بجز عروسک‌هایی که یک ایرانی ساخته باشد عروسک‌های این مغازه همه ساخت دست یک ایرانی اند . در دنیای امروز که سرگرمی کودکان ،کار با رایانه و موبایل شده این عروسک‌ها بهترین گزینه‌اند برای ساختن یک دنیای زیبای کودکانه برای فرزندانمان .
گواهی ها و تقدیرها
نگارخانه
نظرات سایر کاربران
نظرات شما